Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Depas widzę że Ty człowiek orkiestra jesteś :D :D

 

RC, benzo, paro :D geeeez :D Living legend :)

 

p.s. lęki takie z rana masz ? Lęk z dupy ? Ja tak miewam dość często i to ustaje...Np ostatni tydzień tak miałem jak tylko wlazłem do roboty, a od 2 dni cisza...co cieszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zdycham odstawiam paroksetyne, /cenzura/ telepie mna jak bym mial sie rozleciec zaraz

 

Ale z rana tak masz czy przez cały dzień ? Ja miałem tak z samego rana przez długi czas. Zwłaszcza po fajce...myślałem że się rozmienię na drobne zaraz...

z rana mam tak, dzisiaj jest lzej,wzialem 0,5 alprozolamu, najlepsze jest to ze ja calkiem nie zszedlem z paro, biore jeszcze symboliczne 10mg,

jutro jade do lekarza, zaczalem brac sertraline, na sertralinie mi sie wydaje ze jest lepiej niz na paro, ale gorzej z tym

lekiem, ale mi w sumie paro podleczylo lek uogulniony, poza tym to poczatek brania sertry, dzisiaj zwiekszylem

z 50 na 100mg, bez wiedzy lekarza, ale huj tam :pirate:

 

-- 17 wrz 2014, 13:41 --

 

Depas widzę że Ty człowiek orkiestra jesteś :D :D

 

RC, benzo, paro :D geeeez :D Living legend :)

 

p.s. lęki takie z rana masz ? Lęk z dupy ? Ja tak miewam dość często i to ustaje...Np ostatni tydzień tak miałem jak tylko wlazłem do roboty, a od 2 dni cisza...co cieszy

Depas za mocno lecisz ostatnio, po co to RC

mieszasz sobie w glowie tym scierwem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Depas widzę że Ty człowiek orkiestra jesteś :D :D

 

RC, benzo, paro :D geeeez :D Living legend :)

 

p.s. lęki takie z rana masz ? Lęk z dupy ? Ja tak miewam dość często i to ustaje...Np ostatni tydzień tak miałem jak tylko wlazłem do roboty, a od 2 dni cisza...co cieszy

 

No ja to się nigdy nie oszczędzałem, zawsze z grubej rury. Chociaż ostatnimi czasy zwolniłem trochę, już nie jest tak jak było kiedyś. A RC to tak, swoje robi i na pewno nie pomaga, ale ten lęk który mnie ogarnia to nie od tego. Trochę mi się zmienia w życiu obecnie, na przykład miejsce zamieszkania i status zawodowy, a ja zawsze na takie historie reaguję lękiem. To jest właśnie taki lęk z dupy, nie wiadomo przed czym konkretnie, zwyczajnie człowiek budzi się rano, wstaje i lęk już jest obecny, ściska w klatce piersiowej, wbija w ziemię. Raz już byłem w sytuacji kiedy właśnie dużo mi się w życiu miało zmienić, lęk stale rósł aż do momentu kiedy nie byłem w stanie funkcjonować i jedynie w samobójstwie widziałem rozwiązanie. Jak widać skończyło się "szczęśliwie", podobno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o alkoholu mowa , to czytałem wczoraj ,że w Polsce coraz mniej skupuje się szyszek chmielowych , a więcej produkuje i sprzedaje piwa . OT Polak potrafiiii , kużwa tylko dodać należy jeszcze w dupe jeża ,że zamiast chmielu walą do piwa dla jego złocistego kolorytu ( i H-uj wie czego jeszcze , pewnie ,żeby było tanie ) WOŁOWĄ ŻÓŁĆ !!! :shock::shock::evil: .

W atrykule wspominali ,że Czesi jeszcze tego nie robią , a ich piwo i tak jest tansze .

 

-- 17 wrz 2014, 17:34 --

 

---dalej macie ochotę na browarka z krowich wymion ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk29, nie długo, jakieś 3 miesiące. Ale już wiem że wiele dłużej to nie potrwa...

 

Kalebx3, na przykład takie najtańsze ale mocne w chvi piwko z Żabki, nie pamiętam nazwy - to coś nigdy koło piwa nie stało, to jest produkt piwopodobny, po prostu płynny i gazowany nośnik taniego alkoholu. Ale piło się kiedyś, a co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk29, najpierw brałam 30mg co drugi dzień a od poniedziałku juz codziennie

To tak mysle ze ze pod koniec tygodnia nastepnego powinno byc juz ok,

z dnia na dzien bedzie lepiej, aha taka mala rada nie bierz nigdy leku co

drugi dzien, bo jego stezenie swiruje w surowicy krwi i to nie jest

dobre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę Xetanor już któryś rok. Najpierw 40 mg (oczywiście zaczynając od 20 i potem stopniowo zwiększanie dawki i zejście na 20mg i tak z rok.) A teraz od jakichś 2tyg znów miałam brać stopniowo więcej żeby dojść do 40mg (2 tabletki) a że jestem niecierpliwa to zaczęłam brać od razu 2x20mg i chyba to był błąd...włączyły mi się straszne myśli samobójcze które tylko Xanax powstrzymuje.

