Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, zdałam sobie sprawę, że Sissy Spacek (Carrie wydanie pierwsze) jest jednak MEGA przerażająca, zwłaszcza jak oczy zrobi O.O. W ogóle ma przerażającą urodę. Miła, a później jebs, obsranie na miętowo. Coś jak niunia z nowej wersji Martwego Zła, tyle że jej wygląd po opętaniu to zasługa dobrych makijażystów, a pani Sissy Spacek po prostu TAK MA.

 

Carrie.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rebelia, Widziałem ta nowa wersje całkiem całkiem, i chciałem drugą część zobaczyć starej wersji ale trzeba było wykupić konto.

Fajny film ogólnie matka nawiedzona, czarny charakter z tej dziewczyny co ją gnębiła i Carrie czyli ta sama aktorka z KICK ASS :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hobbyturysta, e tam, ja na ogół najpierw czytam, później oglądam. Ekranizacje książek mają to do siebie, że nigdy nie dogodzisz komuś, kto książkę przeczytał. :)Bo nie było tego, tamtego, sramtego albo coś dodane. No cóż no. Ale lubię takie kombinacje i weryfikacje :) Podobnie jak Lśnienie, Skazani na Shawshank, Sekretne Okno, Zielona Mila.

 

Swoją drogą Sekretne Okno dobre.

[videoyoutube=z1ED0dw-EBA][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hobbyturysta, teraz wyszła książkowa kontynuacja Lśnienia - Doktor Sen. :) Lśnienie kurcze za mną chodzi już od jakiegoś czasu, żeby powtórzyć seans i zabrać się za kontynuację.

 

A ciekawostka, Skazani na Shawshank i Sekretne okno to w ogóle występują w formie opowiadań. Sekretne okno to opowiadanie Kinga ze zbioru "6 po północy" :) Jakby to kogoś miało zainteresować :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rebelia, u to nie słyszałem o tych ciekawostkach :) Ja ostatnio sporo koreańskich oglądałem filmów pewnie dlatego ze potrzebuje coraz więcej wrażeń :) Ujrzałem Diabła fajny film i mój ulubiony Old Boy .

Ten King strasznie dużo książek napisał , uważam że też coś musiał mieć z banką skoro tyle ciekawych opowieści wymyślił :)

Teraz czekam na nowa Godzille i na największy strzał czyli druga część Planety Małp nowej wersji to będzie HIT .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, ostatnio ogląda dużo filmów "na odwal się", czyli coś tam w telewizorni leci. Ogólnie moja lista filmów do obejrzenia jest długa i szeroka, dodaję wsio na filmwebie jako "chcę zobaczyć", aby w przypadku wieczorów smętnych i samotnych wybrać coś na szybko z listy, a nie szukać tytułu. Powiem, że wybór filmu to u mnie droga przez mękę. Jestem tropicielem dobrych horrorów, więc czytam opisy, oglądam trailery i tak mija duuuużo czasu zanim wybiorę ten dla siebie :D Zatem kolejka filmów na filmwebie jest dla mnie wybawieniem. Dodaję to, co wyszukałam wcześniej albo to, co ktoś polecił i problem z głowy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rebelia, ja tam oglądam jak leci :) bardzo dużo jest dobrych filmów , horrory tak średnio lubię choć ostatnio obejrzałem pare tytułów, najgorsze że jak tyle obejrzałem filmów to cięzko mi jakiś polecić nie wiem może mam słabą pamięć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś może "Zwiąż mnie" ("Atame")? Muszę przyznać, że ten film mnie pozytywnie zaskoczył. Na początku nie spodziewałem się niczego specjalnego, a jednak z czasem mnie bardzo wciągnął. A zakończenie było świetne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim polecam "Czarne Lustro", właśnie skończyłem oglądać po raz chyba dziesiąty... To nie takie trudne jak by się mogło wydawać bo jest tylko 6 odcinków :D Ale są po prostu genialne. Chyba już kiedyś tu o tym pisałem, ale nawet jeśli, to warto znów. Najogólniej: jest to serial o wpływie technologii na ludzi. Każdy odcinek zmusza do refleksji i o każdym możnaby dyskutować godzinami. Najlepiej przed seansem nie oglądając żadnych trailerów, żadnych recenzji, po prostu "w ciemno" obejrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×