Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Głodny jestem ! Żadna z naszych kochanych o mnie się nie zatroszczy ?:(

 

Ja już nie mam siły, całą rodzinę nakarmiłam i jeszcze kolegę, co pomaga przy montowaniu szafy. Nikt na wątróbkę nie narzekał... :time:

 

Dziś mam już spokój, bo krótkie spotkanie rodzinne, przepędziło gości wiercenie i piłowanie... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, pyszna jest , ja robie ja z mieta i z przyprawa cairo masala ;)

 

kosmostrada przykro mi ze masz gorsze dni ale to minie , wiesz zreszta :)

Z czym watrobe podawalas?

 

Ja dzis nie jem obiadku bo nie chce mi se robic , ta zupa krem starczy .

Pozniej zjem omleta na kolacje .

 

Kawe sacze piernikowa . I zimno mi i zle .

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akceptuję Waszą wątróbkową niechęc, przekonywac nie będę ( choc jest to też kwestia przygotowania), bo to tak jakby ktoś mi wciskał brukselkę, której nie znoszę.

 

platek rozy, Wątróbkę w mleku wymoczyłam i zrobiłam klasycznie z cebulką plus ryż i warzywka.

Ja kawę już strzeliłam - latte z syropem orzechowym, teraz herbatka ziołowa. Posmutamy sobie razem przy kubeczku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam popołudniu :yeah:

Szpital w Warszawie przyspieszył mi (no z czyjąś pomocą) razy miliard termin konsultacji wstępnej z grudnia na najbliższą środę :shock: także od rana miliard telefonów, szukanie noclegu co wcale nie było takie proste, bo z racji tego, że mam tam być już na 7 rano muszę jechać już we wtorek. Załatwianie skierowań, kopii dokumentacji medycznej itp., ale chyba wszystko mam załatwione :yeah:

zostają tylko bilety na pociąg, ale to ogarnę w poniedziałek.

 

Ale za to przyszły moje buty :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filip133, Czy mój monsz ucieszyłby się widząc sympatycznego młodzieńca na progu, hmmm... Oto jest pytanie? Choc na moich ziomów ze studiów już się wyluzował, więc who knows? ;)

 

platek rozy, A nie szkoda Ci takich ładnych włosków ścinac? zawsze możesz spiąc jakoś, jak chcesz zmienic image.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, czyli konsultacja bedzie szybciej i dobrze! Jakie butki kupowalas????

 

kosmostrada, nie , ja dawniej zawsze mialam ladny fryz , pocieniowane wloski i chodzilam co dwa miesace na odnowienie fryzurki a teraz to chodze co trzy tygodnie na grzywe i co 5 mesiecy na scinanie. Szybko mi wlosy rosna to za chwile beda znow takie dlugie , pod warunkiem ze im pozwole :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filip133, niemożliwy z Ciebie chłop, jak boga kocham (się nie obraź, mirunia). ;)

 

Davin, miałem tak samo! Kompot często ratował mi życie w przedszkolnej stołówce. Tęsknię trochę za tymi kompotami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, no w środę jedna pani doktor przyjmie mnie poza godzinami pracy tego ich punktu konsultacyjnego i zbada i zadecyduje co dalej ;) znaczy się kiedy mnie przyjmą na oddział. A butki sportowe, wstawiałam zdjęcie na spamową kilka dni wcześniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×