Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Sigrun, Widzę fasolkę i grzybki, co tam jeszcze masz w tym daniu?

Z jarmużu zrobiłam czipsy i zrobiłam element jutrzejszego sosu ( żeby mi nie zwiądł ten jarmuż) - obsmażyłam go (po przelaniu wrzątkiem) na oliwie z chilli , czosnkiem i wędzoną paryką. Nie wiedziałam jak wchłonia przyprawy, mogłam dac więcej. Jutro podbiję jego smak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, po kształcie morskiego horyzontu.

 

platek rozy, płaszczyk gustowny, ma fajny kołnierz. :great:

No i w sumie dobrze, że wyszłaś z domu na złość k....cy, trochę Cię pomęczyła, ale pokazałaś jej gdzie raki zimują. O!

 

Ja niedawno wróciłam ze spaceru, wyszłam z domu, żeby wyprostować kości i rozruszać kręgosłup i mięśnie nóg. Połaziłam, zrobiłam kilka okrążeń w spokojnej okolicy, dotleniłam się i zaraz chyba zrobię sobie kąpiel w rozgrzewającej soli kosmetycznej.

A tego nie wiedziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun, O to pychota! Lubię takie bezmięskowe dania.

Ja też pierwszy raz zrobiłam jarmuż ( bo niby taki zdrowy, trzeba było spróbowac), ale na pewno nie wejdzie na stałe na nasz stół.

 

acherontia-styx, jak powiedziała moja T. z diagnozami nie ma co się utożsamiac. Z tego co czytałam, to ciężko zdiagnozowac Chad poza tą postacią oczywistą i najostrzejszą i diagnoza taka pozostaje dyskusyjna. Więc Kochana, co mamy to mamy, trzeba robic swoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, miło Cię widzieć, jesteś urocza! I taka pyskata też. To fajne połączenie. :> Trzymam kciuki, by trener poczuł w lędźwiach moc sprawczą!

 

Sigrun, patrz, a ja myślałem, że tam makaron jest też, takie to przekłamania internetowe, ech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, ja tez... A po ogladaniu milionow programowa kuchniowych gdzie czesto wykorzystywali te grzybki...nie moglam ich nie kupic trafiajac na nie w sklepie ;)

 

A ja musze sprobowac...ale tez jyz od kogos slyszalam ze szalu nie ma 8)

 

bonsai, gdzie Ty makaron widziales? :shock::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, Faktycznie zrób sobie avka, bo giniesz na Spamowej, gdzie się strzela posty na pół ekranu ( w czym ja się również specjalizuję... :hide: ).

 

cyklopka, Poleciałam zobaczyc fotę i tak się przyjrzałam Kochana i myślę, że masz taką budowę twarzy, że czas będzie dla Ciebie łaskawy. Znaczy piękna i młoda forever! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, ale trochę się boję, że spanikuję przy pierwszej zmarszczce, bo nie jestem na to w żaden sposób przygotowana i długo nie będę :mhm: Jak idę czasem mamie po fajki w koszulce w kotki, to o dowodzik pytają :angel:

 

To chyba Ci mowilam ze mnie na kaximierzu o dowod w knajpie zapytali jak ostatnio bylismy w kraku :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, masz świntom racje, rozbestwiła mnie ta mirta i tak łagodnie kładzie do łóżka, nawet da jeszcze poczytać.

Szkoda tylko, że po 20-30 minutach widzę już potrójne litery. :roll::roll:

Pocieszasz mnie Kosmuniu i dajesz nadzieję, że jakoś nauczę się spać "na czysto" bez wspomagania. Oby!

 

Sigrun, fajne jedzonko, ino zamieniłabym proporcje ziemniaki - fasolka. Fura fasolki, łyżka ziemniaków... :mrgreen:

 

Purpurowy, no widzę Cię, cześć i gratuluję wyniku komisji. Nie dziwię się, że zapomniałeś fufajkę. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, ale trochę się boję, że spanikuję przy pierwszej zmarszczce, bo nie jestem na to w żaden sposób przygotowana i długo nie będę :mhm: Jak idę czasem mamie po fajki w koszulce w kotki, to o dowodzik pytają :angel:

 

To chyba Ci mowilam ze mnie na kaximierzu o dowod w knajpie zapytali jak ostatnio bylismy w kraku :mhm:

Ha! *Piąteczka* :brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×