Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka ziomki ;) ja dzisiaj troszke lepiej sie czuje ;) jest tam taki nie pokoj ale daje rade ;)

 

-- 24 lip 2015, 12:20 --

 

Kto kolwiek widzial ? kto kolwiek wie ? gdzie jest Patryk ?

 

-- 24 lip 2015, 12:21 --

 

Wydaje mi sie ze z ta sennoscia na wenli to chyba normalne jak widze,ale pewnie przejdzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pobudzenie i niepokój to norma przy zmianie dawki. Powinno zniknąć z czasem. J dziś go nie mam, a jeszcze wczoraj i przedwczoraj nieźle mną telepało. Tak, jestem w pracy, w końcu ile można siedzieć w domu ;).

 

No mam nadzieję ,że minie z czasem , nie lubię tego uczucia kluch w gardle , i jakby wewnętrznego pobudzenia nad ktorym nie mam panowania .

No tez jestem tego zdania , trzeba pracowac nad soba , przełamywac mimo wszystko lęk, i wracać między ludzi , do pracy, wychodzic gdziec , czasem nawet wbrew wszystkiemu co czujemy. Raz drugi bedzie kiepsko , ale z czasem sie przełamujemy i jest dobrze

 

-- 24 lip 2015, 14:16 --

 

13 dzień na wenli, czuję się lepiej niż na fluo, czekam na pełne działanie :)

 

:smile: .... ciekawe czy się doczekamy..... ja tez cały czas czekam na pełne działanie . Dawkę mam juz zwiększona do 150 mg ...ale fajerwerków nie ma . Lęki w zasadzie zniknęły albo sa bardzo słabe , ale nastroj ..... róznie z tym bywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie dobrze ;/

Napiszę do niego na fb. Chyba go znalazłam.

 

Wiesz ile Patrykow jest na FB ? :P

 

-- 24 lip 2015, 14:41 --

 

To pobudzenie i niepokój to norma przy zmianie dawki. Powinno zniknąć z czasem. J dziś go nie mam, a jeszcze wczoraj i przedwczoraj nieźle mną telepało. Tak, jestem w pracy, w końcu ile można siedzieć w domu ;).

 

No mam nadzieję ,że minie z czasem , nie lubię tego uczucia kluch w gardle , i jakby wewnętrznego pobudzenia nad ktorym nie mam panowania .

No tez jestem tego zdania , trzeba pracowac nad soba , przełamywac mimo wszystko lęk, i wracać między ludzi , do pracy, wychodzic gdziec , czasem nawet wbrew wszystkiemu co czujemy. Raz drugi bedzie kiepsko , ale z czasem sie przełamujemy i jest dobrze

 

-- 24 lip 2015, 14:16 --

 

13 dzień na wenli, czuję się lepiej niż na fluo, czekam na pełne działanie :)

 

:smile: .... ciekawe czy się doczekamy..... ja tez cały czas czekam na pełne działanie . Dawkę mam juz zwiększona do 150 mg ...ale fajerwerków nie ma . Lęki w zasadzie zniknęły albo sa bardzo słabe , ale nastroj ..... róznie z tym bywa

 

Ja dzisiaj calkiem fajnie mam z nastrojem,ale to jest karuzela bo nigdy nie wiadomo jak jutro bedzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kurwa nie moglem sie dzisiaj dobudzic, mialem problemy by wstac z lozka, nie wiem co mnie tak zglebowalo tianeptyna czy moclobemid?

Moze to ta jebana wenla jeszcze schodzi do konca, normalnie nie mialem czegos takiego nawet po mianserynie jak 1 raz bralem, a przeciez to jest siekiera jakich malo, nie wiem skad sie to wzielo, w sumie jest to jakis znak, ze leki jakos tam dzialaja, cos sie dzieje w organizmie, ale mam nadzieje, ze jutro bedzie z tym lepiej, bo nie wiem czy dam rade jutro wstac gdyby mialo byc podobnie :pirate::roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej ludzie czy to normalne jak mi tak podskakuje lewa czesc klatki piersiowej,tak jakby jakies skurcze czy coś...

