Skocz do zawartości
Nerwica.com

foro sylwester


Fizli

Rekomendowane odpowiedzi

carlosbueno, o,cześć Karol.Nie masz ochoty nigdzie iść?ja sobie jedno piwko otworzyłam,i wystarczy.Ostanio tracę nad soba kontrolę po drugim ;)

Ostatnio mój stopień alienacji sięga zenitu poza pracą i domem nigdzie nie bywam. U mnie chyba jakaś jesienno -zimowa depresja jest bo na nic nie mam ochoty może wiosną się odmieni. Ja 4 drinka wale ale nie sa zbyt mocne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Rzadko się udzielam na forum, ale wątek e-sylwestra skłonił mnie do rozpalenia aktywności! :great:

 

Cieszmy się z tego co mamy: zamiast produkować się podczas stresujących sytuacji towarzyskich podczas imprez wszelkiej maści, siedzimy otuleni kołdrą - jest nam ciepło i bezpiecznie. Niektórzy nawet sączą szlachetne trunki. Wypas!

 

Zdrowia w Nowym Roku! Również zamierzam często klikać "odśwież" :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę ciulato, że o godzinie zero nie przytuli mnie żaden przystojniak i nie poda mi kieliszka ze schłodzonym szampanem, szepcząc "za nas..."

 

O boziu, zaplułam się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

glupiajestem, Moja droga, to ten od Leona zawodowca i Piątego elementu. Ten ścigacz w audi to już nie to samo prawie, to w jego okresu masówek

Mój drogi, to ten od Wielkiego Błękitu i Nikity;p

Ale każdy jego film ma to coś w sobie. A przykład taki podałam, bo po analizie doszłam do wniosku, że najwięcej osób Transportera oglądało.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×