Skocz do zawartości
Nerwica.com

odzyskanie przyjaciela


Friends

Rekomendowane odpowiedzi

A kogo on potrzebował ???

Gwarantuję ci, że wtedy będziesz ostatnią osobą, o której będzie myślał - co to ma znaczyc?

 

A czy ja cos o nim innej osobie powiedzialem, chyba nie. a jego kumpel oczywiscie ze powiedzial o nim wszystko.

A czy ja wymagam od niego zeby był ze mną. Ja niczego nie chce. Nie chce mu nic zlego zrobic

 

---- EDIT ----

 

wlasnie wyslalem mu takiego emaila

 

 

Drogi przyjacielu.piszę,ponieważ mam prośbę.Chcę cię prosić o rozmowę.Uważam,że powinniśmy porozmawiać i wszystko wspólnie wyjaśnić sobie.Nie chcę żadnych nieporozumień ani też niedomówień między nami.Sądzę,że powinniśmy szczerze porozmawiać bez owijania w bawełnę.Zależy mi na tej przyjaźni.Każdy człowiek potrzebuje przyjaciół a moim przyjacielem jesteś ty.Wiem,że poełniłem błąd i bardzo przepraszam.proszę odpowiedz i porozmawiaj ze mną chociaz ostatni raz pozniej zrobisz co zechcesz czy bedziesz chcial sie kontaktowac ze mna czy ale najpierw musisz mnie wysluchac .to dla mnie ważne.mam nadzieję że dasz mi szansę porozmawiania.będę czekał.

 

A podczas rozmowy w ktorej powiedzialem ze jestem w nim zakochany. to powiedzial mi ze chce byc sam cale zycie. nie chce z nikim byc. a teraz co wychodzi, ze mnie oklamywal.

 

Uważasz że to moj bład. Wiec uważnie posluchaj mnie. Wiec ja sie go po prostu zapytalem co by zrobił jak by ktoś się w nim zakochał, nie odpowiedział mi, gdyby mi powiedzial pierwszy co by zrobił wtedy, nie musiałbym mu o tym wcale mówic bo wiedzialbym co zrobi i wtedy ja nie nie powiedzialbym mu nigdy o tym uczucie do niego bo zalezalby mi na jego przyjazni. a z czasem napewno by mineło. A tak to mi nie powiedzial i musialem mu o tym powiedziec no i mnie zablokowal. Wiedzialbym wtedy jak postapi z tym a tak to juz wiem,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALE ZABAWNE, NIE ROZUMIESZ TEGO ZE NIE MOGE POGODZIC ZBYT TRUDNE TO JEST DLA MNIE.

POWIEM CI JEDNO

KIEDYS POZNALEM GOSCIA Z EGIPTU I MNIE TEZ ZABLOKOWAL BO ZAPYTALEM SIE CZY MA PRZYJACIÓŁ BISEKSUALNYCH BO JA MU POWIEDZIALE ZE MAM/ MIALEM ALE JAKIS CZAS TEMU MNIE ODBLOKOWAL I ZE MNA JUZ ROZMAWIA. SADZE ZE Z NIM BEDZIE TA SAMA SYTUACJA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO WLASNIE, A ZAUWAZYLEM ZE ON ZLAMAL WSZYSTKO CZEGO JA NIENAWIDZE

 

---- EDIT ----

 

TERAZ NAPISZE O SOBIE

 

 

Jestem jak sądzę osobą wesołą mającą pozytywny podejście do życia. Cenię szczerość i otwartość. uwielbiam podróże i nowe wyzwania. jestem spod znaku raka, osoba o szalonych i niezwykłych pomysłach, kocham ludzi którzy za wszelką cenę starają się być sobą i nie zakładają fałszywych masek!!!! Jestem osobą spokojną miłą uprzejmą, uczciwą, czułą sympatyczną troskliwą opiekuńczą. Ludzie powinni patrzeć sercem a nie oczami, bo wygląd przemija.. ważne jest to, co łączy a nie dzieli... nie mają znaczenia dystanse, różnice - ważne są pasje, wspólne zainteresowania,hobby.. ważne jest to, że w któryms momencie staje się ważniejsze dobro drugiego człowieka nad nasze własne. ale do tego trzeba dorosnąć - wyzbywając się egoizmu, strachu, starych nawyków, omijając blokady i pokonując własne lęki. Jestem zwykłym człowiekiem który chce poznac wiele fajnych i ciekawych osób.

