Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Progressive, pewnie niedługo spadną , ale tylko dlatego , że nie mają dobrych piłkarzy :bezradny:

mój kolega bramkarz z pierwszego bramkarza zrobił się trzecim i ciągle grzeje ławę , dlatego , że doznał kontuzji , a jak ją wyleczył to trener zamienił go na lepszy model który w zasadzie kiepsko broni , wiec widać umiejętności gry sie nie liczą . :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Progressive, nie wiem jak jest w innych drużynach , ale w przypadku łksu to są młodzi chłopcy co mają 18 lat pozyskiwani z małych klubów piłkarskich typu Concordia Piotrków Trybunalski itp . Młodzi piłkarze mają ambicje , wiec chcą dla klubu dobrze , wiec tu jest plus , starsi 30 letni to raczej tak jak piszesz browarek plus papierosek w przerwie meczu , w dodatku grali jakby chcieli a nie mogli , dlatego od piłki wole MMA :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, bardzo mozliwe, zreszta marka przyciaga bo ŁKS to jednak trochę legenda i symbol polskiej piłki nożnej. Chociaż jak dosyć niedawno grali w mojej rodzinnej miejscowosci mecz to powiem szczerze nic interesujacego na boisku nie pokazali, nie licze prób demolki przez kibiców. Zreszta w tych ligach problemem jest głownie hajs, bo nawet jesli druzyna zajelaby miejsce ktore pozwoliloby im awansowac to nie moga, bo prezesow nie stac na wylozenie kasy na odpowiedni budzet.

 

MMA byloby fajne gdyby nie te durne zapasy i tarzanie sie po ziemi. Preferuje cos pokroju K1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Progressive, ta połowa kibiców łksu to łyse karki bez mózgu , wiec mecze wyjazdowe są porażką :lol:

ze sponsorami jest kiepsko , wiec awansów nie ma co się spodziewać , nikt nie chce lądować pieniędzy w 3 ligowy klub , może kiedyś wrócą do świetności .

 

ja tam moge patrzeć jak się tarzają , za to bardziej mi się podoba organizacja UFC niż nasza Ksw która jest czasami śmieszna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, wyrobili sobie marke w calym wojewodztwie :lol: No widzew pewnie czeka zupelnie podobny los, zreszta cala polska pilka sie pograza niestety, Wisła Krakow tez sie stacza na dno finansowe. Ze sponsorami byla dobra beka jak na polki w lodzkiem rzucili kielbase 'widzewska' z ktorej profity mialy isc na klub :lol:

 

KSW bywa smieszne, ale szacunek za to co robia, bo staraja sie promowac i zapraszac coraz lepszych ludzi, nawet z tego co wiem ma sie ktoras edycja odbyc w UK wiec tez bardzo dobrze, niech buduja renome.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×