Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wystarczy, że wysłałam notatki, już na nie patrzeć nie mogę.

 

I jeszcze mnie mięśnie bolą, jakbym co najmniej dzisiaj trenowała albo pracowała fizycznie, a wszakże poszłam tylko na jedne zajęcia i zrobiłam kilka prostych ćwiczeń rozciągających :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry Wieczór :D

 

Zebrec, mocny film "Pod mocnym Aniołem"...

Słuchałam dyskusji psychoterapeutów uzaleznień, że jest w nim wiele przekłamań, nieprawdy i w ogóle źle go ocenili...ale ja nie zgadzam się z tym, bo to po prostu film, a nie instrukcja dla uzależnionych :mhm:

 

-- 04 mar 2015, 23:19 --

 

Niedawno wróciłam z nocnego spaceru, jest dość przyjemnie, nie za zimno...

 

-- 04 mar 2015, 23:21 --

 

Moje samopoczucie systematycznie ulega poprawie...jednak obowiązki dobrze wpływają na psychikę. A może to po prostu już nadszedł czas, by powiedzieć moim lękom - żegnajcie? Oby...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, a opisywalam jak pani doktor mnie potraktowala ostatnio , jak jej powoedzialam ze spamilan to nie jest lek ktory mi pomaga i jak sie na nim czuje to mi oznajmila ze na trzy miesiace mi proponuje zamkniecie w psychiatryku skoro sie zle czuje.

Szukam innej lekarki.

Oraz stalej pracy ;)

 

A kolezanka mi zaproponowala prace w Niemczech przy opiece nad starsza osoba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, tak tylkoz e ja jezyka nie znam , wiec przxede wszytskim to bym musiala sie nauczyc i dwa , osoba jest lezaca wiec trzeba ja dzwigac a ja nie moge przy tym kregoslupie . Praca by byla na dwa miesiace w zastepstwie , zarobilabym 13 tysiecy. No i dla mnie odpada autokar , musialabym jechac pociagiem badz samochodem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, ale dla mnie to glupota , jechac do obcego kraju do pracy bez znajomosci chocby w podstawowym stopniu jezyka .... Jestes wtedy calkiem zdana na innych a w dodatku jak sie z nimi dogadac? Trzeba umiec sie dogadac , nawet chocby z ludzmi u ktorych pracujesz. A nie byc jak niemowa.

Sfrustrowana z a c hwile bo nie wiesz co do ciebie mowia.

 

-- 05 mar 2015, 10:40 --

 

hania33, kolezanka miala taka sytuacje ze musiala wezwac pogotowie dla osoby ktora sie opiekowala bo ta dostala zawalu i co zrobisz jak nie znasz jezyka????? jak to opiszesz przez telefon????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×