Skocz do zawartości
Nerwica.com

Alternatywa dla Facebooka - Ello


Psychoanalepsja_SS

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Słyszeliście o tym?

https://ello.co/

Jest to alternatywny portal społecznościowy. Większa prywatność, nazwa użytkownika dowolna itd. Sam jeszcze tego dobrze nie ogarniam, ale pomyślałem, że gdyby więcej osób się tym zainteresowało, to byłoby fajnie i może machina ruszyłaby dalej. Fajnie byłoby pokazać Zuckerbergowi, że nie ma na to monopolu. Mniejsza komercja, bez reklam, itd.

Trzeba wklepać maila i poprosić o invite, przyjdzie to na maila, ew. inny użytkownik może zaprosić, znając uprzednio maila (jakby co, pisać do mnie na PW).

Wydaje się to fajne, choć wiadomo, że różni się od FB, inne funkcje, możiiwości i tak dalej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę potrzeby zakładania konta gdziekolwiek. Mam gg od jakiś 10 lat, na którym posiadam z 5 kontaktów, posiadam google+, gdzie mam w 90% jedynie rodzinę . NK, facebook, twitter, badoo i inne społecznościowe gówna mnie nie interesują. Jak chcę mieć z kimś kontakt, to go po prostu mam, a nie podniecam się świeżo dodaną sweet focią. Nie ogarniam fenomenu fb i nie ogarnę. Widać jestem zacofanym mamutem. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, co kto lubi. Ja tego nie potępiam, nie neguję, tylko wkurza mnie to parcie niektórych. "JAK TO nie masz fejsa??!!". A no nie mam... i mieć nie będę. Dla mnie to pożeracz czasu i to taki bezproduktywny w większości przypadków. Ale jeden siedzi na forum, inny na fejsie, a jeszcze inny ogląda Klan. Mamy demokrację w końcu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychotropka`89, pewnie ze co kto lubi. :) Ja wole posiedziec na fejsie gdzie mam mnostwo dodatkowych informacji na tematy ktore mnie interesuja niz np. na forum gdzie jak dla mnie wszystko zostalo juz powiedziane i przewalkowane 100 razy. Sama bylam przeciwniczka komercji fejsa i prawie sila zalozono mi konto dopoki nie przekonalam sie ze jest wygodny dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychotropka`89, pewnie ze co kto lubi. :) Ja wole posiedziec na fejsie gdzie mam mnostwo dodatkowych informacji na tematy ktore mnie interesuja niz np. na forum gdzie jak dla mnie wszystko zostalo juz powiedziane i przewalkowane 100 razy. Sama bylam przeciwniczka komercji fejsa i prawie sila zalozono mi konto dopoki nie przekonalam sie ze jest wygodny dla mnie.

 

Mam podobne zdanie jak Candy. Na początku uważała, że to g... I na pewno mi się nie przyda. Teraz zastapuje on większość for tematycznych , bo kontakt o wiele szybszy , łatwiejszy i jakiś taki bardziej bezpośredni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×