 

LUBIE: miło spędzać wolny czas, szczerosc, lojalność,, zatopienia w marzeniach, dobre towarzystwo, muzyka, otwartych i szczerych ludzi, ogromne poczucie humoru, dobrą zabawę, Wzajemnie zrozumienie, rozweselać towarzystwo, rozwiązywać trudne problemy, kreatywność i zabawność, budowac przyjaznie zwłaszcza prawdziwe i dlugotrwałe, bliskosc,czułość, najwarzniejsze to zaufanie, szczerość, dobrze wiedzieć co myślą inni o Tobie, poznawać nowych ludzi, drobne niespodzianki, długie i szczere rozmowy, dawać nadzieje i optymizm,, radować się gdy inni się radują, lubie ludzi którzy mają do zaoferowania coś innego oprócz chamstwa i kłamstwa, szczerą serdeczność, ludzi którzy wnoszą coś ciekawego w moje życie, móc być przyjacielem przez duże P, inne kraje , kultury ich zachowania ich przeszłość, Robienie zdjęć i kolekcjonowac zdjecia moich przyjacioł, Uśmiech który nigdy nie kłamie, Słowa szczere i proste, takie są najpiękniejsze, Pomagac innym gdy sa w potrzebie

 

NIE LUBIE: braku kultury, wulgarności, ludzi skoncentrowanych tylko na sobie i swoich potrzebach, kłamstwa, zapatrzenia w siebie, takich co mówia a nie wiedza co, braku szczerości, nietolerancyjnosci, falszu, nie nawidze jak ktos mnie oszukuje, głupich żartów, Brutalności, ludzi, którzy udają Przyjaciół, obgadywania za plecami, cwaniactwa, nie szanowanie (starszych) ludzi, manipulacji ludźmi, Obrażalskich, braku dyskrecji, Zawistnych ludzi, jak ktoś mnie szufladkuje i ocenia nie znając mnie., Komplikować tego co jest Proste, pożegnań bez słów wyjaśnień, nie lubię osób wyniosłych takich co to nie ja, kłamstw i kłamców,, lekkoduchów, nielojalności, wywyższania się, , one psują stosunki międzyludzkie., dwulicowych ludzi ; gdy ktos zle traktuje drugiego czlowieka, ludzi skoncentrowanych tylko na sobie i swoich potrzebach, wystawiania pochopnej oceny na ogół bez pokrycia kiedy wykorzystuje czyjąś życzliwość, ludzi bez honoru, oszczerstwa, Jak ktoś wyrządza krzywdę drugiej osobie, naiwności, donosicielstwa, przesadnej zazdrości, nieszczerość, nie dotrzymanych obietnic, braku odpowiedzialnosci za slowa i czyny, ludzi, którzy wszystko zawsze lepiej wiedzą, gierek w kotka i myszkę, agresji, Nie lubie jak ktos klamie a potem udaje , ze sie nic niestalo, Nie podoba mi sie zachowanie na pokaz, Słów co ranią zbyt dotkliwie, oceniać ludzi po wyglądzie, wandalizmu, jak cierpię ja lub ktoś mi bliski, niedopowiedzeń, fanatyzmu, poszanowanie czyjejś prywatności, Osób, które mówią że cie lubią, a jak cie nie ma w pobliżu to cie obmawiają., wykorzystywania innych, zawłaszczania kogokolwiek i bycia zawłaszczanym, gdy ktoś bawi się kosztem innych, pogardy dla drugich, gdy ktoś chce mnie zmieniać... a zwłaszcza wtedy gdy zaraz po tym odchodzi..., krętactwa. wyśmiewania się z innych, braku konsekwencji, pustych słów, nieszczerych intencji, ludzi ktorzy nie znajac drugiej osoby oceniają, fałszywych przyjaźni.... Zaskarbiania sobie kogoś jedynie po to, aby czerpać z tej znajomości jakiegoś rodzaju korzyści... osób nieszczerych, grających i udających innych, niż są w rzeczywistości jedynie z tego powodu, że ktoś tego od nich oczekuje,

