Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Jest mi strasznie smutno :( , bo się strasznie zawiodłam na jednej osobie, którą traktowałam poważnie, liczyłam na przyjaźń, a ten ktoś mnie potraktował jak jakąś niunię, cholera jasna :why::why::why: ( może z głupoty lub tego, że mu na mózg padło, nieważne ). Uważam, że należy mieć trochę szacunku do drugiego człowieka :idea:

Przytulcie mnie dziewczyny, bo mnie zaraz szlag trafi na moją wieczną naiwność :time: Chyba wstąpię do klubu Makabry - co mi pozostało :bezradny: ???

 

Zalatana23, oni na takiej terapii mają teorię na każde chrząknięcie lub obrócenie się w niewłaściwym momencie na krześle. Ja to przerabiałam parę lat temu, tylko nie wytrwałam do końca. Pewnego razu wkurzyłam się na jednego współuczestnika terapii ( akurat był to zakonnik ) i dostał solidne lanie swetrem kobiety, która obok mnie siedziała. Same widzicie - wszyscy faceci są tacy sami ! Ale teraz bym już tak szybko się nie dała i skonfrontowała z tą sytuacją, ale wtedy byłam głupią gęsią. Teraz w sumie też jestem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, tulam! Ale wiesz że taki zawód też jest ci potrzebny do normalnego funkcjonowania i poruszania się w świecie, który nie całkiem jest przecież idealny i piekny. Na całe szczęscie nie jedna ryba w stawie i nie po niej tylko oceniac. Uczysz właśnie swój mózg reagowania na frustrację i dajesz radę, naprawdę!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nicholas1981, tak Nickuś chcę :why:

 

platek rozy, wiem, że jestem naiwna, mam dobre serduszko, wszystkim bym chciała dogodzić, ale jak 40-paroletni facet, z którym koresponduję od paru tygodni zadaje mi pytanie, czy widziałam ... ( domyślcie się ! ), a potem przysyła na maila zdjęcie ( nie swoje, mam nadzieję ), to jestem wkurwiona na maxa. A ja mu 19 swoich fot wysłałam :why::why::why:

 

Płatku poprawisz mi humor, jak mi coś na moją 30 z sympatii uklecisz :D ( tylko nie kolczyki, bo nie noszę )

 

Doberman, wiem, o kogo chodzi i uwierz mi - nie rozumiem kompletnie tej osoby, w dupie jej się poprzewracało i tyle.

Mnie jeden koleś też ostatnio nie daje spokoju i tropi moje posty. Po prostu idzie zwariować. Najlepiej to ignorować i nie dawać takim gadzinom żeru :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, :shock: boshe ja kiedys tez taka fote dostalam od znajomego ktory wydawal sie calkiem do rzeczy .I tym samym sie znajomosc skonczyla bo nie lubie takich zagran zwlaszcza jesli sie przyjaznimy i z gory jest powiedziane ze nic z tego nie bedzie wiecej.

 

A co lubisz z bizu? Bransolki?

 

Ja nastawilam kielbaske .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, napiszę Ci na priva, o kogo chodzisz, to padniesz, bo nieraz czytałaś jego posty na forum i gościu wydaje się całkiem do rzeczy

 

Ucieszyłaby mnie bransoletka albo jakiś wisiorek :105: , ale masz dużo czasu, bo moje urodzinki przypadają w dniu zarejestrowania się Jerzyka na forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferdynand k, cześć Ferdziu :papa: i za mną też :shock:

 

Dziewczynki, ja chyba też odstąpię od kolacji, zjadłam pełny obiad /1,5 mielonego z ryżem i surówką i zupę-krem z brokułów/ to teraz tylko pochłonę jogurt morelowy i pójdę lulu.... na razie piję herbatkę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, a jak uznasz, że pewne granice zostały przekroczone zgłoś to do adminów i już.

Zgłoszę, bo pewne granice zostały już dawno przekroczone.

 

Proszę hejterkę żeby darowała sobie chamskie docinki pod tym postem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha aż szkoda komentować ... No, ale nigdy nie ma pewności kto, tak naprawdę jest kim...

Ja też swego czasu pisałam z chłopakiem z forum. Ten "mój" był na moje nieszczęście fajny i zamiary miał jak należy, przyjacielskie. Chociaż gdyby nie to, że jestem mężatką to kto wie... :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×