Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


elo

Rekomendowane odpowiedzi

I zapewniam was, że byłam tym tak samo ( jeśli nie bardziej ) zdziwiona niż Wy tym tematem.

 

tym tematem co go założyłaś dzisiaj? byłaś zdziwiona swoim własnym tematem? :roll:

 

tym tematem, w którym teraz piszemy??

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Werty, to fakt, że nie ujawnia na forum swojego oblicza. Ale ja jego fotki już dawno zdobyłam :lol: Sam mi je przesłał :yeah: I zapewniam was, że byłam tym tak samo ( jeśli nie bardziej ) zdziwiona niż Wy tym tematem.

niesamowite taki brzydki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha,

 

 

Zrobiliście taką zadymę, jakbym to dosłownie nie wiem, co napisała

 

nie zapominaj, że napisałaś ten temat na forum dla wrażliwych i wzbogaconych duchowo zaburzeniami indywidualistów i indywidualistek z awkami na których narkomanki palą papierosy i mają rozmazany makijaż, a tacy ludzie wszystko postrzegają głębiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zapominaj, że napisałaś ten temat na forum dla wrażliwych i wzbogaconych duchowo zaburzeniami indywidualistów i indywidualistek z awkami na których narkomanki palą papierosy i mają rozmazany makijaż, a tacy ludzie wszystko postrzegają głębiej...

No w sumie masz rację jetodik. Nie pomyślałam o tym, że mogę aż tak tym niektórych do głębi poruszyć. Wybaczcie :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem jest techniczny, nie teoretyczny - jak mamy sie nie zblizac do typa skoro nie wiadomo kim on jest?

własnie ,dlatego uważam że to niezły trolling udało się pannie wciągnąc tyle osób w tę gre ,logicznie myśląc ktory facet by sobie pozwolił na to by tak publicznie go w róznoraki sposób opisywać to raz drugi jakim człowiekiem trzeba być by pozwolić kogoś tak obsmiewać?chyba że on istnieje tylko w wyobrazni naszej panny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem jest techniczny, nie teoretyczny - jak mamy sie nie zblizac do typa skoro nie wiadomo kim on jest?

własnie ,dlatego uważam że to niezły trolling udało się pannie wciągnąc tyle osób w tę gre ,logicznie myśląc ktory facet by sobie pozwolił na to by tak publicznie go w róznoraki sposób opisywać to raz drugi jakim człowiekiem trzeba być by pozwolić kogoś tak obsmiewać?chyba że on istnieje tylko w wyobrazni naszej panny.

 

back-in-the-days-trolling-meant-something_1770980.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo ostrzega nas przed nie wiadomo kim :lol:

 

Jakby się nad tym zastanowić to można uznać, że z góry grozi wszystkim użytkowniczkom 8)

 

bez dyskryminacji prosze, jestem pewien ze na forum sa rowniez homo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez dyskryminacji prosze, jestem pewien ze na forum sa rowniez homo

 

no dobra, w sumie jest w tym pewna logika :D

 

Gdyby się nad tym tematem zastanowić można by uznać, że Arasha z góry grozi wszystkim użytkowniczkom, użytkownikom homo, a także - tu wprowadzam nowość - każdemu ktokolwiek ośmieliłby się np. odnieść do posta jej adoratora 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten temat powinien trafić już dawno w jedno miejsce, a mianowicie kosz.

dziewczę i tak nie ujawni tożsamości swego adoratora, także cały temat jest bez sensu bo ostrzega nas przed nie wiadomo kim :lol:

Wiadomo, przed erotycznym gawędziarzem impotentem/asem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×