Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, a dziekuje... ogólnie bardzo pozytywny dzien. Wysprzatałam chałupe, zrobiłam obiadek... wzięłam sie za to co od dłuzszego czasu planowałam, wiec jest postep ;)

Słyszałam własnie cos ze ślimtałas ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, :great: deszcz energii zaliczony!

 

Ja piję świeży sok z jabłek, coby się dowitaminizowac, łyknęłam nową magiczną tabletkę i idę się umyc. Oby dziś udało mi się pospac... A potem rano wstac i korzystac z weekendu tzn. dowalic sobie bodźców... ;) Takie malutkie marzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Dostałam Valdoxan, dziś na noc biorę pierwszy raz. Jutro mam spróbowac po raz drugi i jak nie wejdzie bezproblemowo, to będzie kombinował coś innego...Dostałam od niego jeden listek, więc na razie bez wydatków. W razie tragedii mam na przeczekanie do wtorku, kiedy przyjmuje, zapisane benzo. Nienawidzę benzo. :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, no serio :D wyszedl jakis taki bylejaki ale to nic jutro juz go nie zjem 8)

 

kosmostrada, a to faktycznie przegwizdane . ale moze nie bedzie tak zle. Myslez e dasz rade Kochana i patrz na mnie jak we swieta Bozego Narodzenia myslalamz e wyladuje w psychiatryku tak mnie zlapalo i\a teraz znow lepiej jest , w sumie to calkiem niezle ze tak pwoiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

 

Pusto i cicho na Spamowej. Dobrze, znaczy odpoczywacie, albo z zapałem korzystacie z uroków weekendu. U mnie wszyscy śpią , a ja uwijam się jak mróweczka, było z rana słoneczko, to pospacerowałam z psem.

Telepie mnie, ale jestem dobrej myśli, bo nowy lek pozwolił mi pospac po ludzku, franca obudziła mnie dopiero o ósmej. Nie jest lepiej, ale nie jest gorzej, więc jest szansa, że tabsik lekko wejdzie i docelowo trochę mnie postawi na nogi. Zobaczymy...

Idę coś porobic w domku, żeby się zając, bo na razie jakiś spektakularnych planów nie mogę miec.

 

Miłego dnia wszystkim życzę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×