Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

DarkMaster, ale mnie sie nie chce starac o trudnego :P w kazdym razie nie dzis :D

 

mirunia, Kochana dokladnie , wyszlam zdolem i wkurzona jak diabli. Na szczescie u koelzanki to odreagowalam , wymuskala mnie maseczka , pozniej nalozyla pieknie pachnacy kremik i wysluchala moich zalow , poklela razem ze mna a pozniej m i zrobila nalesnika :105::D

 

A Wy jak kochani?

Ja to chyba pojde spac. taka jestem zdechnieta

 

-- 03 mar 2015, 22:16 --

 

mirunia, Kochana spokojnych snow! :********

 

 

amelia83, musze :(:*******

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makabra, amelia83, kosmostrada dziekuje Wam , dzis staram sie juz nie denerowawac na wieczor.Musze poszukac innego lekarza, nie wiem tylko na kogo znow natrafie.

 

Po wizycie u niej czuje sie jak ktos totalnie do niczego .

 

Uciekam Kochani , bo jestem tak zmeczona ze musze sie polozyc.

 

Spijcie dobrze !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie:)

Co u Was słychać?

U mnie ostatnio ciężej jeśli chodzi o nerwice i lęki... Chodzę na siłownię żeby troszkę się poruszać i to mi daje siły..:) jej nie wiem czy też tak macie ale przed chwilą wymyśliłam że poslucham muzyki i jedną piosenka sprawiła że się roztelepalam i miałam lęki... Koszmar... Też tak macie? Skąd to? Dlaczego?

Teraz słucham muzyki relaksacyjnej, a chodzi za mną jeden kawałek Placebo, ale nie chcę żeby za mną chodził, bo ten zespół ma moc zmieniania mi nastroju, a w sumie, gdyby nie dawna przyjaciółka w ogóle bym ich nie znała, bo generalnie gatunki typu brytyjski rock alternatywny mnie koszmarnie nudzą.

 

-- 03 mar 2015, 22:07 --

 

Ja wtedy nie mogę oglądać smutnych programów w tv, żadnych "mocnych" reportaży, bo lęk narasta. Omijam to szerokim łukiem!

Gdy mam wewnętrzny spokój, inaczej wtedy odbieram takie programy, czy filmy... ale próbuję nie za często, żeby się nie dołować.

Przestałam się już karmić wszelkimi sensacjami... a po co mi to??? :time:

Ja w ogóle nie oglądam wiadomości, żeby się nie denerwować. Tylko rodzice ciągle grzebią w tym radiu i TV.

 

-- 03 mar 2015, 22:09 --

 

Po terapii podjechałam do Lidla na zakupy i stwierdziłam, że nagroda musi byc i kupiłam sobie taką sukienkę jak nasza cyklopka, :yeah: Czekam teraz na ciepełko,zwarta i gotowa. ;) Chodźcie, kupimy sobie wszystkie takie sukienki! :lol:)

O! I to jest słuszna koncepcja :great:

103695_3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Hej! Pisałam dziś , że chyba mamy takie same sukienki :yeah: Byłam dziś na zakupach w Lidlu i kupiłam sobie taką prostą w biało-granatowe paseczki. Też powoli jestem gotowa na ciepłośc... ;)

 

 

Dobranoc, spokojnej nocy!

 

-- 03 mar 2015, 23:12 --

 

O widzę, że już zauważyłaś mojego wcześniejszego posta - tak to ta! Fajniasta nie? :105: Bedziemy śmigac zapaskowane , tylko się ciepło zrobi! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makabra, nie mam swojego typu teraz, nie szukam faceta :P lubiliśmy się, jest wporządku bardzo dla mnie ;)

Polecam raz się spotkać, bez spiny, przez wzgląd na potrzebę budowania relacji z ludźmi i z sobą od nowa. Dla zdrowia :smile:

A jak się będziesz czuła skrępowana czy coś, to drugi raz się nie umówisz i tyle.

Ja się dopiero uczę poznawać nowych kolegów, a nie ładować energię w układanie sobie w głowie scenariuszy. Nawet mnie terapeutka pochwaliła, po raz pierwszy :great:

 

-- 03 mar 2015, 22:38 --

 

amelia83, W sumie chłopaki też są do kolegowania, nie tylko do randkowania. Chociaż nie wiem, czy oni też tak uważają... ;)

Najpierw muszę zdobyć zaufanie całej paczki.

52534785e691b251a5aec578_736.jpg

 

-- 03 mar 2015, 22:42 --

 

Alesz prosze ide herbatke robic komu komu bo ide do domu :-)

Dla mnie owocową.

 

Słucham teraz dźwięków, które podobno wpływają na fale mózgowe. Tak dopóki rodzice oglądają ekspres reporterów. Jak trochę uspokoją telewizor, to idę tulić książkę, bo w książce jest bezpiecznie.

 

-- 03 mar 2015, 22:52 --

 

Musialam odreagowac. O dziwo czuje sie dzis nienajgorzej ale po lekarce zlapalam dola i wkurwa.Pani doktor spoznila sie godzine i miala czasu dla mnie jakies 5 minut bo chciala nadrobic spoznienie , zaproponowala mi ze skoro sie tak zle czuje to mnie umiesci w szpitalu psychiatrycznym na trzy miesiace. :shock: A ja jej powoedzialam ze ja nie jestem chora na chorobe psychiczna , zabijac sie jeszcze tez n ie mysle wiec jakiez sa przeslanki zeby mnie tam umieszczac? Miast pozmyslec nad leczeniem odpowiednim.

I ze po tym szpitalu to ja bym wyszla nogami do przodu bo juz bylam na oddziale dziennym gdzie wrzucili wszytskich ludzi do jednego wora ze schizofrenia , mania przesladowcza i nerwica.I czulam sie gorzej niz przed ta terapia.

Tja, ja wiem jak na człowieka z twoimi zaburzeniami działają długie tygodnie w Kobierzynie, gdzie dają tylko zamulające leki, a lekarze pojawiają się z rzadka. Niech oni se zrobią se puku.

 

-- 03 mar 2015, 23:01 --

 

Dobra, odpisałam na osiem stron tematu, mogę się zabierać :papa::papa::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×