 

---- EDIT ----

 

TERAZ NAPISZE O SOBIE

 

 

Jestem jak sądzę osobą wesołą mającą pozytywny podejście do życia. Cenię szczerość i otwartość. uwielbiam podróże i nowe wyzwania. jestem spod znaku raka, osoba o szalonych i niezwykłych pomysłach, kocham ludzi którzy za wszelką cenę starają się być sobą i nie zakładają fałszywych masek!!!! Jestem osobą spokojną miłą uprzejmą, uczciwą, czułą sympatyczną troskliwą opiekuńczą. Ludzie powinni patrzeć sercem a nie oczami, bo wygląd przemija.. ważne jest to, co łączy a nie dzieli... nie mają znaczenia dystanse, różnice - ważne są pasje, wspólne zainteresowania,hobby.. ważne jest to, że w któryms momencie staje się ważniejsze dobro drugiego człowieka nad nasze własne. ale do tego trzeba dorosnąć - wyzbywając się egoizmu, strachu, starych nawyków, omijając blokady i pokonując własne lęki. Jestem zwykłym człowiekiem który chce poznac wiele fajnych i ciekawych osób.

 

LUBIE: miło spędzać wolny czas, szczerosc, lojalność,, zatopienia w marzeniach, dobre towarzystwo, muzyka, otwartych i szczerych ludzi, ogromne poczucie humoru, dobrą zabawę, Wzajemnie zrozumienie, rozweselać towarzystwo, rozwiązywać trudne problemy, kreatywność i zabawność, budowac przyjaznie zwłaszcza prawdziwe i dlugotrwałe, bliskosc,czułość, najwarzniejsze to zaufanie, szczerość, dobrze wiedzieć co myślą inni o Tobie, poznawać nowych ludzi, drobne niespodzianki, długie i szczere rozmowy, dawać nadzieje i optymizm,, radować się gdy inni się radują, lubie ludzi którzy mają do zaoferowania coś innego oprócz chamstwa i kłamstwa, szczerą serdeczność, ludzi którzy wnoszą coś ciekawego w moje życie, móc być przyjacielem przez duże P, inne kraje , kultury ich zachowania ich przeszłość, Robienie zdjęć i kolekcjonowac zdjecia moich przyjacioł, Uśmiech który nigdy nie kłamie, Słowa szczere i proste, takie są najpiękniejsze, Pomagac innym gdy sa w potrzebie

 

