Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


elo

Rekomendowane odpowiedzi

Za głoszenie tych herezji do Maciusia przyjdzie znowu w nocy diabełek i się skończy. I weźmie go od tyłu ucząc, że homoseksualizm jest dość przyjemnym zwyrodnialstwem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ze brzydzi to jestem w stanie zroumiec,bo mnie dwie kobiety tez brzydzą.
A tego to ja na prawdę nie potrafię zrozumieć. :P
Jak paligłup przejmie władze to za nietolerancje Cie ukrzyżuje.
Nie przejmie, nie dał ludziom Marie Juany jak obiecał, już nie zagłosują. :P
Jak paligłup przejmie władze to za nietolerancje Cie ukrzyżuje.
No, ale jakby już przejął to ten argument może mnie przekonać do zmiany poglądów ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czemu wyjebano mój temat z twórczości.gdzie ja mam teraz kota wrzucać?

 

Spróbuj jak koledzy z zaprzyjaźnionej Korei Płn. - po oskórowaniu prosto do gara %21laugh.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie - ale nie chcę o tym pisać bo to drastyczny temat i nie dla ludzi z nerwicami i depresjami...

(a poza tym poczekaj tylko jak zaraz wszystko pofrunie do kosza i tak %21laugh.gif)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając różne wątki nie mogę się nadziwić, jak niektóre osoby były w stanie napisać ponad 3000, a nawet 9000 postów :shock: To tak jakby siedziały na forum non-stop i nic innego nie robiły. A może to po prostu kwestia dobrej organizacji czasu ... i na wszystko im go wystarcza.

 

Ale fakt, czytanie forum, a jeszcze bardziej aktywne uczestnictwo wciąga ;) Może to dobrze, bywają gorsze uzależnienia, a w dzisiejszym świecie tak trudno o normalne zdrowe relacje z innymi w realu, zwłaszcza dla nas - nerwicowców :zonk:

 

Dobrze, że jesteście :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to robi w dziale leków? Sama się dziwie, że już przekroczyłam 1000 postów, ale faktycznie-siedzę tutaj non stop. Szczerze mówiąc nie mogę sobie przypomnieć co ja robiłam zanim tutaj przyszłam :mrgreen: Musiałam się niesamowicie nudzić. Coś jest w tej organizacji czasu bo mimo iż jestem tutaj tak często i gęsto to uczyłam się i skończyłam liceum z bardzo dobrym świadectwem, seriali na potęgę oglądam i jeszcze czasami nawet z domu wychodzę albo śpię popołudniami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałam wątek o podobnym tytule na innym forum. Przywodzi na myśl śluby i rozwody na turnusach kolonijnych. Może być przydatny samotnym i nieśmiałym... oraz forumowym swatkom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwiecej postow nastukalam kiedy weszlam na forum.. wszystko nowe i mnostwo tematow do skomentowania... teraz moze 2-3 posty dziennie pisze i zagladam jedynie rano i wieczorem

 

-- 15 maja 2014, 23:27 --

 

A co to robi w dziale leków?

bo moze to trzeba leczyc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to robi w dziale leków?

 

bo moze to trzeba leczyc :D

 

Dobre .... :D dawno się tak nie uśmiałam. Chociaż faktycznie zastanawiające jest, czy wszyscy użytkownicy forum mają jakieś lęki, zaburzenia, depresje i inne problemy psychiczne, czy jest to po prostu dobre miejsce do wygadania się ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×