Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Ja codziennie mam bzika na punkcie kotów. Dzisiaj mi się poszczęściło, że inni też sobie o nich przypomnieli :D

 

Myślę, że taki maine coone może też robić za kota obronnego. Wiecie, że niektórzy się boją takich takich dużych kotów? Na pewno budzą respekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ciekawe jak to jest z maine coonami. Mam rasowego kota, który do tego stopnia ma wszystko w nosie, że myszy sobie spokojnie mieszkały u mnie w domu. Pewnie niedługo znowu się wprowadzą, żeby przezimować. Za to sąsiadka twierdziła, że się go boi, jak jej właził do ogródka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ciekawe jak to jest z maine coonami. Mam rasowego kota, który do tego stopnia ma wszystko w nosie, że myszy sobie spokojnie mieszkały u mnie w domu. Pewnie niedługo znowu się wprowadzą, żeby przezimować. Za to sąsiadka twierdziła, że się go boi, jak jej właził do ogródka :D

 

No małe to one nie są :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arhol, Makabra, mam birmańskiego. On w ogóle groźnie nie wygląda, tyle że dość sporym okazem jest. Maine coony są jeszcze większe i jak się im prosto w oczy popatrzy, to przez chwilę się wydaje, że ma się do czynienia z dzikim zwierzem - to jest super :smile:

A wy macie jakieś zwierzaki?

 

BTW w tym wątku można gadać o wszystkim, tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

my_name, tak,tu gadasz o byle czym,jak chcesz i kiedy chcesz,regulamin foro obowiązuje oczywiście,ale jako tako,tematyka rozmów dowolna.

 

Co do zwierzoków,w tym roku kipła u mnie kotka żyjąca od 97 roku,póki co na terenie posesji pies marki niedorobiony owczarek kaukaski =D

ze sprzątaniem.

hheuehueh..podobno było coś takiego,tak jest w podaniach.

 

Midori, Spojrzałem dziś na terraformars - zapowiada się jako tako,cenzura jak zwykle wszystko rujnuje (to tak w kwestyjach nowych show)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×