Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć wszystkim!


tomi1234

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się przywitać z Wami. Widzę, że potrzebne jest mi to forum. W domu i w rodzinie nie mogę szukać oparcia, tutaj widzę, że mamy podobne problemy. Dobrze wiedzieć że nie jestem sam...

 

Długo się męczyłem zanim powiedziano mi co ze mną się dzieje. Na samym początku strasznie bolała mnie głowa, do tego dochodziły silne zawroty. Bałem się że to coś poważnego, jednak badania lekarskie nic takiego nie wskazywały. W tym czasie przeszedłem z gimnazjum do liceum, nie potrafiłem się odnaleść w nowym otoczeniu... Brakowało mi prawdziwych przyjaciół. Wszystko zaczęło mnie coraz bardziej dobijać. Pojawiały się lęki na tle moralnym, z których utworzyły się natrętne myśli. Nie rozumiałem tego co się ze mną działo. Zacząłem się alienować od znajomych. Rodzina zamiast mi pomóc to mnie jeszcze bardziej dobijała. Powoli zacząłem doświadczać prawdziwego piekła, co gorsze nie potrafiłem z niego wyjść...

Natrętne myśli sprawiały, że nie umiałem normalnie funkcjonować. Treść tych myśli przerażała mnie...

 

Po kilku miesiącach totalnego letargu trafiłem do psychologa i psychiatry. Leczę się już 3 rok i powoli wracam do formy :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć tomi1234, miło Cię poznać. Moje początki z nl wyglądały bardzo podobnie - miesiącami stacjonowałam w szpitalach i przechodziłam masę badań, które nic nie wykazywały, tymczasem nie byłam w stanie funkcjonować. Zapraszam do rozmowy na forum. To dużo daje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×