Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Moj chłopak (byly?) mnie olewa...chyba mnie juz nie chce(?)

Prace mam chu*owa (co z tego ze dobrze płaca jak 3zmiany :/)

Samochód mi sie rozpieprza powoli...

ogolnie to jestem za gruba,za glupia,i jakos mi sie tak o nic nie chce no...

niech sie zacznie cos układać !!

dłużej tego nie znioseee!!!!!!!!! :why::why::why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociaż, z definicji prawdziwi przyjaciele nie powinni cię odrzucać, gdy wyrazisz swoje zdanie

No chyba że się je wyrazi za mocno :pirate: . Sam bym za bardzo nie wiedział jak to powiedzieć: "zwróćcie na mnie więcej uwagi". Można to zakomunikować niewprost, chyba że nie chcesz się "narzucać", to wtedy jest trudniej. Może zacząć od mniejszych rzeczy, jak się z czymś czujesz, co byś wolała itp.

Z liceum raczej zapamiętałem, że trójka znajomych generalnie to fajna sprawa, tylko u Ciebie są to dwie znajome i jeden znajomy tak? Czy ta dwójka jakoś do siebie "lgnie"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuję się fatalnie. Nie polazłem na uczelnie. Zawalam sobie rok. Istnieje hobby podświadome?! Bo rujnowanie sobie wszystkiego to już u mnie zawodowstwo.

Aktualnie mam rozkminki po co w ogóle tu jestem, w sensie po co żyje? Jak taka jednostka, niezdolna do należytego wysiłku na rzecz samego siebie, pomimo wielu postawionych sobie celów, może tak się zaniedbać i uważać że do czegoś przyda się jeszcze gdzieś i komuś? Wszystko zaliczałem z wielkim opóźnieniem. Późno studia, późno praca, późno wyprowadzka, nigdy własna rodzina i nigdy prawdziwa miłość. Tak sobie po prostu żyje, by żyć, ot co. Sam. Woda sobie płynie by płynąć, słońce świeci by świecić, a ja żyje by żyć. Koniec przyjdzie i będzie po wszystkim, a ja myślę o tym z przerażeniem i z wielką ulgą równocześnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Indifference1,były więc szkoda na niego łez myśli zajmij się czymś pomimo że Ci jest ciężko odsuwaj myśli o nim jak najdalej może wyjdż gdzieś?nie siedż sama.Pomyśl teraz świat jest pełen fajnych ludzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×