Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kącik gracza


chory

Rekomendowane odpowiedzi

oczywiście tam wyżej przy okazji gp moto 3 i nfs underground omawiane były gry arcade, teraz przechodząc już do wyższej półki gier z napisem symulatory, muszę przyznać, że spróbowałem life for speed i teraz rFactor będę próbował - ponoć najlepsza symulacja wyścigowa na świecie. zabawa w arcadówki się skończyła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rfactor mi nie podszedł, pora na gtr podobno kultowe i nic sie z gtrami nei równa. wydawca simbin, to chyba mowi samo za siebie.
Ty na klawiaturze chcesz grać w te gry? Czy masz kierownice z ffb? bez dobrej kierownicy nawet nie podchodź do tych gier, nie spodziewaj się też fajerwerków graficznych i innych wodotryskow znanych z arcade, tu lkczy się fizyka i realność. Jeśli rfactor i gtr Ci nie podszedł, to do rbr'a tez się zrazisz najpewnkej :)

Polecam forum e-rajdy.pl tam znajdziesz nowe fizyki, nowe trasy i samochody do rbr. Powiem Ci ze w ten jedyny sluszny symulator rajdów, grał sam R. Kubica :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jak były jeszcze salony gier lubiłem grać w Bomb Jacka, po pewnym czasie tak się wyrobiłem, że za jednego żetona grałem kilka godzin. Szef salonu się wkurzył na mnie i zrobił na czas tą gre, po 10 min trzeba było zapłacić ponownie :smile:

 

[videoyoutube=_jJzasm63DE][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to symulujesz jazdę samochodem na klawiaturze jetodik? :> jedyne jakie kojarzę w miarę nie stare 'ścigałki' samochodowe, w które od biedy był sens pograć na klawie i nie były takimi kiczowatymi arkadówkami jak się robi obecnie to pierwsze Grid i NFS Shift, ten nowy Colin Rally też się zapowiadał fajnie, nie wiem czy już wyszedł, na Steamie można było pograć w betę, czy tam raczej łatwo scrackowali tą bętę :) no ale tam też bez kierownicy nie poszalejesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×