Skocz do zawartości
Nerwica.com

Szukam pomocy


Anka82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Jestem na tym forum po raz pierwszy,ale mam nadzieję, że mi coś poradzicie. Mianowicie od ponad 2 lat cierpię na nerwice lękową. Leczyłam się najpierw u lekarza rodzinnego , później u psychiatry. Brałam hydroxyzynę, boixetin, oxezepan,coaxil,seroxat, pramolan,ostatnio neurol. Żaden z tych lekarstw mi nie pomógł. Nie mogłam ich brać dłużej niż 1-3 dni ( oprócz neurolu - ale nie czuję po nim różnicy ) Miałam straszne skutki uboczne. Lekarz każdy lek kazał mi ostawić. Po ostatniej wizycie lekarka powiedziała mi, że niestety, ale żaden lek mi nic nie pomoże. Jedynym wyjściem są spotkania z psychologiem. Obecnie nie zarzywam żadnych leków, czekam na spotkanie z psychologiem, ale niestety męczy mnie to ciągłe uczucie leku i niepokoju. Czy naprawdę nic już nie jest wstanie mi pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja równiez mam to uczucie niepokoju.

ale lepsze to niż jakieś ataki. staram się z tym zyć.

 

może opisz te udziałania uboczne...wiesz w sumie po lekach na początku zwiekszają się ataki, pogarsza się stan ale z czasem to mija. piszesz że tobie lekarz kazał ze względu na skótki uboczne i nie masz żadnej pomocy ze strony farmakologicznej ---bardzo ci współczuję.

ja bym sobie nie dała rady.

napisz coś więcej na subforum "o nerwicy lekowej"

i witaj na forum :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Ja objawy nerwicy zaczelam miec jakies 2 lata temu, ale pol roku temu moj stan tak sie pogorszyl ze zdecydowalam sie na psychoterapie... z tego co wiem, to praktycznie jedyna droga na uwolnienie sie od swoich demonow... leki moga ja tylko wspomoc... ale sprawy nie zalatwia:(... jednym z etapow psychoterapii jest pogorszenie stanu... to wlasnie wtedy zaczynamy docierac do istaty problemu... niestety trzeba przejsc przez to pieklo, zeby z niego wyjsc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, ja tez jestem nowa :)

Co do lekow, to zaden nie dziala chyba natychmiastowo, ale po kilkunastu dniach. Ja tez mialam okropne skutki uboczne, ale to co sie zdarzylo po 2 tygodniach bylo warte tych meczarni. czulam sie jak nowo narodzona. teraz mam powrot do tabletek i znowu przezywam to samo, ale mas swiadomosc i nadzieje ze za pare dni bedzie dobrze. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×