Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam 30 lat i nie mam nic :(


anonim037

Rekomendowane odpowiedzi

Karlo nie masz racji. Osoba wyglądająca na licealistkę nie ma za dobrze na rynku pracy. Traktowana jest jako nowicjusz co sie musi jeszcze dużo nauczyć. jakbym wyglądała jak zapita pijaczka z krostami na pół pyska oraz z papierochem w ustach wyglądałabym na swoje lata.

No to osoby zajmujące się rekrutacją to totalni kretyni, liczy się przecież realny wiek, doświadczenie a nie kto na ile lat wygląda, wręcz powinien to być atut bo prawdopodobnie świadczy o zdrowym trybie życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie masz nic masz prawko na różne pojazdy ja nawet na rower ne mam nie mówiąc już o pojazdach mechanicznych a dawno po 30-ce jestem.

Ja to już nawet nie mam wystarczającej kordynacji psycho-motorycznej niezbędnej, coby wyżej wymienione pojazdy prowadzić ... :P

z tego wlasnie powodu sprzedałem moto, leki i chad upośledziły w znacznym stopniu moja jazde, samochodem jeszcze pomykam bo automat ale to juz nie ta jazda co nawet dwa lat temu...koorva, starosc nadchodzi :D

Mam identycznie. Moja koordynacja mocno osłabła. Szczególnie odczuwam to jak zakładam okulary. Autem jakoś jeszcze jeżdże ,ale wolniej i mniej sprawnie niż kiedyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×