Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Lublin]


weronika

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Mieszkam 25km od Lublina, mam do Was pytanie czy ktoś z Was leczył się na oddziale nerwic na Abramowickiej (w głównym budynku szpitala na 1 pietrze), mam tam skierowanie i chciałem się dowiedzieć jak tam jest, czy po codziennej terapii zajmują się pacjentami,czy jest tam ciągle lekarz, pytam bo mam napady lęku i czasami paniki i chciałem sie dowiedzieć co robia z takimi pacjentami jak maja atak. Z góry dziękuje i pozdrawiam

Byłem na Oddziale nr 6 dwa razy kilka lat temu - pełny koszmar. Do tej pory czasem mi się to śni. Jak było coś nie tak, przywiązywali pasami do łóżka i faszerowali jakimś gównem. Jak był potrzebny lekarz zwykle go nie było

 

 

Raz tam byłem masakra jakaś 8 dni wytrzymałem potem mnie przenieśli bo byłem tam nieletni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tymi spotkaniami to zawsze jest obawa przed byciem rozpoznanym...no bo jak zaufac wariatowi ;-)

i zawierzyc ze w razie co nie pusci pary z ust na temat poczatku wspólnej znajomosci, wiedzy na temat przypadlosci uzytkownika z forum...

wiekszosc tez twierdzi ze jest zaburzona,a to w istocie moze byc wulgar egocentryk trudny do pogonienia...

 

potwor-zwierz-jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tymi spotkaniami to zawsze jest obawa przed byciem rozpoznanym...no bo jak zaufac wariatowi ;-)

i zawierzyc ze w razie co nie pusci pary z ust na temat poczatku wspólnej znajomosci, wiedzy na temat przypadlosci uzytkownika z forum...

wiekszosc tez twierdzi ze jest zaburzona,a to w istocie moze byc wulgar egocentryk trudny do pogonienia...

 

potwor-zwierz-jpg

 

Nie strasz :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem z Lublina sorry nie zauważyłam ze tu na tym wątku są ludzie z Lublina. Ja jestem z okolic krakowa. A moja lista chorób przedstawia się następująco: nerwica lękowa,lęk społeczny ,nerwica natręctw, depresja(wyleczona), bezsenność. Po za tym staram się być miłym i pogodnym człowiekiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makabra

To w jaki sposób sie leczysz? jak funkcjonujesz na co dzień?

 

W miarę dobrze, po prostu się nie daję ;)

 

 

Czyli pracujesz sobie, normalnie poruszasz sie po mieście nie masz tym problemów?

 

Jeszcze nie pracuję ;) W mieście mam ludzi gdzieś, gorzej z tymi w mojej wsi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem ludzie z Twojej wsi wiedza o twojej chorobie?

Mieszkasz w okolicach Lublina, tak jak i ja

 

Nie wiem, czy wiedzą dokładnie, wątpię. W każdym razie mam opinię wariatki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×