Skocz do zawartości
Nerwica.com

Opanowany, spokojny morderca


Bilbo666

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam 23 lata, i mimo swego "starczego" wieku mam pewne problemu w kontaktach damsko-męskich a szczególnie w rozmowach na temat tego co mnie boli.

Mam dziewczynę ale nie potrafię się z nią pokłócić i powiedzieć co mi leży na sercu bo chcę uniknąć afer i ciężkiego nastroju.

Całość postaram się klarownie opisać w osobnym wątku, mam nadzieje że nie zostanę zjedzony i zbesztany :zonk::zonk::zonk:.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całość postaram się klarownie opisać w osobnym wątku, mam nadzieje że nie zostanę zjedzony i zbesztany :zonk: :zonk: :zonk:.

 

Co za różnica, i tak Ciebie nikt tutaj nie zna.

Poza tym nawet jeśli zostaniesz zbesztany, to będziesz miał przynajmniej uzasadnienie co do swojego domniemanego, złego zachowania, co może się przyczynić do znalezienia sedna problemu.

 

Witaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Bilbo666!

 

Mam dziewczynę ale nie potrafię się z nią pokłócić i powiedzieć co mi leży na sercu bo chcę uniknąć afer i ciężkiego nastroju.

Nie każda kłótnia jest zła. Niekiedy kłótnia jest wręcz wskazana, bo pozwala oczyścić atmosferę i dookreślić problemy, których często nie nazywa się wprost. Unikanie konfrontacji wynika często z wypierania problemu ("Po co będę drążył temat? Po co prowokować konflikt? Tylko sobie zaszkodzę. Lepiej zostawić to, jak jest"). W ten sposób zamiatamy problemy pod dywan, a potem to wszystko się nawarstwia, nawarstwia aż w końcu wybucha. Dlatego najlepiej problemowe sytuacje "przegadywać na bieżąco", zanim wszystko się spiętrzy. O tym, jak się spierać w sposób konstruktywny przeczytasz tutaj: https://portal.abczdrowie.pl/jak-sie-klocic. Pozdrawiam i powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bilbo666, skąd tytuł tematu?

 

 

Z życia, gdy nerwy się we mnie kumulują to mam ochotę przywiązać kogoś do stołu i zacząć kroić niczym Dexter

:twisted::twisted::twisted::twisted:

 

I właśnie dlatego nie powinno się tłumić negatywnych emocji.

 

Moja koleżanka dobrze twierdziła mówiąc, że najbardziej powinno się obawiać tych cichych i spokojnych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bilbo666, skąd tytuł tematu?

 

 

Z życia, gdy nerwy się we mnie kumulują to mam ochotę przywiązać kogoś do stołu i zacząć kroić niczym Dexter

:twisted::twisted::twisted::twisted:

 

I właśnie dlatego nie powinno się tłumić negatywnych emocji.

 

Moja koleżanka dobrze twierdziła mówiąc, że najbardziej powinno się obawiać tych cichych i spokojnych...

 

 

 

Jak wyrośnie ze mnie drugi Hitler to obarczę winą Twoja koleżankę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chryste;D

 

Chyba przesadziłem z tytułem tematu.

Nigdy nikomu nie zrobiłem celowo krzywdy, mimo że mogłem mając w dłoni nóż czy w wojsku pospolitego kałacha czy granat, mine kamień czy samochód którym mogłem wjechać w tum nastolatek.

Z "Dexterem" to była czysta ironia gdyż serial ten zapowiadał się świetnie a skończył jak jakieś barachło.

Więc możecie być spokojni, nie usłyszycie o bestialskim morderstwie z zimną krwią które wyszło spod cichego i spokojnego introwertyka mającego 23 lata. UF!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chryste;D

 

Chyba przesadziłem z tytułem tematu.

Nigdy nikomu nie zrobiłem celowo krzywdy, mimo że mogłem mając w dłoni nóż czy w wojsku pospolitego kałacha czy granat, mine kamień czy samochód którym mogłem wjechać w tum nastolatek.

Z "Dexterem" to była czysta ironia gdyż serial ten zapowiadał się świetnie a skończył jak jakieś barachło.

Więc możecie być spokojni, nie usłyszycie o bestialskim morderstwie z zimną krwią które wyszło spod cichego i spokojnego introwertyka mającego 23 lata. UF!

 

MOŻE BYĆ BESTIALSKIE MASOWE I Z GORĄCĄ KRWIĄ DUŻO KRWI FLAKI WYBUCH SERIE Z KAEMU HAHAHAH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×