Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zero potow , ale moim zadnaiem sporo zalezy od kondycji ( i silownai nei daje kondycji jakby ktos sie pytal;)) i od tego jak organizm jest w stanie radzic sobie z wahaniami temperatury.

Proponuje zaczac intensywnie cwiczyc od razu sie poprawi stan fizyczny i psychiczny.

ja niewazne jaka bym mial depresje to cwicze :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zero potow , ale moim zadnaiem sporo zalezy od kondycji ( i silownai nei daje kondycji jakby ktos sie pytal;)) i od tego jak organizm jest w stanie radzic sobie z wahaniami temperatury.

Proponuje zaczac intensywnie cwiczyc od razu sie poprawi stan fizyczny i psychiczny.

ja niewazne jaka bym mial depresje to cwicze :evil:

 

Ja tez cwicze, nawet jak bardzo zle sie czuje, zawsze mi pomaga, teraz rozwazam pojsc na sztuki walki, ale nie wiem czy dam rade, z kondycja i waga nie jest za dobrze, poza tym na poczatku beda mnie tam pewnie konkretnie obijali :pirate: i bede lazil wkurwiony, ale zapisalbym sie na jakies sztuki walki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A te poty sa normalne czy mam się niepokoic ?

 

-- 22 lip 2015, 14:30 --

 

Dobra to wzywam ERke :P

 

-- 22 lip 2015, 14:36 --

 

Robiłem sobie pomaiar ciśnienie 130/88 puls 91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja wczesniej tak nie mialem,dopiero od jakiegoś czasu.

 

-- 22 lip 2015, 13:58 --

 

Gdy weszlem na 180 mg to tak zaczelo mi się robic.

Powyzej 150 zaczyna sie wieksze blokowanie transportera noradrenaliny i czesc ludzi po adrenergikach sie poci.

 

ALbo po prostu kurwa okno otworz :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artur no kurwa drzwi mam otwarte okno i wszystko,nie jest mi typowo tak gorąco żebym sie tak mocno pocil,czuje większy niepokój,boje sie żebym sie nie nakrecil.

 

-- 22 lip 2015, 14:44 --

 

I kurwice dzisiaj mam jakas ze bym pozabijal :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez żre, myslalam ze to po trittico ale pewnie po wenli jak tak tez macie. Co chwila ciastka czipsy jakieś rodzynki w czekoladzie. Mala oponka sie juz pojawia :(:(:( a zawsze mialam plaski brzuch.

EMILK ja tez sie poce na wenli, zawsze jak podwyzszalam dawke to wiecej jeszcze. Najbardziej jak lece na autobus wsiądę i czuje mokry nos czolo nawet wlosy. Ale sie nie daje, kupilam mocny antyperspirant w aptece, sie wkurwilam i nasmarowalam nawet nos i glowe i mam spokój hehehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crazyy no ja mam tak samo :P chyba tak samo zrobie i bedzie spokój :D

 

-- 22 lip 2015, 15:56 --

 

Nie wiecie co się dzieje z Patrykiem ? Bo juz chyba z tydzień go nie bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, Ja tez sie pocilem na tym gownie masakrycznie, normalnie jak w saunie caly czas, przejebana sprawa, co chwile koszulka nowa, musze sie wybrac do reala albo biedronki i kupic palete koszulek. :mrgreen:

 

-- 22 lip 2015, 18:49 --

 

Crazyy no ja mam tak samo :P chyba tak samo zrobie i bedzie spokój :D

 

-- 22 lip 2015, 15:56 --

 

Nie wiecie co się dzieje z Patrykiem ? Bo juz chyba z tydzień go nie bylo.

 

Patryk ponoc zamieszkal w klasztorze Shaolin, ponoc medytacja leczy depresje, a kto jak kto ale ci mnisi sie na tym znaja. :mrgreen:

Dobra koniec off topu, bo znowu jakis bananik poleci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Oki pewnie jest juz zdrowy dzieki mnichom ;) no sauna sauna im większe dawki tym bardziej ze mnie leci a co będzie jak dojade do 300mg będę musial chodzić wszędzie z ręcznikiem ? :P

 

-- 22 lip 2015, 19:16 --

 

Cytrynka zadko tu zaglądasz do nas ;) jak się czujesz na wenli ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie tez nie poce na wenli, kiedys sie pocilem jak sex uprawialem ale wtedy nie bralem wenli :D

Dzisiaj nie zjem nic slodkiego bo wszystko juz zezarlem, wiec jest metoda poprostu nie kupowac slodkiego !

