Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, Pa Słonko, spokojnej nocy!

 

DarkMaster, :great: czułam, że tak będzie! No to jutro równie dobry dzień!

No ale nie jesz nic przez cały dzień, a potem się dziwisz , że źle się czujesz. Żeby mi to było ostatni raz... :time:;)

 

-- 23 lut 2015, 22:30 --

 

amelia83, Cześc Ptaszyno! :D Fajki przestają smakowac - oj to dobrze, dobrze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, pa! dobrej nocy, śpij i śnij :papa:

 

kosmostrada, kcę skier. na rehabilitację... hydromasaż, laser, magnetronic lub ultradźwięki. Zanim przyjdzie termin, to będzie lato! i hydromasaż akurat dobry, bo teraz rozbierać się i ubierać :hide: nie dla mnie :D

 

amelia83, DarkMaster, :papa::papa::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, a ile dalas za te rzeczy ktore dzis kupilas????

A bo się trochę wstydzę, że koszulę dżinsową znalazłam w takiej sklepowej cenie, a nic nie przyoszczędziłam, ale jest mi niezbędnie potrzebna do mojego puchowego bezrękawnika, lata 80-te wiecznie żywe.

 

A za trzy ścierki w ciucharni mi 7 zł policzyła, ja myślałam, że to będzie jakaś symboliczna kwota i musiałam się do domu po pieniądze wracać :bezradny: I muliny dwie kupiłam, kolory dobrałam z pamięci bezbłędnie 8) bo wyszywam na kanwie reprodukcję obrazu, a dokładniej ikony i jestem po prostu zachwycona jak czarny i oliwkowy mi się skomponował ze złotą nitką :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie dzisiaj zdążyłam co nieco pograć, zdobyłam takie baranko-podobne bydlątko, na którym moje postacie będą mogły jeździć, przekomicznie to wygląda, no i dokładnie odzwierciedla scenografię z filmów.

 

Zaraz się zabieram trochę powyszywać, trochę podumać nad najbliższymi planami i może się troszkę wyciszyć.

 

Bo chwilowo mi się taki przebój przypomniał...

[videoyoutube=Wj-19pZoEBI][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Też mam ulubiony puchowy bezrękawnik. Ale używam, go tylko w pracy, jak zmarznę lub idę na fajkę, bo monsz powiedział, że kojarzy mu się z panią woźną w waciaku... :lol: A że nic innego mu się traumatycznie nie kojarzy, to mogę to dla niego zrobic i nie nosic go namiętnie. Kompromisy, kompromisy.... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, :D

mój pierwszy to był chyba brendon z beverly hils albo steven :mhm:

 

-- 23 lut 2015, 21:51 --

 

nie, steven nie, tylko dylan :D

cyklopko myślę ze pasowalibyście do siebie, ile ten aktor ma już lat? nie za stary dla Cię :**

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, coś mi tam świta, mało ten serial oglądałam.

 

A potem był McGyver, po którym już w wieku 4 lat dostałam fisia na półdługie włosy i skórzane kurtki u facetów, co mi zostało na całe życie :105:

 

-- 23 lut 2015, 21:57 --

 

cyklopko myślę ze pasowalibyście do siebie, ile ten aktor ma już lat? nie za stary dla Cię :**

Pewnie dużo, bo miał dwadzieścia parę jak ja byłam malutka, chyba już był żonaty, jak jeszcze grał nastolatka w ostatniej części :great:

 

Ale jeśli chodzi o aktorów i muzyków, to mogę się w nich wpatrywać bez względu na wiek :105:

Natomiast jak poznaję nowych kolegów, to tak jakoś z parę lat młodszymi się najlepiej dogaduję :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, ano mam zachciewajki :D takie prozdrowotne.

Dobrze, że wzięłaś te ultra..., ja lubię to głaskanie z parafinką po szyi i ramionach :D

 

A tera mam zachciankę snu do rana samego... Dobrej nocy Spamowej :papa::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Powrót do przyszłości - ostatnio oglądałam jedynkę, dla odświeżenia.

Jedynkę obejrzałam po raz nie wiem który tym razem z moją uczennicą. A dwójkę, która się dzieje w 2015 zostawię jej na koniec semestru. Ona rocznik 2000, dla niej wszystkie kultowe wybryki lat 80-tych i 90-tych to zupełnie nowe światy :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Chyba wiek nie ma znaczenia, byle było porozumienie, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdy wreszcie przestało byc jakimś tabu to, że kobieta jest starsza.

 

-- 23 lut 2015, 23:11 --

 

Messiah, Ty konkursu pilnuj, a nie włóczysz się po Spamowej... :P

 

-- 23 lut 2015, 23:12 --

 

Też się żegnam, bo ziółka trzeba wypic, może na jutrzejszy poranek pomogą i do spania... Pa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×