Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Poznań] Poznań...okolice...


drań

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Przywitam sie, swiezo zapisany.

 

Prosze poradzcie gdzie poza Jeżycami znajde godnego polecenia psychologa/psychoterapeute. Niestety dzowniac dzis do Jeżyc dowiedzialem sie ze nie przyjmuja wszelkich nowych rejestracji z uwagi na zapchany grafik.

 

Moj problem to zaburzenia lekowe / depresyjne.

 

Z gory dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amarylis45, ja jestem po 30-tce ;) Generalnie to forum trochę przycichło w ostatnich tygodniach. Nie wiem, czy ludzie się tu jeszcze spotykają...

 

spotykają spotykają ;) dość regularnie - jak nie co tydzień to co dwa 'cuś' jest, tak więc śmiało się można włączyć jak ktoś chętny :smile: nikt w ostatnich tygodniach nie pisał ze by chciał dołączyć stąd temat troche ucichł ale zaproszenie jak najbardzie zawsze aktualne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na imię Karolina mam 26 lat. Cierpię na zaburzenia lękowe i zaburzenia obsesyjno-kompulsywne. Zazwyczaj nie jestem zbyt aktywna na forach ale chętnie poznałabym kogoś z podobnymi problemami w realu. Jeśli spotkania w cztery oczy to tylko z forumowiczkami płci żeńskiej żeby nie denerwować chłopaka;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SweetNovember..., spotykacie się nadal na Starym? Jeśli możesz podać w jakie dni i o której godzinie "zbiórka" to chętnie bym wpadł, bo dawno nie byłem. Z góry dzięki ;)

 

Tak, np zbiórka dziś o 19:00 pod pręgierzem a potem do VanGogha na żydowskiej. Dziś za dużo ludków nie będzie ale wbijaj śmiało. SadSlav'a znasz, więc rozpoznasz nas na dole w VanGoghu. W przyszłym tyg albo za dwa tez coś pewno będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spotkanie było bardzo przyjemne, cieszę się, że wziąłem w nim udział i namawiam wszystkich do przyłączenia się za tydzień czy dwa. Można pogadać o wszystkim, nie tylko o leczeniu i naszej chorobie przez co jest jeszcze ciekawiej ;)

PS. Jedyne czego mi wczoraj brakowało to szersze grono płci pięknej. Faceci frekwencją dopisali, teraz czas na kobiety i to w każdym wieku! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, w najbliższą sobotę (07.06) kolejne spotkanie ;) Zbiórka o 18:00 pod pręgierzem, więc śmiało się zgłaszać i wpadać. Będzie biała kartka jako znak rozpoznawczy 8) Gupa uniwersalna, ludki po 20, 30 wiosen więc nie jest nudno :D

 

leia4763, wpadnij na spotkanie, w grupie jest trochę kinomaniaczek i kinomaniaków i wypady na maratony są też co jakiś czas - np w zeszłym miesiącu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

jestem tu nowa. Cierpie na depresję lękową od września zeszłego roku. Walka to niesamowita i nigdy nie sądziłam, że mnie to dopadnie. Szukałam w Poznaniu grupy Anonimowych Depresantów, bo czuję, że mogłoby mi to pomóc, ale nie mogę do czegos takiego dotrzeć... Czy ktoś z Was wie coś na ten temat lub uczęszcza do takiej grupy? Dajcie znać :)

Widzę, że spotykacie się co jakiś czas w obrębie forum. W sumie chetnie dołączyłabym do Was... Czy spotkanie 7.06 o 18.00 nadal aktualne? :)

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Evalie, być może w ramach psychoterapii grupowej takie grupy powstają, ale jakieś konkrety co, gdzie, jak to nie mam pojęcia :bezradny:

 

A co do naszego spotkania w tą sobotę - jak najbardziej aktualne, więc śmiało wpadaj, zapraszamy :great: Jakbyś miała jakieś pytania, lub ktoś inny po cichu się zastanawiał, to pytać ;)

 

-- 06 cze 2014, 19:48 --

 

Jakby się ktoś jeszcze zastanawiał to jutrzejszy meeting aktualny - zbiórka o 18:00 pod pręgierzem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu wszystkie spotkania mi przechodzą koło kluka. Jak nie wredna choroba to praca. Ale najprawdopodobniej dwa ostatnie weekendy czerwca będę miał wolne więc powinno udać sie spotkać.

 

Tańczący trzeba wkońcu coś opierdolić razem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×