Ja nie lubie sie pocic bo czuje sie brudny, az mnie nosi jak sie spoce to musze wziasc prysznic bo nie wytrzymam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak jadłem juz dużo leków i przy żadnych nie musiałem stosować benzo typu klon bo czasem czuje że ten mega lęk wraca może to wina noradrenaliny nie wiem ale przy wenli wpadłem w niezłe gówno ;/ przy braniu serty nie myslałem o jakis klonach etylofenidatach itp brałem serte i tyle może nie było rewelacji bo do tego daleko ale było stablinie a to zawsze cos także ja powoli odstawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a ja o dziwo odstawilem benzo totalnie, ale to chyba dlatego ze przestalem walczyc i mi wszystko prawie zwisa wiec juz sie nie denerwuje, nie boje i biore wszystko jak jest bo i tak nie mam na nic wplywu. Szkoda ze jestem tylko namiastka czlowieka na tym leku takim zawieszonym pomiedzy zyciem a smiercia. Dzisiaj wzialem polowe dawki i tak zostawie do jutra, zobaczymy jak sie bede czuc. Ja czas umilam sobie kratomem, jedyna rzecz ktora mnie jeszcze cieszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć ludzie, co słychać? Ja wam powiem, że coraz częściej czuje się normalnie :). Jakieś gorsze chwilę są, ale do przeżycia.

Hej inez, no no no gratuluje, rozumiem dawka dalej 150 mg ? Nie czujesz sie otumianiona ?

 

Ja jestem zombie pomocy, jaaaaaaaaaaaa jezeli tak ma wygladac normalnosc to ja nie chce byc normalny.

Nie bierzcie tego leku on wyzbywa was z uczuc jak cala reszta ssri, normalnie jak przygup sie czuje zero emocji...............

Help hel he h...

ps- a bylo tak fajnie i sie posralo jak zawsze, nie ma mocy, czuje sie podobnie jak na esci teraz, moge znowu spac po 12 h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć ludzie, co słychać? Ja wam powiem, że coraz częściej czuje się normalnie :). Jakieś gorsze chwilę są, ale do przeżycia.

Hej inez, no no no gratuluje, rozumiem dawka dalej 150 mg ? Nie czujesz sie otumianiona ?

 

Ja jestem zombie pomocy, jaaaaaaaaaaaa jezeli tak ma wygladac normalnosc to ja nie chce byc normalny.

Nie bierzcie tego leku on wyzbywa was z uczuc jak cala reszta ssri, normalnie jak przygup sie czuje zero emocji...............

Help hel he h...

ps- a bylo tak fajnie i sie posralo jak zawsze, nie ma mocy, czuje sie podobnie jak na esci teraz, moge znowu spac po 12 h.

 

Ona to bierze, na zaburzenia lekowe, choc w sumie i tak lek powinien ja przymulac, wiekszosc tak ma z czasem na tym leku, zero checi i ochoty

na cokolwiek, na prawde, na kosie paro, czulem sie duzo lepiej niz na tym niby najlepszym i najnowoczesniejszym leku przeciwdepresyjnym, lek ten z nastrojem nie robi nic kompletnie, czasem jakies chore pobudzenie, ale nie konstruktywne, cos w stylu za duzej dawki amfetminy, np: musze kurwa tam isc, musze isc jebnac browara i zapalic, albo musze sie przejsc, bo nie wyrobie we wlasnej glowie, a z czasem pozostaje tylko zamulka. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie 150 mg biorę 8 dzień i raczejnie pobudza niż zamula. Na tą zamułkę trochę czekam.

 

-- Cz lip 23, 2015 1:33 pm --

 

Ja mam inne wspomnienia z wenlą. Ja nie miałam na niej nic dziwnego poza sennością, ale taką do wytrzymania. Poza tym wszystkie emocje były na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie 150 mg biorę 8 dzień i raczejnie pobudza niż zamula. Na tą zamułkę trochę czekam.
Boze, ja sie staram, trzymac od tej zamulki jak najdalej :roll:

 

Ja biore tianeptyne+moclobemid - póki co krótko, ale zaczynam cos czuc.

