Skocz do zawartości
Nerwica.com

Tabletki na wzmocnenie włosów


bakus

Rekomendowane odpowiedzi

a ja polecę najlepszą jaką znam i stosuję od około 2 latek-maszynka do włosów :)

ogolić włoski na krótko (cóż za zmiana i wbrew pozorom można naprawdę fajnie wyglądać:) i poczekać aż odrosną lub trzymać je krótkie przez jakiś dłuższy okres :)

aż się boję zapuścić my hair :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bakus zeby nie miec zakoli nie wystraczy stosowanie tabletek na wzmocnienie bo jesli robia ci sie zakola to juz raczej taka genetyka , jesli mialbys problemy z wlosami to znaczy wypadaja albo sa bardzo zniszczone to wtedy mozna lykac takie tabletki i wtedy nie bawic sie w zadne tanie specyfiki tylko kupic porzadny vitapil gdyz jest to jeden z najlepszych srodkow , nie kojarze ile dokladnie kosztuje ale chyba ok 30 zl ale efekty beda szybkie po jest to mocny srodek nawet na wypadanie wlosow przepisywany przez dermatologow, bo te tansze sa dobre ale pod warunkiem ze bedzie sie je dluuugo stosowac bo wybranie jednarazowo nie pzryniesie efektow takich jak trzeba.

 

Ostatnio czytalam ze dobry jest preparat - Kamiwaza , wlasnie stosuje sie go na porost wlosow , tylko ze kosztuje on 48 zl i trzeba go stosowac przynajmniej z rok czasu. Mozna go kupic w sklepie ze zdrowa zywnoscia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA mam zakola i ich nie nawidze, mam je od 15 roku życia, ale to nie łysienie tylko taki sie zrobił układ. Niby najlepiej było by mi w krótkich włosach ale nie nawidze krótkich włosów wiec nosze dluzsze ale i tak wygladam jak idiota :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi od roku wychodzą strasznie włosy :cry: Zawsze miałam zdrowe i gęste,a teraz szkoda gadać. Byłam nawet z tym u dermatologa przepisał vitaral :x i jakiś zincas,po którym mam mdłości i na dodatek nic nie skutkuje,a ze mną coraz gorzej bo mam przez to koszmary,ciągle mi się śni że jestem łysa :-| Ktoś ma jakieś rady??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jovita, sądzę że w porządku. Wagę ponoć mam prawidłową, słodycze jem rzadko. Ostatnio zrobiłam nawet badania hormonalne,wychodzi na to że wszystko jest ok,tylko prolaktyna w górnych normach. Po prostu ręce mi już opadają. Jeśli bym wiedziała dlaczego tak jest to by była połowa sukcesu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×