Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór! ;)

 

Całkiem udany dzień dzisiaj za mną. Załatwiłem wszystkie sprawy w dziekanacie i można powiedzieć, że jestem na bieżąco. :yeah:

 

Jak wróciłem, to włączyłem muzykę na full i wziąłem się za odkurzanie całego domu. ;)

 

Pół godziny temu, po skończonej robocie, położyłem się przed telewizorem z zamiarem obejrzenia mojego ulubionego teleturnieju - "Jednego z dziesięciu". Zaczął się program i przyszedł mój 10-letni brat cioteczny z pytaniem, czy pomogę mu nagrać piosenki na MP3. I tyle sobie pooglądałem... :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Mam to samo, opalona jestem o tyle o ile mnie złapie. Wolałam zawsze na plaży w piłę pograc, niż plackiem leżec - męczarnia.... Zresztą z czasem, nie wiem czy masz tak samo, skóra zrobiła mi się bardzo wrażliwa i muszę uważac, żeby po prostu słońce mnie nie poparzyło.

 

-- 03 mar 2015, 20:35 --

 

Zebrec, Hej hej! Jak miło jak ktoś tu wpada i energia go rozpiera! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, ja mam na nogach wysuszoną, bo parę razy się spaliłam, trochę z bezmyślności (np. podczas wycieczki w górach). Najchętniej chodziłabym w mega słońce ubrana jak arab - zasłonięta od stóp do głów, ale się nie da... Poza tym to takie przyjemne uczucie podmuch ciepłego wiatru na łydkach... :bezradny: Najprzyjemniejsze jest słońce wiosenne i wczesnojesienne. Ciepły dotyk, a nie ma niebezpieczeństwa.

 

-- 03 mar 2015, 21:10 --

 

A gdzie Plateczkowa, chyba już wróciła od lekarza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, kosmostrada, amelia83, wrocilam Kochane :********* Bylam jeszcze na maseczce u koelzanki , mialam tym razem zloto kawitacyjne z algami .

Musialam odreagowac. O dziwo czuje sie dzis nienajgorzej ale po lekarce zlapalam dola i wkurwa.Pani doktor spoznila sie godzine i miala czasu dla mnie jakies 5 minut bo chciala nadrobic spoznienie , zaproponowala mi ze skoro sie tak zle czuje to mnie umiesci w szpitalu psychiatrycznym na trzy miesiace. :shock: A ja jej powoedzialam ze ja nie jestem chora na chorobe psychiczna , zabijac sie jeszcze tez n ie mysle wiec jakiez sa przeslanki zeby mnie tam umieszczac? Miast pozmyslec nad leczeniem odpowiednim.

I ze po tym szpitalu to ja bym wyszla nogami do przodu bo juz bylam na oddziale dziennym gdzie wrzucili wszytskich ludzi do jednego wora ze schizofrenia , mania przesladowcza i nerwica.I czulam sie gorzej niz przed ta terapia.

Wypisala mi wobec tego recepte na lek , ponoc jakis nowszej generacji z mniejsza liczba ubokow-----Brintellix ale coz jak cena zaporowa bo 150 za 28 tabletek :shock:

Szukam zatem lekarza z KRakowa.Jak ktos do kogos dobrego chodzi to prosze o namiar.

 

 

Tyle u mnie.

Padam na pysk , ide sie kapac.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×