NIE LUBIE: braku kultury, wulgarności, ludzi skoncentrowanych tylko na sobie i swoich potrzebach, kłamstwa, zapatrzenia w siebie, takich co mówia a nie wiedza co, braku szczerości, nietolerancyjnosci, falszu, nie nawidze jak ktos mnie oszukuje, głupich żartów, Brutalności, ludzi, którzy udają Przyjaciół, obgadywania za plecami, cwaniactwa, nie szanowanie (starszych) ludzi, manipulacji ludźmi, Obrażalskich, braku dyskrecji, Zawistnych ludzi, jak ktoś mnie szufladkuje i ocenia nie znając mnie., Komplikować tego co jest Proste, pożegnań bez słów wyjaśnień, nie lubię osób wyniosłych takich co to nie ja, kłamstw i kłamców,, lekkoduchów, nielojalności, wywyższania się, , one psują stosunki międzyludzkie., dwulicowych ludzi ; gdy ktos zle traktuje drugiego czlowieka, ludzi skoncentrowanych tylko na sobie i swoich potrzebach, wystawiania pochopnej oceny na ogół bez pokrycia kiedy wykorzystuje czyjąś życzliwość, ludzi bez honoru, oszczerstwa, Jak ktoś wyrządza krzywdę drugiej osobie, naiwności, donosicielstwa, przesadnej zazdrości, nieszczerość, nie dotrzymanych obietnic, braku odpowiedzialnosci za slowa i czyny, ludzi, którzy wszystko zawsze lepiej wiedzą, gierek w kotka i myszkę, agresji, Nie lubie jak ktos klamie a potem udaje , ze sie nic niestalo, Nie podoba mi sie zachowanie na pokaz, Słów co ranią zbyt dotkliwie, oceniać ludzi po wyglądzie, wandalizmu, jak cierpię ja lub ktoś mi bliski, niedopowiedzeń, fanatyzmu, poszanowanie czyjejś prywatności, Osób, które mówią że cie lubią, a jak cie nie ma w pobliżu to cie obmawiają., wykorzystywania innych, zawłaszczania kogokolwiek i bycia zawłaszczanym, gdy ktoś bawi się kosztem innych, pogardy dla drugich, gdy ktoś chce mnie zmieniać... a zwłaszcza wtedy gdy zaraz po tym odchodzi..., krętactwa. wyśmiewania się z innych, braku konsekwencji, pustych słów, nieszczerych intencji, ludzi ktorzy nie znajac drugiej osoby oceniają, fałszywych przyjaźni.... Zaskarbiania sobie kogoś jedynie po to, aby czerpać z tej znajomości jakiegoś rodzaju korzyści... osób nieszczerych, grających i udających innych, niż są w rzeczywistości jedynie z tego powodu, że ktoś tego od nich oczekuje,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słucham o jaki głaskaniu mówisz. widze ze poczucie huumoru to Ty masz

 

---- EDIT ----

 

Dlaczego tak uważasz "Takie zachowania (po jednym słowie blokowanie i "nie pisz do mnie") kojarzą mi się z piaskownicą..."

 

---- EDIT ----

 

Co miales na mysli piszac to. opisz to prosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ty kolego haslami sypiesz ze gubie sie czasami

 

---- EDIT ----

 

Moglbys pisac jasniej

 

---- EDIT ----

 

Mysle ze sytuacja z nim bedzie taka sama jak z Egipcjaninem :) Wiesz może jak zrobić krotki film badz prezentacje i umiescic na stronce "youtube"?

 

---- EDIT ----

 

Oto punkciki które złamał mój przyjaciel z tego co napisalem o sobie

*kłamstwa

*zapatrzenia w siebie, takich co mówia a nie wiedza co

*braku szczerości

*nie nawidze jak ktos mnie oszukuje

*ludzi, którzy udają Przyjaciół

*nie szanowanie (starszych) ludzi

*Obrażalskich

*pożegnań bez słów wyjaśnień (to jest chyba najwazniejsze ktore na 100% procent zlamał)

*Jak ktoś wyrządza krzywdę drugiej osobie

*naiwności

*braku odpowiedzialnosci za slowa i czyny

*jak cierpię ja lub ktoś mi bliski

*gierek w kotka i myszkę

*Słów co ranią zbyt dotkliwie (to tez złamał w 100%)

*niedopowiedzeń

*wykorzystywania innych (tu nie jestem taki pewny ale tez ma cos z tym wspolnego)

*fałszywych przyjaźni

*Zaskarbiania sobie kogoś jedynie po to, aby czerpać z tej znajomości jakiegoś rodzaju korzyści

*

 

---- EDIT ----

 

A ja niestety jestem osobą szybko zapominająco o tym i wybaczająco :)

 

---- EDIT ----

 

Nie mysl pozniej ze to moja wina ze tak pisze ale jak potrzebuje od kogos pomocy to mnie blokuje. wiec musze sam sobie radzic

 

---- EDIT ----

 

