Skocz do zawartości
Nerwica.com

Tatuaże, piercing i inne modyfikacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Tyrr, Toć to kropla w morzu xD

David: 6000,-/1 session - If the session is longer than 4 hours the price is 2000,-/1h.

If you want to get tattooed by David, you need to take into account that you will wait quite a long time. David is tattooing only his stuff, so if you want a tattoo by him, please respect his style.

CIekawy sposób,by pozbyć się "3 godzinowców" i spółki :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

renee Ty to szybciej polecisz z dziarami niż ja :D Pochwaliła byś się przynajmniej co już masz...

Another question, mieszkasz w UK czy gdzieś tam?

 

Tyrr, hah-no trochę się boję tego :D Umówiłam się na grudzień :hide: i poważnie rozważam coś, gdzieś na konwencie za miesiąc.

A swoim już się chwaliłam kilka stron temu ;]

Mieszkam w Szwecji, co stwarza problem finansowy jeśli chodzi o dziarki :(

 

 

Abbey, żyjesz? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyrr, 900 pln + jeśli każda godzina później 300 pln (2000 czk) to wychodzi że za sesje 8h....2300?

Nie wiem D:

Mieszkam w Szwecji, co stwarza problem finansowy jeśli chodzi o dziarki :(

Why? przecież tam chyba lepsza sytuacja finansowa i zarobki jak w polandii-cebulandii,albo mam nieaktualne info ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

renee.madison, czemu stwarza problem finansowy? Nie zarabiasz tam w ojro? :P

Przyjedź na konwent do katowic :mrgreen:Arhol opowie Ci bajkę o statkach widmo i nawet się nie zorientujesz a tu tatuaż skończony :PP

 

 

Szwecja nie jest w strefie ojro ;p Koronki tylko. Chodzi o to, że tu ceny u przeciętniaków są 2-3 razy większe niż w PL w lepszych studiach. Nawet mając kasę jakoś tak serce boli wiedząc, że za tyle to można się u kogoś zajebistego w kraju wydziarać ;)

 

A kiedy jest w Kato? I co to za bajka?:D Bo nie wiem czy się opłaca dla bajki przyjeżdzać :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szwecja nie jest w strefie ojro ;p Koronki tylko. Chodzi o to, że tu ceny u przeciętniaków są 2-3 razy większe niż w PL w lepszych studiach. Nawet mając kasę jakoś tak serce boli wiedząc, że za tyle to można się u kogoś zajebistego w kraju wydziarać

nadal nie łapię,więc czemu po prostu nie dziarać się w polszy :pirate::mrgreen:

A kiedy jest w Kato? I co to za bajka?:D Bo nie wiem czy się opłaca dla bajki przyjeżdzać :pirate:

Wrzesień,a baja jest bardzo fajna,występują w niej burze,ciemne niebo, i majestatycznie lecące okręty widmo,lotniskowce,kontenerowce,płonące tankowce,fregaty,Jachty,wszystkie zniszczone,mroczne i czarniejsze od samej nocy.

Nie licząc płonących.

Spadają na heretyków,by niszczyć ich osiedla,domy,plugawe życia i słowa,ogólnie - cały ich plugawy i toczony zepsuciem i robactwem świat ^_-.

Nie,nic nie ćpałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

renee.madison, http://katowice.tattookonwent.pl/wystawcy/studio tu masz liste wystawców w kato (aktualizowana na bieżąco bo to nawet połowa jeszcze nie jest), także kombinuj i dziarać się mi tam! :P

 

Tymczasem, nie sądziłem że tak renomowane studio może odpierdolić coś takiego:

https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t31.0-8/10551731_851871214837296_1693049483438136781_o.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arhol, chyba Timur usunął swój wpis. Tak czy siak on już nie pracuje w RnR od 3 miesięcy, koleś widocznie o tym nie wiedział i napisał do studia, a tam mu wmówili że Timur nie żyje i ma iść do Baśki do nich na tattoo bo podobny styl i w ogóle.

No kuźwa, serio? :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

renee.madison, http://katowice.tattookonwent.pl/wystawcy/studio tu masz liste wystawców w kato (aktualizowana na bieżąco bo to nawet połowa jeszcze nie jest), także kombinuj i dziarać się mi tam! :P

 

Tyrr, wrzesień już... raczej bez szans co do urlopu :( No i jeszcze podróż do kato.

 

Tymczasem, nie sądziłem że tak renomowane studio może odpierdolić coś takiego:

https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t31.0-8/10551731_851871214837296_1693049483438136781_o.jpg

 

:shock: nie ma sentymentów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście miałem tam za 3 lata (lub coś koło tego),jeśli "czas pozwoli" i Alex nie zmieni studia,skończyć prawą rękę...tak teraz się zastanawiam,kwasu i chujni narobili że aż się odechciewa,z drugiej cóż,Nie wiem czy należy "piętnować" całą firmę za wybryk 1 oszołoma? trza będzie rozważyć...kiedyś :mrgreen: ( O ile będzie co rozważać ^_-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×