Skocz do zawartości
Nerwica.com

AMITRYPTYLINA (Amitryptylinum VP)


es71

Rekomendowane odpowiedzi

Estera ja nie brałem jej na bezsenność, ale ten lek bardzo ładnie układa człowieka do snu - blok receptorów H1 i muskarynowych.

 

-- 26 lip 2014, 11:25 --

 

Estera tylko że ten lek ma dość sporo skutków ubocznych, więc na sen lepsza np. mirtazapina. Chociaż Ami w niskich dawkach nie jest takie straszne, powyżej 100 mg zaczynają się już dość dokuczliwe zaparcia, suchość w ustach, spadki ciśnienia przy zmianie pozycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu juz amitryptyliny nie bierzesz Zbychu, gdy przeminie działanie antyhistaminowe i antycholinergiczne, to nie powiedział bym że ami to taki "uspakajający" lek. Przynajmniej u mnie. No ale z ciężkiej depresji potrafi ruszyć.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu juz amitryptyliny nie bierzesz Zbychu, gdy przeminie działanie gdy przeminie działanie antyhistaminowe i antycholinergiczne, to nie powiedział bym że ami to taki "uspakajający" lek. Przynajmniej u mnie. No ale z ciężkiej depresji potrafi ruszyć.

Na mnie też nie działa uspokajająco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę ami od 5 dni tym od dwóch w dawce 300mg.Działa na mnie bardzo subtelnie,lepiej ją toleruję anizeli SSRI.

 

-- 05 paź 2014, 11:33 --

 

Strasznie mnie pobudza amitriptylina która biore w dawce 200mg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też pobudzała. Genialny lek na depresję. Tylko dlaczego powoduje taki neipokój i roztrzęsienie nie do opanowania propranololem....

 

-- 05 paź 2014, 23:09 --

 

Mnie też pobudzała. Genialny lek na depresję. Tylko dlaczego powoduje taki neipokój i roztrzęsienie nie do opanowania propranololem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbliza sie 3 tydzień na dawce 300mg ami ,nadal brak poprawy.

 

Obawiam sie ze Ty nigdy nie zaznasz nawet małej poprawy, jak zmieniasz leki co 2, 3 tygodnie, nie dajac tego czasu 6-8 tygodni, by sie przekonać czy to lek dla Ciebie.

Twoje zachowanie jest conajmniej nieodpowiedzialne i śmieszne. Ale to Twoja sprawa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×