Nie lubie jeszcze jesli ktos sie pojawia miedzy mna a moim kumplem bo zauwazylem ze bardzo to komplikuje znajomosc. Wiec kiedys poznalem przez neta fajnego przyjaciela z Niemiec wydawal mi sie bardzo sympatyczny az pewnego dnia, wkurzyl sie o jedno slowo i mnie zablokowal i bardzo niemilych slow uzyl a kilka miesiecy pozniej usunal mnie z profilu

a on ma z nim kontakt ja juz nie i jest bardzo szczesliwy a ja niestety nie. To juz 3 jak nie wiecej przypadek tego w moim zyciu

 

---- EDIT ----

 

Nie lubie jeszcze jesli ktos sie pojawia miedzy mna a moim kumplem bo zauwazylem ze bardzo to komplikuje znajomosc. Wiec kiedys poznalem przez neta fajnego przyjaciela z Niemiec wydawal mi sie bardzo sympatyczny az pewnego dnia, wkurzyl sie o jedno slowo i mnie zablokowal i bardzo niemilych slow uzyl a kilka miesiecy pozniej usunal mnie z profilu

a on ma z nim kontakt ja juz nie i jest bardzo szczesliwy a ja niestety nie. To juz 3 jak nie wiecej przypadek tego w moim zyciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziecko kochane daj już sobie spokój.. poważnie! On nie odpisze choćbyś nie wiem co mu napisał... ludzie już tacy są z reguły okrutni, ranią nas często bez powodu taki egoizm.. potrzebują cię to są mili, stajesz się zbędny, niepotrzebny to mają cię gdzieś.. ogólnie życie jest do dup.. przykro mi :(

 

Ja też mam od kilku dni takiego doła że nie jestem w stanie normalnie funkcjonować.. strasznie się boję, że sobie nie poradzę z tym wszystkim.. nie mam już sił żeby walczyć o "normalność" :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam od kilku dni takiego doła że nie jestem w stanie normalnie funkcjonować.. strasznie się boję, że sobie nie poradzę z tym wszystkim.. nie mam już sił żeby walczyć o "normalność" :(

z tym sie zgodze bo ja to samo przechodze po raz kolejny

 

---- EDIT ----

 

ja tego nie pojmuje jak mozna zakonczyc znajomosc przez jedno glupie slowo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Friends za bardzo się tym przejmujesz. To normalne, że nie każdemu musi odpowiadać Twoje towarzystwo.

 

ja tego nie pojmuje jak mozna zakonczyc znajomosc przez jedno glupie slowo :(

 

Można.

 

Ja zbytnio nie uznaję takiego słowa jak "przepraszam". Jak ktoś powie do mnie coś niemiłego, to żadne przepraszam tu nic nie pomoże, bo po prostu wiem, co ten ktoś o mnie myśli. Na to, czy temu komuś wybaczę, słowo przepraszam nie będzie miało najmniejszego wpływu. Przeprosić to można, jeśli się przypadkowo kogoś nadepnie, jak się pierdnie w towarzystwie, jak się niesłusznie kogoś o coś oskarży, a potem okazuje się to nieprawdą. Jeśli jednak ktoś z przekonaniem nazwałby mnie takim i owakim, to przeprosiny będą bezużyteczne bo wiem, co ten ktoś o mnie myśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ty kolego haslami sypiesz ze gubie sie czasami

Czego dokładnie nie rozumiesz?

 

Wiesz może jak zrobić krotki film badz prezentacje i umiescic na stronce "youtube"?

I co, wrzucisz jego zdjęcia, tekst jak to wam razem było dobrze, opublikujesz, dasz linka jego znajomym? Po co prać prywatne brudy publicznie?

