Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ciao


Dulcynea

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, o to chodzi. Może zresztą sytuacja domowa tak na Ciebie wpłynęła, że wybrałaś faceta, który Cię traktuje jak szmatę, bo Ci w domu wmówili, że nią jesteś. W Twoim przypadku tylko długotrwała terapia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że tak. Sama się nie szanujesz, to jak on ma cię szanować? Poniżał cię a Ty i tak będziesz teraz błagać, zeby cię przyjął z powrotem. On o tym wie, że co by nie zrobił i tak należysz do niego. Jak niewolnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty jesteś uzależniona, a z opisów on ma psychopatyczne zapędy, bo to wykorzystuje. Każdy może być użależniony od partnera (też w sumie jestem, ale moja partnerka nie jest psychopatką i tego nie wykorzysta, raczej próbuje mnie wyleczyć z tego uzależnienia).

https://portal.abczdrowie.pl/uzaleznienie-od-partnera

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dulcynea, to jest problem psychiczny. Trzeba sobie tylko go uświadomić, ale wcale nie jest prosto pozbyć się uzależnienia od drugiej osoby (wiem po sobie). nawet więcej - czasem się wcale nie chce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co ją go kocham, a on ma mnie w dupie i tylko go to jara?

Co on tam myśli nie wiem. Natomiast Ty na pewno jesteś mocno uzależniona. To jest Twój problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dulcynea, o nim wiemy niewiele, o Tobie z postów więcej. A Ty owszem masz problem. On też ma, ale przecież go tutaj nie ma, więc pomóc trzeba Tobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dulcynea, to Ty masz problem, bo zamiast wykorzystać rozstanie na ostateczny odwyk od kogoś, kto Cię niszczy psychicznie - Ty rozkminiasz czy on Cię kocha. To bez sensu. Po prostu uciekaj od niego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dulcynea może on być miły, wysyłać kwiaty itd, tylko po to żebyś wróciła a potem może się na Ciebie odgrywać z podwójną mocą. Może być jeszcze gorszy. Znowu uciekniesz, znowu Cie przeprosi i tak w kółko. Naprawdę grozi Ci wielkie niebezpieczeństwo, jeżeli do niego wrócisz. Takie typy już tak mają. Jemu to porządny wpierdziel by się przydał połączony z psychicznym terrorem. Taka terapia. Posłuchaj obcych Ci ludzi, którzy Tobie dobrze radzą i nie kontaktuj się więcej z tym frajerem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×