 

-- 24 lip 2015, 15:26 --

 

Vengace byc moze organizm jest rozstrojony jeszcze i musi sie z tym oswoić ze nie bierzesz wenli,ja po odstawieniu paro tez mialem senność przez jakis czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ile Patrykow jest na FB ? :P

Znalazłam Patryka i na 99% jestem pewna, że to on. Imię się zgadza, wiek i ksywa.

 

-- 24 lip 2015, 18:46 --

 

Ej ludzie czy to normalne jak mi tak podskakuje lewa czesc klatki piersiowej,tak jakby jakies skurcze czy coś...

Normalne, też tak mam. Dzisiaj po lewej stronie pod żebrami i uda mi podskakiwały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ile Patrykow jest na FB ? :P

Znalazłam Patryka i na 99% jestem pewna, że to on. Imię się zgadza, wiek i ksywa.

 

-- 24 lip 2015, 18:46 --

 

Ej ludzie czy to normalne jak mi tak podskakuje lewa czesc klatki piersiowej,tak jakby jakies skurcze czy coś...

Normalne, też tak mam. Dzisiaj po lewej stronie pod żebrami i uda mi podskakiwały.

 

Kto, ten tajemniczy Patryk? :P

 

-- 24 lip 2015, 19:55 --

 

Na TVN jest program o dopalaczach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ile Patrykow jest na FB ? :P

Znalazłam Patryka i na 99% jestem pewna, że to on. Imię się zgadza, wiek i ksywa.

 

-- 24 lip 2015, 18:46 --

 

Ej ludzie czy to normalne jak mi tak podskakuje lewa czesc klatki piersiowej,tak jakby jakies skurcze czy coś...

Normalne, też tak mam. Dzisiaj po lewej stronie pod żebrami i uda mi podskakiwały.

 

Kto, ten tajemniczy Patryk? :P

 

-- 24 lip 2015, 19:55 --

 

Na TVN jest program o dopalaczach :D

 

O musze zajzec co tam gadaja :P

 

-- 24 lip 2015, 20:22 --

 

Wiesz ile Patrykow jest na FB ? :P

Znalazłam Patryka i na 99% jestem pewna, że to on. Imię się zgadza, wiek i ksywa.

 

-- 24 lip 2015, 18:46 --

 

Ej ludzie czy to normalne jak mi tak podskakuje lewa czesc klatki piersiowej,tak jakby jakies skurcze czy coś...

Normalne, też tak mam. Dzisiaj po lewej stronie pod żebrami i uda mi podskakiwały.

 

No ale oczywiscie Emilek zaraz panikuje i mysli ze to serce :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto, ten tajemniczy Patryk? :P

No nasz Patryk29. Miał odstawiać wenlę. Dostał bana i zniknął :(

:mrgreen: jest wsrod nas tylko trzeba dostrzec :mrgreen:

 

aga, inez, marka dobrze ze lepiej po wenli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto, ten tajemniczy Patryk? :P

No nasz Patryk29. Miał odstawiać wenlę. Dostał bana i zniknął :(

:mrgreen: jest wsrod nas tylko trzeba dostrzec :mrgreen:

 

aga, inez, marka dobrze ze lepiej po wenli.

 

Jak to jest wsrod nas ? :P

 

-- 24 lip 2015, 21:48 --

 

Vengence, Kurwa patryk to Ty ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vengence, /cenzura/ patryk to Ty ? :D
Nie!!

 

Nie ma bata to jestes Ty :P

Skad, ten pomysl?? :shock::bezradny:

 

Konto zalozone 14 lipca 2015 Patryk29 zniknal cos kolo tego,wiec jak Ty nie jestes Patryk to kto ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×