Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

To rób coś, to pomaga. To tylko skutki uboczne leku. Nic ci nie będzie, już jest lepiej skoro możesz coś robić, a nie tylko leżeć. A co do mówienia do siebie: czasem trzeba porozmawiać z kimś inteligentnym ;). Ka dziś zamierzam posprzątać mieszkanie. To już jest zmiana, bo jeszcze tydzień temu nie byłoby opcji. Fakt, drże, fakt jestem jakaś zestresowana, ale coś mi się chce. Zobaczysz, będzie tylko lepiej :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi dzień na zwiększonej dawce, oj, chyba będzie gorzej. Obudziłam się o po 4, bo mi się śniło coś nieprzyjemnego. Oczywiście serce waliło etc. Wzięłam wenle i usunęłam jeszcze na 1.5h. Obudziłam się, znow zwiększony niepokój pomimo, że dziś nic nie muszę robić i nigdzie iść. Mdłości też są. Skutki uboczne jak się patrzy... Musi mi przejść jakoś do poniedziałku...

 

-- So cze 13, 2015 7:07 am --

 

ill234, spokojnie, nic ci nie będzie i nie zwariujesz. Siedź w domu, zacisnij zęby, a te odczucia w końcu miną.

 

Inez spokojnie te skutki uboczne beda krócej trwaly,nie tak dlugo jak na 37,5 mg ;)

 

-- 13 cze 2015, 10:39 --

 

Dieki za pocieszenie inez3 :)

jak ktos ze mna jet to wzystko w porzadku, ale jak wyjdzie (własnie wyszedł) to od razu musze sie czyms zając.

Znowu wracają te mysli, ze zaraz zaczne do siebie mówic, ze cos zobacze..

 

Zajecie jakies jak najbardziej wskazane zeby nie oszalec,zajac czyms swoj mozg i bedzie dobrze ;)

 

-- 13 cze 2015, 10:40 --

 

No to 150 mg poszlo ale dopiero przed chwila,zobaczymy co to bedzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, a czemu jednak zwiększenie dawki? Co ovtym zadecydowało?

 

Dziwne jest to, że mimo mdłości (nie mam ich cały czas), apetyt całkiem dopisuje. Najbardziej mi przeszkadza to zdenerwowanie/zestresowanie, ale to może byc sama choroba. Chciałabym się zrelaksować, a nie mogę. W końcu przejdzie. Zmartwilam się tylko ta pobudka, bo już spałam po 7-8h, a dziś pobudka po 4, a biorę na sen. Może to i dawka i ten okropny sen. Ważne, że jednak udało mi się usnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wenli wyjebka na wszystko jest konkretna. Wczoraj mialem tego dowod, 3 minuty do konca pracy, a tu nagle maly wypadek w pracy. Jestem pierwsza pomoca i mnie wezwali, a ja do nich, ze chetnie bym pomogl ale nie moge bo wlasnie skonczylem prace . LOL, zero przejecia z mojej strony, jest dobrze :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, a czemu jednak zwiększenie dawki? Co ovtym zadecydowało?

 

Dziwne jest to, że mimo mdłości (nie mam ich cały czas), apetyt całkiem dopisuje. Najbardziej mi przeszkadza to zdenerwowanie/zestresowanie, ale to może byc sama choroba. Chciałabym się zrelaksować, a nie mogę. W końcu przejdzie. Zmartwilam się tylko ta pobudka, bo już spałam po 7-8h, a dziś pobudka po 4, a biorę na sen. Może to i dawka i ten okropny sen. Ważne, że jednak udało mi się usnąć.

 

Spadek samopoczucia i lęk o tym zadecydowal,ja tez po wenli szybko wstaje,nie przejmuj sie ta pobudka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, a czemu jednak zwiększenie dawki? Co ovtym zadecydowało?

 

Dziwne jest to, że mimo mdłości (nie mam ich cały czas), apetyt całkiem dopisuje. Najbardziej mi przeszkadza to zdenerwowanie/zestresowanie, ale to może byc sama choroba. Chciałabym się zrelaksować, a nie mogę. W końcu przejdzie. Zmartwilam się tylko ta pobudka, bo już spałam po 7-8h, a dziś pobudka po 4, a biorę na sen. Może to i dawka i ten okropny sen. Ważne, że jednak udało mi się usnąć.

 

Spadek samopoczucia i lęk o tym zadecydowal,ja tez po wenli szybko wstaje,nie przejmuj sie ta pobudka ;)

ja dzieki wenli nie mam problemu ze wstawaniem, a wczesniej to zawsze sie ociagalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tu jakieś MODERATOR? I może z tymi babami zrobić porządek? Syf się robi taki sam jak kiedyś we wątku o esci.

