Skocz do zawartości
Nerwica.com

problemy z porannym wstawaniem


Coltrane

Rekomendowane odpowiedzi

Eh... już nie wytrzymuję sama ze sobą, wstanie o godzinie, o której sobie zaplanowałam graniczy z cudem. Tak np. dziś wstałam dwie godziny po czasie pierwotnie zaplanowanym. A wstawanie jest tak bolesne, że nie mogę... I to obiecywanie sobie, że jeszcze tylko 5 minut no może 10... :roll: Zawsze miałam problemy z porannym wstawaniem, ale teraz to już przechodzę samą siebie i żaden mus mnie nie zwleka z łóżka. A d tego doszły jeszcze problemy z zasypianiem przez tą cholerną szkołę, do której i tak nie chodze :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka

W depresji nie należy stawiać sobie celów ponad własne siły - więc po co się katować myślami, ze się dzisiaj wstało 2 godziny po ustalonej porze, pamiętaj, ze to ty sobie zakładasz ten cel - więc tez możesz go zmienić. Jutro wstań po 1 godzinie i 55 minutach i to już jest sukces, wstałaś nie tylko 5 minut wcześniej - a wstałaś wcześniej !!! - to się liczy!!! :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz mój wujek wczoraj powiedział coś takiego... jak boli Cię lewa noga - to myśl o prawej! I to jest świetna myśl!

 

Pomyśl, że wstałaś TYLKO 2 godziny po czasie. Są tacy co planują wstać o 8 a wstają o 12 (jak ja). Są też tacy co wcale nie wstają.

 

I znajdź inne rzeczy które cieszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gabriel, w niedzielę wstałem późno, bo do 5 rano byłem w pracy.

Dziś nie spóźniłem się na umówione spotkanie. Świetne uczucie. Z łóżka pomogła mi wstać świadomość, że szybko odfajkuję obowiązek i wracam do domciu. Jutro zrobię tak samo. Pojutrze też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×