Skocz do zawartości
Nerwica.com

BUPROPION/AMFEBUTAMON (Bupropion Neuraxpharm, Oribion, Welbox, Wellbutrin, Zyban)


nella31

Rekomendowane odpowiedzi

Podawanie alprazolam wykazano, wywołują wzrost stężenia dopaminy w prążkowiudlatego dobrze jest łączyć alpre z bupropionem :) na szczęscie mam 3 paki w domu od 3 lekarzy 1mg . Dlatego alpra jako jedyne benzo ma działanie antydepresyjne , zwiększa dopaminę w prążkowiu(jako jedyne benzo) i hamuje aktywność OSI HPA (to robi każde benzo) = efekt antydepresyjny

 

 

jednym słowem ViVAT ALPRA !!!

- im jej więcej ,tym nam lepiej :lol:

Lorafen też spoko .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, hehe nom kelbex dobry druhu :)) ale lorafen nie wiem czy zwiększa dope w prążkowiu .

Kelbex znawco wszechstronny zakupiłem z firmy swanson N Acetyl Tyrozyny 350 mg , jak sądzisz z bupropionem będzie dobrze się komponować(chodzi o dope i NA) i czy dawka 750 mg styknie.

2gie pytanie :) co oprócz tego można dodać do podniesienia dopaminy? , oprócz kurkuminy bo za droga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z buprą acetylo L Tyrozyna powinna dawać kopa . U mnie z Metylo dawała silne pobudzenie przez około pól roku niecałe . Potem mogłem zjeść 2 gramy i zero efektu . Brałem to do metylo , które mnie wyciszało , a Acetylo dawało pobudzenie . Niestety efekt się skończył z ta tyrozyną( jak już napisałem ) .

Dodatkowo możesz dodać Dopa Macuma , Pirybedyl , ideałem byłoby metylo .

Vigeryt -k .L-dopa

Mam problem z pisaniem , bo moja przeglądarkę wcięło ( gogle ) , a działam teraz na kiepskiej Operze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z buprą acetylo L Tyrozyna powinna dawać kopa . U mnie z Metylo dawała silne pobudzenie przez około pól roku niecałe . Potem mogłem zjeść 2 gramy i zero efektu . Brałem to do metylo , które mnie wyciszało , a Acetylo dawało pobudzenie . Niestety efekt się skończył z ta tyrozyną( jak już napisałem ) .

Dodatkowo możesz dodać Dopa Macuma , Pirybedyl , ideałem byłoby metylo .

Vigeryt -k .L-dopa

Mam problem z pisaniem , bo moja przeglądarkę wcięło ( gogle ) , a działam teraz na kiepskiej Operze .

 

ok dzięki wielke mistrzu! Sprobuje na razie z samą tyrozynką. pozdro

 

-- 23 mar 2015, 14:14 --

 

Ps: Byłem dziś u psychiatry dostałem pełen pakiet wellbutrinu 1 opakowanie 150XR i 1 opakowanie 300XR , do tego zolpidem na sen . jest gitara , można zaczynać zabawę . do tego w domu mam 2 paki klonazepamu 2mg , 1 pakę lorafenu2,5 i 2 paki afobamu 1mg, 1 opakowanie estazolamu 2mg, zestaw antydepresyjny jak ta lala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps: Byłem dziś u psychiatry dostałem pełen pakiet wellbutrinu 1 opakowanie 150XR i 1 opakowanie 300XR , do tego zolpidem na sen . jest gitara , można zaczynać zabawę . do tego w domu mam 2 paki klonazepamu 2mg , 1 pakę lorafenu2,5 i 2 paki afobamu 1mg, 1 opakowanie estazolamu 2mg, zestaw antydepresyjny jak ta lala :)

:105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elfrid, mama bierze od rodzinnego afobam , ja sobie załatwiłem zaświadczenie od prywatnego psychiatry że ma mi napisać że leczę się estazolamem i lorafenem(na to zaświadczenie dają mi w przychodni) , więc my z mamą zostawiamy książeczki w przychodni i na następny dzień mamy :) Klony kupiłem z netu ,bo nie chciało mi się załatwiać zaświadczenia.

 

-- 24 mar 2015, 08:50 --

 

elfrid, jeśli ktoś jest gotów dać 50zł za paczkę benzo, to zdobycie tego leku jest banalne ;)

 

skoro tylko taki masz sposób na załatwienie sobie benzo to krótko siedzisz w tym narkobiznesie :) ja byłem 3 razy u prywatnego lekarza zanim wystawił mi zaświadczenie to było w 2012 , od tamtego czasu regularnie biore benzo z przychodni . estazolam i lorafen. mama dostaje miesięcznie 2 paki afobamu , ale ona tyle nie zje :) ja zresztą też benzo jem doraźnie , ostatnio robie sobie tygodniowe przerwy , raz zjem potem tydzien przerwy , ale lubie miec dużo benzo , tymbardziej że będę wskakiwał na wellbutrin 300. no i nie lubie brać jednego benzo tylko zmieniać skład :D , albo zmieszać różne po takim tygodniu przerwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w doz 300mg po 207.59 zł ????????

omg

 

da rade wyrwac taniej w prywatnych aptekach?

 

no wlasnie to jest bolączka , u mnie też po 200 zł. dodatkowo nigdy nie mają na stanie, tylko zamawiają od producenta i tydzień się czeka na lek

 

mam jeszcze 2 opakowania reboksetyny w domu ale nie wiem co z tym zrobić , chyba sobie zostawie jak bym chciał kiedyś spróbować.

 

-- 24 mar 2015, 09:32 --

 

miko84 skasował konto ale podał emaila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz gdzies pisalem ze mnie "opanowuje"

nie nazwalbym tego aktywizacja, wole naped ten z noradrenaliny, zdecydowanie.

serotonina zmula wiec pomyslalem ze uderze w dopamine czyli agonistow dopaminowych lub sele, postawilem na sele i czuc dopamine wyraznie.

nie tego szukam

 

wejde na rebo + amisulpryd ponownie, do tego klony i powinno byc Si, tak sadze, jak sie nie uda to trudno byle bym tylko znow po rebo w psychiatryku z myslami S nie wyladowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz gdzies pisalem ze mnie "opanowuje"

nie nazwalbym tego aktywizacja, wole naped ten z noradrenaliny, zdecydowanie.

serotonina zmula wiec pomyslalem ze uderze w dopamine czyli agonistow dopaminowych lub sele, postawilem na sele i czuc dopamine wyraznie.

nie tego szukam

 

wejde na rebo + amisulpryd ponownie, do tego klony i powinno byc Si, tak sadze, jak sie nie uda to trudno byle bym tylko znow po rebo w psychiatryku z myslami S nie wyladowal

 

dobrze kombinujesz , rebo + ami może być ciekawe , albo bupro + ami .

ja na bank spróbuję kiedyś seleglinki (jak czuc dopamine to jest git)

klony zawsze na propsie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps: Byłem dziś u psychiatry dostałem pełen pakiet wellbutrinu 1 opakowanie 150XR i 1 opakowanie 300XR , do tego zolpidem na sen . jest gitara , można zaczynać zabawę . do tego w domu mam 2 paki klonazepamu 2mg , 1 pakę lorafenu2,5 i 2 paki afobamu 1mg, 1 opakowanie estazolamu 2mg, zestaw antydepresyjny jak ta lala :)

 

O żesz w mordę :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×