Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, Należało ci się dzisiaj takie odprężenie na całym froncie! :D

Oj fajny pomysł mi poddałaś, wybiorę się w tygodniu do kiosku z tanimi gazetami! To kawał drogi, kolejką trzeba jechac, ale jest wyzwanie, jest przyjemnośc!

Ten tydzień mam luźniejszy, bo młody na zgrupowaniu, a w weekend w ogóle wyjeżdża, więc mniej zamieszania z obiadami (monsz coś przegryzie na mieście, ja dam sobie radę) i mogę po południu po pracy, po spacerze z futrzakiem coś pokombinowac. No od razu mi się humor polepszył, jak o tym pomyślałam.

 

Sigrun, Jak dzik był świeży, trzeba było zabrac i byłoby ekskluzywnego mięska na parę dni... ;) To D. by wracał jak rasowy męszczysna - z ubitym dzikiem na barkach. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, ja też ostatnio nieraz taniec z gwiazdami oglądam, a Twarz uwielbiam, bo można zobaczyć ludzi od innej strony, a w tej edycji jest Respondek, to już w ogóle fangirluję na potęgę :mrgreen:

 

Widzę, że trochę już twoje posty weselsze :smile:

 

Dobra, dzisiaj już założę nowe struny, tylko chciałam coś jeszcze nagrać na tych zepsutych, a nie mam za bardzo czym nagrać, tylko dyktafon, do którego muszę baterie naładować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, nigdy nie byłam badana na serce :( Raz tylko EEG w dzieciństwie, bo wykluczali padaczkę i autyzm. Jako nastolatka miałam mocno niskie ciśnienie. Tętno mi się zwiększa bardzo przy wysiłku fizycznym i z emocji nieraz.

 

Może mam palpitacje, bo kolega był dla mnie wczoraj milszy niż minimum ustawowe przewiduje :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, no baaa! nawet nie mam wyrzutow sumienia ze zjadlam ta szarlote :)

A Ty jedz , jedz do kiosku z gazetkami tanimi , ja tylko w takich miejscach kupuje bo mam za male grosze to co mnie inbteresuje z prasy:)

 

cyklopka, tak chyba mam lepszy nastroj ale czuje sie zle jesli idzie o lęki i takie rozne bujania , derealki nerwicowe :bezradny: tyle ze sie nie dziwie bo tyle stresow to jak mam sie czuc?Moze zrob ekg dla pewnosci?

 

Sigrun, ja sobie kilka tygodni temu kupilam dwie ksiazki Raymonda Chandlrea --- kazda po 1 zl :mrgreen:

 

Garnek mi sie popsul :shock: ze stali nierdzewnej a ma rdze na dnie :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Najszybciej to chyba tak jak ja - dostałam od rodzinnego skierowanie na oddział kardiologiczny do szpitala, na izbie przyjęc ekg plus wszystkie sercowe badania krwi na na miejscu i od razu interpretacja wyników przez kardiologa ( potem dopiero sobie decydują czy wio do domu, czy zapraszają do siebie ;) ). Najlepiej rodzinnego podpytac jak to załatwic - powiedziec, co tam stwierdziła pani od pierwszej pomocy i że masz herzklekot, męczliwośc, osłabienia i bóle głowy. Nie może Cię z kwitkiem odesłac.

Przydałaby się acherontia, ona jest biegła w procedurach.

 

mirunia, ja też najbardziej lubię emaliowane. Mam jeden droższy z taką specjalną powłoką ( do potraw co lubią się przypalic), specjalny do mleka, a reszta właśnie klasyczne.

 

Sigrun, Niestety masz rację, dobrego garnka po taniości nie kupisz... Jeszcze da się znależc dobry emaliowany za rozsądną cenę. a taki absolutnie może byc do ziemniaków, makaronu, zupy itp....

No właśnie muszę kupic garnek, bo mój najczęściej używany średniak zaczyna już byc niewyjściowy...

 

Przed chwilą lało i czarno się zrobiło, teraz wyszło słońce, no nie dziwota że za zombiaka dziś robię... :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, ja bralam od ogolnej na badanie u kardiologa ale wczesniej ogolna zrobila mi ekg w osrodku...

 

Sigrun, Davin, kosmostrada, wlasnie kupilam firmowy taki sreniej wielkosci na zupki i wybulilamz a niego okolo 150 zl to ta stal 18/10 czy cos takiego i masz.... :bezradny:

 

mirunia, wiesz teraz strasznie ciezko kupic dobre emaliowane garnki bo jak wlasnie moj na zupe padl to sie ujezdzilam jak glupia i nawet te z fabryki w Olkuszu mialy w srodku malenkie dziurki .. dlatego kupilam jak mi sie wowczas wydawalo super garnek z e stali a tu voila i zardzewial.

 

:shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, nie , recami zmywam :P

 

 

Lusesita Dolores, obydwie z mama macie syndrom ofiar i tak sie dzieje , ja bym dawno juz na policje zadzwonila i wniosla sprawe . Nie rozumiem jak mozna dac soba tak pomiatac. A moj ojciec tez pil i po prostu sie od niego uwolnilam i sama dalam sobe rade lepiej, nie umarlam a z nim ma kontakt znikomy czego wcale nie zaluje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, o żesz, to faktycznie nie po taniości kupiłaś, a tu masz... Zezłościłabym się.

 

Davin, O tak, dobra patelnia to skarb.

Ja do zmywarki nie wkładam patelni i garnka z powłokami, bo pewnie nie nacieszyłabym się nimi długo...

 

Lusesita Dolores, Platek chyba ma rację, czas się uwolnic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, platek rozy, ech, tak szybko się do lekarza nie wybiorę, ale dzięki za radę, będę mieć w miłej pamięci. Ta pani od pierwszej pomocy powiedziała, że to nie jest powód do zmartwień, a koleżanka, która ze mną ćwiczyła, powiedziała, że jej zdaniem mam równy puls. Ale wiecie jak jest, materiał do wkręcania dobry :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×