 

Przecież to trzeba być **ebniętym zdrowo żeby pisać co 15 minut na forum o tym co się właśnie robi, to nie ONET.CZAT.

 

Przeszkadza Ci to ? bo mi nie,nie podoba sie to zmien forum.

 

-- 13 cze 2015, 12:35 --

 

Czasem nawet takie pisanie o czyms nie istotnym pomaga czlowiekowi i robi sie lepiej ;)

 

-- 13 cze 2015, 12:36 --

 

Wisnia80 to Ty wiecznie marudzisz,cos wiecznie Ci nie pasuje.

 

-- 13 cze 2015, 12:36 --

 

Jednym slowem brakuje Ci kobiety i sie wyzywasz na innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tu jakieś MODERATOR? I może z tymi babami zrobić porządek? Syf się robi taki sam jak kiedyś we wątku o esci.

 

Przecież to trzeba być **ebniętym zdrowo żeby pisać co 15 minut na forum o tym co się właśnie robi, to nie ONET.CZAT.

 

Przeszkadza Ci to ? bo mi nie,nie podoba sie to zmien forum.

 

-- 13 cze 2015, 12:35 --

 

Czasem nawet takie pisanie o czyms nie istotnym pomaga czlowiekowi i robi sie lepiej ;)

 

-- 13 cze 2015, 12:36 --

 

Wisnia80 to Ty wiecznie marudzisz,cos wiecznie Ci nie pasuje.

 

-- 13 cze 2015, 12:36 --

 

Jednym slowem brakuje Ci kobiety i sie wyzywasz na innych.

 

 

A mi się wydaje, że wątek "jak się dziś czujemy" jest w innym miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ale to są odczucia po wenli tak ? Wiec nie marudz ;)

 

-- 13 cze 2015, 13:48 --

 

Jest coraz lepiej na 150mg,taka blogosc w środku ;))

 

-- 13 cze 2015, 13:52 --

 

Gdzie sie podziewacie ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niby co placebo ? Heh

 

-- 13 cze 2015, 14:39 --

 

Ja czuje ze działa inaczej tak dobrze bym sie nie czul i kropka.;)

 

-- 13 cze 2015, 14:40 --

 

Inez wisnia nie ma nic do gadania,nie podoba mu sie to tam sa drzwi :P

 

-- 13 cze 2015, 14:42 --

 

Wisnia to desperat i odwala mu z braku kobiety.

 

-- 13 cze 2015, 14:43 --

 

Patryk wszystko jest możliwe,co innego gdybym bral pierwszy raz ten lek to można sie zgodzić ze jeszcze nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest to możliwe, ale apetyt mi wrócił. Nie wiem jak będzie w pracy, ale teraz nie mam problemu ze zjedzeniem czegoś w domu, a jeszcze kilka dni temu tak było. Ogólnie jakoś dziś całkiem nieźle się czuje. Myślałam, że będzie gorzej, bo to drugi dzien na większej dawce. Póki co tylko jakoś odpocząć nie mogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tu jakieś MODERATOR? I może z tymi babami zrobić porządek? Syf się robi taki sam jak kiedyś we wątku o esci.

 

Przecież to trzeba być **ebniętym zdrowo żeby pisać co 15 minut na forum o tym co się właśnie robi, to nie ONET.CZAT.

 

Przeszkadza Ci to ? bo mi nie,nie podoba sie to zmien forum.

 

-- 13 cze 2015, 12:35 --

 

Czasem nawet takie pisanie o czyms nie istotnym pomaga czlowiekowi i robi sie lepiej ;)

 

-- 13 cze 2015, 12:36 --

 

Wisnia80 to Ty wiecznie marudzisz,cos wiecznie Ci nie pasuje.

 

-- 13 cze 2015, 12:36 --

 

Jednym slowem brakuje Ci kobiety i sie wyzywasz na innych.

temat jest o konkretnym leku, tematy co teraz robię, jak sie teraz czuje itp. są w innych działach, proste i logiczne chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak się czuje to jakby dotyczy działania leku, a to że napisałam, że sprzatnelam mieszkanie wiąże się z samopoczuciem, bo oznacza, że coś się zmieniło. Czy tu można pisać tylko, że mam skutki uboczne albo ich nie mam?

 

-- So cze 13, 2015 7:11 pm --

 

Nie wiem czemu tylko mnie się czepiacie. Nie tylko ja piszę co robię bądź robiłam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×