 

Plusy:

1.Muzyka, zaczyna brzmiec swietnie, juz zapomnialem co to emocje przy sluchaniu muzyki, ciary itd, wczoraj na filmie poszla mi lza - doznalem szoku, od 4 lat nie bylo mowy o czyms takim jak placz. :shock:

2.Nastrój - nie ma takiej zmuly, ale to moze byc wynikiem konca kariery z lekami ssri/snri - czyli slynny odblok dopaminki. :mrgreen:

3.Momentami pojawiaja, sie checi do jakiejs zmiany, np. wynurzyc sie z tego kurwidolka i znalezc zajebista prace, dzisiaj nawet pomyslalem by zapisac sie na studia i zrobic doktorat, o kurwa! :shock::mrgreen:

4.Momentami wlacza mi, sie myslenie zyczeniowe - typu jestem kurwa twardy i dam rade ze wszystkim i kazdemu, troche to niebezpieczne, fakt faktem, ja zawsze czulem zbyt duza odwage - przyklad, rzucilem sie do bójki z 3 ochroniarzami, bo jeden z nich, zaczal sapac do mojej lubej, fakt ja maly nie jestem, ale oni to takie typowe koksy, skonczylo sie na tym, ze wzialem butelke i rozjebalem szyjke i zaczalem ich straszyc, ze ich zajebie. :mrgreen::pirate:

 

Skonczylo sie wezwaniem Policji i dolkiem, troche odbieglem od tematu, wybaczcie. :D

 

Minusy:

1.Po wzieciu lekow, odczuwam troche sennosci i zmeczenia, ale powoli to ustepuje, to chyba jedyny minus, póki co.

 

Zobaczymy jak sytuacja sie rozwinie, mam nadzieje, ze bedzie juz tylko lepiej bo mam dosc po blisko 4 latach miazgi! :pirate:

 

-- 23 lip 2015, 13:46 --

 

Na razie 150 mg biorę 8 dzień i raczejnie pobudza niż zamula. Na tą zamułkę trochę czekam.

 

-- Cz lip 23, 2015 1:33 pm --

 

Ja mam inne wspomnienia z wenlą. Ja nie miałam na niej nic dziwnego poza sennością, ale taką do wytrzymania. Poza tym wszystkie emocje były na miejscu.

Ja sadze, ze to dziala tak, ze ktos kto w chorobie ma problemy z emocjami, to wtedy wenla to masakrycznie spoteguje, jak ktos nie mial problemow z emocjami to po prostu, tego nie odczuje, bo nawet jesli wenla splaszczy nastrój, to nie bedzie to az tak odczuwalne, jak dla osoby majacej, w/w problem, oczywiscie wenla i ssri przytepiaja emocje, ale jak widac jednak, nie u kazdego, sie tak dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weźcie mnie kopnijce w dupe bo nie mogę się ruszyć do niczego masakra,zero chęci i sily na jakies działanie ten lek to tylko zamula i chwilowa euforia nic więcej,z wyra to sie praktycznie nie ruszam nie mówiąc o jkims spacerze czy zrobienie czegos pożytecznego,ogólnie dnooo,jutro mam wizytę u doktor mam nadzieje ze jakos go rozwiążemy,szczerze mówiąc to na paro nie bylem tak zamulony i zniechęcony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weźcie mnie kopnijce w dupe bo nie mogę się ruszyć do niczego masakra,zero chęci i sily na jakies działanie ten lek to tylko zamula i chwilowa euforia nic więcej,z wyra to sie praktycznie nie ruszam nie mówiąc o jkims spacerze czy zrobienie czegos pożytecznego,ogólnie dnooo,jutro mam wizytę u doktor mam nadzieje ze jakos go rozwiążemy,szczerze mówiąc to na paro nie bylem tak zamulony i zniechęcony.

 

Jesli, chcesz jeszcze brac ten lek, to polecam ci zwiekszyc dawke na 300-375mg i poczekac z 4-6 tygodnia max!

Jezeli nadal bedzie to samo co teraz czyli zamulka i sennosc, dolacz mirtazapine, ona na poczatku muli, ale z wenla ponoc potrafi, konkretnie stymulowac, ale na to wszystko potrzebny jest czas i cierpliwosc, a jak wszyscy wiemy, ciezko jest czekac na niepewny efekt leków, czujac, sie jak gówno.

 

A Najlepiej to odstaw to w pizdu i zmien leki.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja jiz nawet nie mogę grać na komputerze to nie jest dobrze.

 

-- 23 lip 2015, 14:00 --

 

Vengace to co proponujesz jest hardcorowe,jak mnie ciśnienie wyjebie w kosmos to sie obudze na intensywnej terapi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyną emocją, która mi się spłyca to lęk, ale tylko ten nieadekwatny do sytuacji. Poza tym wszystko inne jest na miejscu. Na razie mam jeszcze momenty, że mnie nosi i faktycznie muszę się wtedy przejść. No i to cholerne drżenie rąk i nóg. Czasami tak mnie telepie, że z utrzymaniem łyżki mam problem. Troche niepokoju też jest, ale bez porównania mniejszy. Jeszcze do normalności troche brakuje, ale widzę progres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×