Skocz do zawartości
Nerwica.com

Leki: rozdrażnienie, napięcie nerwowe


Mason44

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Moim problemem jest rozdrażnienie,ciągłe napięcie nerwowe,fascykulacje(to chyba przez zbytnie pobudzenie układu współczulnego-tak mi się wydaje). Proszę, podajcie mi przykłady leków które mi pomogą (tylko nie benzo :/ ), które zmniejszają rozdrażnienie, apatię, napięcie nerwowe.Nawet teraz jak piszę czuję takie mrowienie pod skórą na dłoniach, plecach,a nawet w głowie-co to może być? Mam nadzieję że to nie akatyzja...

Przepisano mi sertralinę i zero efektu a nawet mogę powiedzieć że jest jeszcze gorzej - teraz ją odstawiam. Mam jutro wizytę u neurologa - EEG. Może jeśli przepisze mi jakiś lek, tylko żeby tym razem był trafiony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy częstym zdenerwowaniu to chyba normalne, że odczuwamy dziwne uciski. Człowiek zbyt mocno spina wtedy swoje mięśnie. Przynajmniej mi się tak wydaje. Staram się wtedy rozluźnić. Zakładam słuchawki przy pracy i staram się wyciszyć. Kiedy to nie pomaga, wtedy łykam Nervocalm. Jeśli ktoś potrzebuje uspokojenia i chce normalnie funkcjnować to mogę polecić. Mi pomogło. W pracy potrzeba opanowania. Kiedyś jak krzyknęłam na przełożonego to mało co nie zostałam zwolniona :) Nigdy więcej takich wpadek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×