 

Oto punkciki które złamał mój przyjaciel z tego co napisalem o sobie

Problem nie jest w tym że złamał, bo miał do tego pełne prawo. Tak samo jak każdy ma prawo do decydowania o swoim życiu, o tym, z kim chce się przyjaźnić, z kim rozmawiać, komu o czym powiedzieć. Tak samo jak ja mam prawo żyć tak jak chcę i tak samo jak ty masz do tego prawo. Nie możesz w to ingerować. Każda taka próba ingerencji musi skończyć się źle. Inaczej się nie da.

 

*nie szanowanie (starszych) ludzi

A na szacunek to każdy musi zapracować sobie sam...

 

*braku odpowiedzialnosci za slowa i czyny

Przecież 18 lat to jeszcze dziecko. Co z tego, że w świetle prawa dorosły. Nie wymagaj od niego dojrzałości 30-latka.

 

A ja niestety jestem osobą szybko zapominająco o tym i wybaczająco :)

Nie, ty po prostu desperacko go potrzebujesz.

 

Nie lubie jeszcze jesli ktos sie pojawia miedzy mna a moim kumplem bo zauwazylem ze bardzo to komplikuje znajomosc.

Jak wikłasz się w różnego typu dziwne relacje, kiedy traktujesz kogoś jak swoją własność, mimo że on wcale tą własnością nie jest, to nie dziw się potem, że ta osoba ma wolną wolę i nie tylko ty będziesz dla niej najważniejszy.

 

i jest bardzo szczesliwy a ja niestety nie.

Ano właśnie, on jest szczęśliwy. Nie potrzebuje cię. Jesteś mu obojętny. Uświadom to sobie w końcu i przestań dręczyć to biedne dziecko.

 

To juz 3 jak nie wiecej przypadek tego w moim zyciu

To może w końcu czas wyciągnąć z tego wnioski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jest bardzo szczesliwy a ja niestety nie. tu mialem na mysli jego kumpla a nie jego

 

---- EDIT ----

 

ALE JA POWIEDZIALEM MU PRAWDE ZE JESTEM W NIM ZAKOCHANY CZY WY TO ROZUMIECIE. A TERAZ ZALEZY MI NA JEGO PRZYJAZNI, WIEC JA NIE POWININEM PRZEPRASZAC GO TYLKO RACZEJ ON MNIE ZA SWOJE ZACHOWANIE, ALE POSTANOWILEM ZE SIE ZAREJSTRUJE NA TYM PROFILU CO JEST JAKO POLKA I INNE OSOBY Z INNYCH NARODOWOSCI I DODAM GO A PO JAKIMS CZASIE POWIEM MU ZE MI SIE PODOBA ZOBACZE CZY TO SAMO POWIE JEJ CO MI JESLI TAK TO BEDE MUSIAL POLCE OTWORZYC OCZY I POIWEDZIEC JEJ JAKI ON JEST WIEM ZE TEGO NIE POWINIENEM ROBIC ALE COZ TAKIE ZYCIE. ZOBACZYMY JAK SIE WTEDY POCZUJE ON :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie smutaj się proszę!

 

scrat nie chciał cię urazić ani bardziej dołować wręcz przeciwnie starał się pomóc.. konstruktywna krytyka nie jest zła.. powinieneś wyciągnąć z tego jakieś wnioski!

Tak ogólnie w tych wszystkich postach chodziło o to żebyś odpuścił dla własnego dobra.. nie można nikogo zmusić do tego żeby nas lubił, kochał czy chciał się z nami przyjaźnić.. i choćbyś napisał z 1000 tych maili i nie wiem jak się dołował, płakał to ten twój "przyjaciel" nie odpisze rozumiesz?

 

Nie lepiej poszukać sobie przyjaciół w realu? ale nie takich idealnych którzy nigdy nie kłamią itd tylko takich zwykłych kumpli z którymi możesz zobaczyć mecz, wypić piwko, pogadać, iść na dysk, wyrwać jakieś fajne dupy (czy jak to tam mówicie..)

 

I się już tak nie dołuj będzie git zobaczysz! :P heh i u ciebie i u mnie !!

 

(sorry trochę bezsensu to napisałam ale mam dzisiaj problem z koncentracją)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×