Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


elo

Rekomendowane odpowiedzi

Arasha, Przemek_44

Już wiadomo :P

masz rację, sam się zgłaszał ...

 

raczej tu potrzebny cieply i wyrozumialy sexinstruktor ;P

 

Zgłaszam się na ochotnika! :))

 

Ha Arashka, znalazłem Cię Słońce ! :) a Ty dalej swoje :( ..powiedz mi kochana dlaczego seks jest wg Ciebie taki be ?? co jest w nim takiego złego i okropnego?? Oczywiście mówię o seksie w w normalnym związku, nie z byle kim, nie byle gdzie, nie na sportowo, nie o zdradzie..tylko z tym samym, bliskim Tobie partnerem, któremu ufasz i którego kochasz??

 

ps ojj, ojj te na leśniki naprawdę dobre !! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

po za tym jesteś zbyt ładna, żeby ktoś przy Tobie bez seksu wytrzymał !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja też mogę mieć faceta z forum! Jak tylko poproszę mojego, żeby się tu zarejestrował. I co, też mi będziecie mogli pozazdrościć!

 

-- 25 lis 2014, 14:28 --

 

Tyle, że ona całkiem normalny jest. Jednak to cwany informatyk, i już na trzeciej randce wiedział kim jest Luktar... ja pier... :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, Araszce zdarzyło się mnie irytować, ale...

 

tajemniczy amancie Arashy! Jeśli się okaże, że nie jesteś poczciwym człowiekiem i Ahashy zdarzy się przez ciebie zapłakać, przy czym nie będą to łzy szczęścia... Znajdę cię! A jeśli ja cię nie znajdę, zrobią to moi ludzie.

 

Czujecie te kwarki zua? :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, Araszce zdarzyło się mnie irytować, ale...

 

tajemniczy amancie Arashy! Jeśli się okaże, że nie jesteś poczciwym człowiekiem i Ahashy zdarzy się przez ciebie zapłakać, przy czym nie będą to łzy szczęścia... Znajdę cię! A jeśli ja cię nie znajdę, zrobią to moi ludzie.

 

Czujecie te kwarki zua? :twisted:

Pluszaku, zostałaś "ojcem chrzestnym"? [tfu, matką chrzestną - jednak głupio brzmi w kontekście mafii]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nicholas1981, chcesz być potencjalnym wykonawcą zlecenia?

Ja? obecnie nie mam warunków fizycznych hi hi. Poza tym jakże ja? Z moim pokojowym zasadniczo usposobieniem nie nadaję się na kilera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×