Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem, prawda. :papa:

 

Chyba nie ma sensu jechać o tej porze na grzyby, bo przecież wszystko już wyzbierane, wszak sobotni to czas. Można tylko kleszcza do domu przynieść.

 

Ech, niedawno było nieustanne przytulanie, dzisiaj są flirciki, aż strach pomyśleć co tu będzie się jutro działo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, No żebym ja chociaż wiedziała w której, a on w zapachu się zakochał... :shock::D

 

Ale ciepło, zgrzałam się w dżinsach... Chmury idą, może ten deszcz i do mnie dotrze.

Energia ze mnie zeszła, w końcu od rana ze śrubką latam. Denerwują mnie te wahania. Teraz bym poleżała, a tu obiad trzeba robic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, Pipek mówię na niego jak się zezłoszczę, nazywa się bardzo męsko... ;) ma również ksywy na inne humory, po moim ostatnim wysłaniu mensza do apteki jest kolejna - "pantoprazol" - podobno bardzo do niego pasuje... :hide:

Nie strasz, właśnie pożeram kolejną śliwkę... :P

 

Davin, Ty mnie tym piwkiem i luzem, tu nie drażnij... ;)

 

Kolejny element szafy stoi. Jak tak dalej pójdzie, to może na święta będzie... :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, nie wiem skąd Twoje wyrzuty sumienia ;) Sobota przy piwku to też bardzo dobry koncept.

 

U mnie zazwyczaj niedziela to jest dzień na pranie i sprzątanie, ale dziś odwiedzają mnie znajomi, stąd sprzątanie. No i syf :P Ale już skończyłam porządki, teraz idę po żarełko i przez resztę dnia też się będę obijać ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny element szafy stoi. Jak tak dalej pójdzie, to może na święta będzie... :twisted:

Składasz szafę?

 

Taa, dostałam od koleżanki komandora i wpasowujemy go u nas. Nie tylko złożyc, ale dorobic bok i górę...

 

Davin, Mam podejrzenia że proponujesz mi piwko, bo to sikacz okrutny jest, a nie z dobroci serca. :twisted: Nie rozdawaj pochopnie, bo kolejne zaczynają coraz lepiej wchodzic. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×