Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

byłem u dentysty miesiąc temu, i teraz mam na tym zębie, który mi robił nadwrażliwość i ząb mnie przy gryzieniu boli. A pojutrze mam kolejna wizytę i jak mi wyłączy drugą stronę to będe jadł przez słomkę albo kroplówkę.

nie pierdziel.no chyba że będziesz rwać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry ale życie jest ciężkie więc rzucam mięso na życie nfz lekarzy politykę ludzi bezmyślnych

co mam napisać? ten niedoświadczony bezmyślny nieodpowiedzialny lekarz mi nie pomógł ?

czy ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~`` ten ~~~~~~~~~~~~~~~~` , ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~(ten drugi wąz to przymiotnik do węża pierwszego)

mi nic nie przepisał ~~~~~~~~~~ mać i jeszcze stówę mi ~~~~~~~~~~~~~~~ to brzmi realnie racjonalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, o której godz. masz wizytę? Weź 0,25 tak z godzinę przed, będziesz miała ten komfort spokoju i koncentracji, co do Ciebie mówią. W czasie lęku sama wiesz, że nie docierają słowa z zewnątrz, a tak pełny luz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczyny i Chłopaki!

Wskakuję ja ku odprężeniu na Spamową, a tu kobra za kobrą leci... :lol:

Ja się dołączam, jestem taka zła już na to sprzątanie i na młodego, bo siedzimy w tych cholernych klockach, żeby to jakoś przygotowac umyc, posegregowac...Jeszcze nie skończone, bo przecież po co trzymac w pudełkach, zestawami, kiedy można zrobic rozpierduchę i wsypac do kilku kartonów pomieszane. :time:

A jutro od rana lekarz, dentysta i pewnie dopiero kole południa znów się zabierzemy, wyczołgam się z klocków i dopiero skończymy u niego sprzątanie.

A jeszcze nam skórkowaniec powiedział, że mu się jego pokój nie podoba, gdy 2 lata temu zrobiliśmy mu pracowicie remont i urządziliśmy tak, jak chciał. :hide:

 

platek rozy, Kochana trzymam okrutnie mocno kciuki!!! Napisz, jak tylko wrócisz jak poszło.

 

cyklopka, Wyzłośc się Kochana, coby Ci ciśnienie zeszło!

 

mirunia, A co Ci tak stópki zmarzły, zimnawo już u Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry ale życie jest ciężkie więc rzucam mięso na życie nfz lekarzy politykę ludzi bezmyślnych

co mam napisać? ten niedoświadczony bezmyślny nieodpowiedzialny lekarz mi nie pomógł ?

czy ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~`` ten ~~~~~~~~~~~~~~~~` , ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~(ten drugi wąz to przymiotnik do węża pierwszego)

mi nic nie przepisał ~~~~~~~~~~ mać i jeszcze stówę mi ~~~~~~~~~~~~~~~ to brzmi realnie racjonalnie

 

wszystko zrozumiałam coś na~~~~~~~~~~ , a jakże!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, na razie se pośpiewam i wypiję herbatkę koprową na rozluźnienie. Jutro będę miała sprawę lekko jaśniejszą.

 

Ale mówię, nigdy taka asertywna nie byłam, jak w tym tygodniu :mhm: Nawet korepetycje ze sztucznego uśmiechu zaliczyłam na kweście dobroczynnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bójmy się wulgaryzmów to ważna część języka

 

poza tym to powoduje wydzielanie beta-endorfin, które uśmierzają ból więc jak boli i nie masz tabletek to powiedz ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

No więc wężykiem Jasiu, wężykiem :mrgreen:

 

 

kosmostrada, w nocy i rano było chłodno, wyziębiło mi pokój w pracy, bo mam otwarte okno non stop i po kilku godzinach miałam lody ze stóp, a na dworze było cieplutko. Nawet wyszłam przed budynek na słońce, żeby się zagrzać. :D

 

platek rozy, wierzę, że będziesz bardzo dzielna i po wizycie naskrobiesz tu co i jak. :great: Dużo nas do trzymania kciuków i nie zawiedź nas!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×