Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Głosowanie] TOPtrendy Nerwica.com Festiwal 2014


Gość Bukowski

TOPtrendy Nerwica.com Festiwal 2014  

103 użytkowników zagłosowało

  1. 1. TOPtrendy Nerwica.com Festiwal 2014

    • 7bigniew - Na kolacje..
      12
    • Psychoanalepsja_SS - Hamsters
      14
    • Flora3 - W strugach deszczu
      8
    • Antananarywa - Almost lover
      34
    • Jazzowa - Nasty Girl
      17
    • IzaMia - Laleczka z saskiej porcelany
      14
    • Amos - Sway
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem napisać coś odnośnie kawałka wrzuconego przez jedną osobę, ale ugryzłem się w język. Nie mój cyrk nie moje małpy 8)

 

Dajesz Pieprzu, wal prosto z mostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem napisać coś odnośnie kawałka wrzuconego przez jedną osobę, ale ugryzłem się w język. Nie mój cyrk nie moje małpy 8)

 

Dajesz Pieprzu, wal prosto z mostu.

To jest tak oczywiste że gdybym to napisał to musiałbym uznać że pół forum to skończeni debile że tego nie widzą. Nie chcę się z nikim obrażać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem napisać coś odnośnie kawałka wrzuconego przez jedną osobę, ale ugryzłem się w język. Nie mój cyrk nie moje małpy 8)

 

Dajesz Pieprzu, wal prosto z mostu.

To jest tak oczywiste że gdybym to napisał to musiałbym uznać że pół forum to skończeni debile że tego nie widzą. Nie chcę się z nikim obrażać.

chodzi Ci o oszukaństwo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

antananarywa, oczywiście że tak. Nawet zakładając 1% szansę że to faktycznie jest jej kawałek (w co kompletnie nie wierzę), to i tak jest to nagranie studyjne które jest lata świetlne od czegokolwiek co ktokolwiek kiedykolwiek byłby w stanie nagrać w domu. Żaden to konkurs w takim razie i ta osoba powinna o tym wiedzieć.

 

-- 02 gru 2014, 21:40 --

 

o flore3?

na pewno nie, ten kawałek nie odtwarza mi się (nie wiem czemu, łączy z YT ale pliku nie gra)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieprz, chodzi Ci o Jazzową? Sama przecież się przyznała, że śpiewa profesjonalnie...

tą możliwość też skomentowałem

Nawet zakładając 1% szansę że to faktycznie jest jej kawałek (w co kompletnie nie wierzę), to i tak jest to nagranie studyjne które jest lata świetlne od czegokolwiek co ktokolwiek kiedykolwiek byłby w stanie nagrać w domu. Żaden to konkurs w takim razie i ta osoba powinna o tym wiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieprz ma rację, jeśli konkurs miał być na równych prawach to jazzowa powinna była nagrać coś nowego w domowym wykonaniu jak reszta a nie podrzucać studyjne nagranie z tysiącami wyświetleń na youtubie, ale ogólnie mam to w dupie bo kobiecy wokal jest dla mnie nieciekawy żeby nie powiedzieć, że mnie irytuje najczęściej, więc dla mnie wygrał Nekro z chomikami w dupie hie hie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antananarywa, za wybór piosenki i delikatność, sama grałaś na pianinie?

drugi głos poleciał ja jazzową :)

ojej, skądże. nie umiem grac na pianinie. na niczym nie umiem.

Ale zgrałaś się wokalnie z tym podkładem, że odnosiło się wrażenie, że sobie sama akompaniujesz.

 

Nie wiem o co robicie borutę. Jest konkurs, nigdzie nie było napisane, że piosenka ma być nagrana specjalnie na ten konkurs, ani czy ma być z podkładem, czy akompaniamentem własnym, ani czy cover czy własny repertuar. Ani że osoby, które są zbyt dobre lub mają zbyt duże doświadczenie nie mogą brać udziału, przecież to idiotyczne.

 

Inna sprawa, że gdybym dowiedziała się o konkursie wcześniej, na pewno nie wrzuciłabym kawałka z moim wokalem, który zostal zautotune'owany i zmiksowany na 10 sposobów tylko nagrałabym coś specjalnie dla was korzystając z podkładu karaoke albo instrumentalnej wersji oryginalnego kawałka. Ale że przegapiłam, to mogę tylko pobuczeć i ewentualnie zagłosować nie kierując się profesjonalizmem osób zgłoszonych, tylko czy mam ochotę ich słuchać.

 

-- 02 gru 2014, 22:31 --

 

powinna była nagrać coś nowego w domowym wykonaniu
Jest to twoja nadinterpretacja tego lakonicznego regulaminu, który nie stanowi nic więcej nad
należny wysłać jedno nagranie a cappella lub z podkładem wybranej przez siebie piosenki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieprz, Reiben, o co wam chodzi? Zawodowi artyści nie mają prawa logować się na forum?

Wierzę, że wszystkie nagrania zawierają głos osoby, która zgłasza się do konkursu i jest mi obojętne, czy w tle słychać plumkanie, wiertarkę sąsiada czy orkiestrę symfoniczną, ponieważ oceniam barwę głosu i to, czy wykonawca nie fałszuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieprz, poszukaj sobie tematu, gdzie będziesz mógł powojować w słusznej sprawie, może rozładowując frustrację przypadkiem komuś pomożesz.

żeby nie było, że wbijam szpilę - sama tak robię :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×