Skocz do zawartości
Nerwica.com

Żeby nie było, że wychowana dobrze nie jestem :P


Ściana

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie ;)

Wirtualny świat zowie mnie Ściana. Jestem sobie lekko dziwnawą osóbką, która uwielbia lenistwo, papierosy i snikersy. Czasem muzykę - nieco jęczącą, trochę skwierczącą.. na pewno też spokojną i z pewnością o pogodnych, optymistycznych treściach ( Staind, A Perfect Circle, Flaw i temu podobne rzeczy ;) )

Studiuję i od wielu już lat podejmuję jakieś małopłatne robótki co by się nie wzbogacić za szybko ( lubię być mentalnie oryginalna ^^ ).

Tematyka depresji nie jest mi obca, choć nie jest to coś co lubię uprawiać na co dzień. Czytuję, słuchuję i rozmuwuję sobie z ludźmi na takie temaciki. Jestem ciekawskim dzieckiem i uwielbiam poznawać różne sposoby myślenia, podchodzenia do różnorakich spraw.

Doświadczenie z depresją mam. W takim domu się wychowałam, z takimi ludźmi obcowałam, takim choróbstwem mnie zarazili.

Z nerwicą kontaktów za dużych nie miałam. I pewnie dlatego zawitałam na owe forum, by się czegoś dowiedzieć. Praktyka, nie książki ;)

 

Jako, że mam skłonności do rozgadywania się ugryzę się w palca i już nic nie napiszę w tym poście.

W sumie to chciałam tylko napisać : Witajcie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×