Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hola!


Gość blah!

Rekomendowane odpowiedzi

To jest tak zwany sarkazm.

No właśnie a widzę, że niejednokrotnie masz problem z odczytaniem go w moich postach ;).

Wszędzie, gdzie dodaję ";)" piszę coś na wyrost lub sarkastycznie.

 

Ach, jak ja lubię, gdy ludzie, nie mając lepszej odpowiedzi, uciekają się do kwestii wieku.

 

Na ten zarzut wyjaśnienie masz powyżej.

W gwoli wyjaśnienia - całej tej naszej personalnej dyskusji nie traktuję poważnie ;) (średni sarkazm).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W gwoli wyjaśnienia - całej tej naszej personalnej dyskusji nie traktuję poważnie ;) (średni sarkazm).

 

A Twoim zdaniem jak wygląda traktowanie jej poważnie? Wiadomo, że nie traktujemy jej poważnie - można wręcz powiedzieć, ze jesteśmy na granicy kłótni i przekomarzania się, co podkreśla jeszcze ta wypowiedź 'O, widzę że zaprzyjaźniłyście się. ;)' - więc nie musisz podkreślać jaka to jesteś wyluzowana.

 

Nathallie, jesteś niepełnoletnia więc nie wiem czy byłoby to stosowne. Jeszcze by mnie ktoś o deprawowanie młodzieży posądził .

 

Dopiero teraz to przeczytałam. - Nie martw się, mnie się nie da bardziej zdeprawować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajny temat! :D

Na razie wszyscy jak jeden mąsz (i rzona) zatrzymali się na zwrotce "Niebieskie dżinsy i słomiane kapelusze ♪♫♪♪...." %21laugh.gif

(jak ewentualnie z biegiem czasu zacumujecie choćby przy "A potem taki czas, że wszystko jest już śliczne ♫♪♪....", to będzie znaczyło, że jest ewidentny progress 17-mrgreen.gif)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×