Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry!!!

 

Wpadłam w przerwie na kawkę się przywitać.

U mnie lichości ciąg dalszy, źle spałam, budziłam się ze słoniową nogą na piersi. :bezradny: No ale co zrobić, jakoś się rano pozbierałam i walczę dzielnie w pracy, dużo roboty dziś mam. Sryliard karteczek i notatek, żeby się nie pogubić.

 

 

Hej chłopaki! (dzisiaj jakoś tak męsko na Spamowej... ;) ) Zebrec, Dawno Cię nie było, mniemam, że wszystko dobrze u Ciebie?

 

Aurora88, Miłego odpoczynku, zazdraszczam wolnego!

 

platek rozy, Platuś jak było na spotkaniu w aktywizacji? Jak gardziołko, mnie tak czasami z rana pobolewa, a potem mija. Weź może strepsilsa, czy inny przeciwzapalny na gardło.

Poncza też będą w lidlu, ale żadnego fajnego kolorku. Nie wiem, czy dam radę z rana podjechać, bo zobaczyłabym te woskowane spodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Hey Kochana :********** mnie na miescie tez zlapalo jakies nerwicowe bujanie :-/ ale mialam mase zalatwien dzis bo tak , podpisalam umowe na rok i czekac musze teraz na pieczatki z UP i UM z zatwierdzeniem , poszlam sobie pozniej do ciuszkolandu ktory jest obok Mops i nabylam za 7 zlotych tunike w pieknym kolorze ciemnego szafiru z glupkowatym zajacem z przodu :mrgreen: , tunika ma fikusne wiazanie z tylu na kokardke i robi sie taka sliczna lezka na plecach :105: bede miala ja do legginsow .

Pozniej pojechalam kupic karte miejska , nastepnie umowe zmienilam w T mobile i teraz mam od jutra nielimitowane wszystko za jedyne 30 zl. No i padlam . Wrocilam teraz i musze odsapnac , gardziol boli a ja sie czuje jak na zaziebienie.

Co do tych woskowaqnych to raz juz widzialam je w lidlu , wyglada to fajnie :yeah: Nie bylo wtenczas mojego rozmiaru ale nie wiem tez jak te spodnie pielegnowac? Czy normalnie sie je pierze?

 

Uffffffff

Pani z Aktywizacji stwierdzila ze w nowym fryzie wygladam super i ze jest dumna ze ide do przodu a ja jej rzeklam ze mi ladny survival zgotowala :P

 

 

Nie lubie tego bujania ktore mnie trzyma od piatku.Wrrrr.

 

filip133, JERZY62, Zebrec, Witajcie :*******

 

Aurora88 :******** czyli dzis odpoczywasz? Ciekawa jestem co lekarz bratu zapisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Ale fajna tuniczka! :D Te woskowane spodnie to chyba się pierze normalnie...

No to znów dzień do przodu masz Kochana, idziesz jak burza!

 

filip133, Trzymaj się! Coś się stało, czy po prostu taki dzień?

 

Zaraz mi łeb pęknie, bo pies morduje swoją piszczącą kaczkę... :silence:

Padłam po robocie, z psem krótki spacer bo raz, że ledwo nogą powłóczę, dwa deszcz zaczął padac, złośliwie akurat jak wyszłam z pracy.

W ogóle to zimno u mnie.

Poleżę chwilkę, wypiję kawę i może uda mi się zmobilizowac do czegoś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey Kochani:********

Ale w nocy mnie gardlo bolalo :shock: nie moglam az sliny lykac , teraz mniej boli , chyba mnie ten deszczyk wczoraj zaziebil.

Na dworze tez zimno , mam 10 stopni a wnocy ponoc bylo okolo 4....5 .Znacie jakies naturalne metody na gardziolko?

 

 

Milego dzionka !

Starożytni Szwedzi brali świeże kłącze imbiru, kroili w kostkę, zalewali wrzątkiem, a potem słodzili miodem.

Po wypiciu naparu sparzony imbir można schrupać dla większej dezynfekcji gardzioła.

 

Dzisiaj znowu dzieci płakały, bo skonfiskowałam towary z ławek.

W świetlicy znowu mnie w ciula robiły, że mają trening, a ja przecież, kobra jego zwąchana mać, nie wiem jakie zajęcia pozalekcyjne ma każda ze 150 osób w świetlicy! Jak dorwę pana od WF-u, to go przeszkolę, że ma mówić kogo bierze i po co.

 

Dalej zastanawiam się, czemu lubię małych facetów :bezradny: Bo nie patrzą na mnie z góry? Bo się mieszczą w torebce?

 

I rajstopy mi zjeżdżają, bo chodzę ładnie w sukience. Nie lubię uczucia zjeżdżających rajstop, zwłaszcza w pracy.

 

Chyba zasłużyłam na kawę zanim ruszę w dalszą drogę :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Może ja też wyciągnę sukienkę... :105: W zasadzie mam tylko jedną cieplejszą, może to jest pomysł na rozpieszczenie - nabyc sobie kieckę...Hmmm.

 

Stwierdziłam że olewam, do niczego się nie mobilizuję. Dziś dzień kocyka i gorącej herbaty - jest mi zimno, słabo, naharowałam się w pracy i w ogóle sezon kocykowy czas zacząc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, o poddalas mi pomysl , jutro sobie kupie imbir jak bede wracala z terapii :*********

Tez pomykam w kiecuszce :) Dzis mialam taka olowkowa i do niej puchaty czerwony sweterek :105:

Sadze ze dajesz sobie dzielnie rade w pracy .

 

kosmostrada, ja tez zaleglam na kanapie z kisielem w wersji jesiennej czyli jablkowy z cynamonem i herbata.

Racze sie cholinexem i zrobilam sobie plukanke na gardlo z tabletek emskich ---sasiadka mi przyniosla kilka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Czesc Slonce:********* chyba jakas wstretna aura na gardlowe sprawy :bezradny:

Niby wsio zalatwilam ale teraz mnie lapia lękowe mysli :hide:

Kochana bardzo sie ciesze ze leki ida w odstawke i pan doktor zadowolony z rezultatow leczenia :brawo::brawo: Trzymam kciuki zeby sie udalo a mysle ze tak bedzie bo czemu niby by nie??? :105:

I ciemno juz na dworze , nie lubie gdy tak szybko zmrok zapada....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciliśmy z wieczornego spaceru, ech masz rację Platuś, żal że tak szybko się już ciemno robi.

 

mirunia, Kochana jak się cieszę, z diagnozy doktora! Rozumiem, że się bojasz, ale dasz radę!

No zaczęło się - pod kocykiem przetrwac do wiosny... ;)

 

Sezon przeziębieniowy w pełni Dziewczynki, u mnie w pracy wszyscy chrychają, menszowi na spacerze też kupiliśmy gripex, czy inne paskudztwo. Kurujcie się!

 

DarkMaster, Hej! Jak tam, plany na jutro są? Wszak świętowac będziesz ostatni dzień luzu... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×