Kiedyś pamiętam na wakacjach zabrakło mi Xetanoru to myślałam, że umrę, głowa pękająca, nudności itp. na szczęście po telefonie do mojego lekarza udało mi się szybko załatwić tabletkę i wszystko przeszło jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę Xetanor już któryś rok. Najpierw 40 mg (oczywiście zaczynając od 20 i potem stopniowo zwiększanie dawki i zejście na 20mg i tak z rok.) A teraz od jakichś 2tyg znów miałam brać stopniowo więcej żeby dojść do 40mg (2 tabletki) a że jestem niecierpliwa to zaczęłam brać od razu 2x20mg i chyba to był błąd...włączyły mi się straszne myśli samobójcze które tylko Xanax powstrzymuje.

Kiedyś pamiętam na wakacjach zabrakło mi Xetanoru to myślałam, że umrę, głowa pękająca, nudności itp. na szczęście po telefonie do mojego lekarza udało mi się szybko załatwić tabletkę i wszystko przeszło jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

A wiesz ,że mam takie same leki , jakby mi któregos dnia zabrakło Paro . Co wtedy ??? :shock::shock::shock::shock::shock: ,

ja pierdutet !!!

Jak byłem we Francji w robocie to bardzo codziennie po kilka razy sprawdzxałem , czy mi gdzies nie wypadły i sa w rekalmówce.

Ja tez biore ten lek od 4 lat ( dawki 10-20 mg /d.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę Xetanor już któryś rok. Najpierw 40 mg (oczywiście zaczynając od 20 i potem stopniowo zwiększanie dawki i zejście na 20mg i tak z rok.) A teraz od jakichś 2tyg znów miałam brać stopniowo więcej żeby dojść do 40mg (2 tabletki) a że jestem niecierpliwa to zaczęłam brać od razu 2x20mg i chyba to był błąd...włączyły mi się straszne myśli samobójcze które tylko Xanax powstrzymuje.

Kiedyś pamiętam na wakacjach zabrakło mi Xetanoru to myślałam, że umrę, głowa pękająca, nudności itp. na szczęście po telefonie do mojego lekarza udało mi się szybko załatwić tabletkę i wszystko przeszło jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

 

To tylko pokazuje jakie leki ssri to scierwo, nie powinno sie tak dziac, nawet po zwiekszeniu dawki, ja

po paroksetynie nie mialem takiej jazdy, ale po wenlafaksynie i escitoplarmie to naprawde juz

myslalem ze nie wyrobie wtedy jeszcze kurwa nie mialem benzo, to juz nawet nie byly mysli

samobójcze tylko to juz bylo no dawaj pierdolnij sie i jeszcze kurewsko silne stany lekowe,

masakra

 

-- 19 wrz 2014, 14:49 --

 

Najlepsze jest to ze te wlasnie benzodiazepiny co tak lekarze pierdola ze uzalezniaja itd, kurwa to jedyne skuteczne leki w psychiatrii, reszta to lipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Benzo najlepsze ?

Miałem takie chwile w piajckim zyciu ,że nie wiem czy bym przeżył bez benzo po tyygodnówce ostrego chlania .

A zawsze zaczynało sie na 2 pierwszych piwach , a konczyło sie na whyski , albo czystej wódzie z Colą .

I Do tego na sen , lęki , kaca duzo benzo po skończonym alkoholowynm wątpliwym "BalU"wycięczającym .

Dlatego mi też dały te leki najwięcej ze wszystkich . Ratowały mnie w najgorszym < a najgorszy w depresji jest AStak Paniki , potem Anchedonia ,,, i wiele mi dawały kiedy megakace mnie wyniszczały psychicznie . Do tego we wmnie ADHD I NN , Niezły kociolek , i leki w tym benzo teeeeeż ;);););)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3

W sumie przy adhd,nn i depresji da sie względnie wynkcjonować,chodzić do pracy itp.Gorzej jak w tym zestawie by zawitała u ciebie silna fobia społeczna gdzie srasz po majtach z lęków jak ulicą samochód przejedzie lub w sklepie albo pod obserwacją innych ludzi być.Bo tu o pracy nie ma szans chyba że na dobry lek trafisz albo jesz benzo to tak.W sumie metylo które bierzesz to obecnie najlepszy lek na adhd na rynku,a z nn takie paro powinno tez dac rade no i depresja idzie siną dal.W fobi społecznej myśle trza walić w serotonine i gaba,dopamina pomimo że chcesz do ludzi nasila lęki niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×