Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie sie zmieniaja ino powierzchownie w srodku dalej tacy sami:)

nie sądzę

Zależy,pewnych cech,schematów,zachowań,chyba się z ludzi nie da wyplenić,nie liczę extremalnych metod i przeżyć,szoków.

w 100% nikogo się nie zmieni,w jakimś tam stopniu związki,kompromis w relacjach,może się człowiek zmienić,ale nigdy w całości.

 

 

Całe,syćkie badziewne love story...zwykle..przypadek.

Bo wszak,ironia losu mówi że miłość i sraczka nachodzą znienacka.

Tudzież wtedy gdy człek o tym nie myśli,jest zajęty własnym życiem,na opak zwykle to następuje.

 

Jednak,coś trza z żywotem robić,ludzi poznawać,może tam gdzieś,kiedyś,każdy może się naciąć.

 

Optymizm,oh well,sranie tęczą może nie..irytuje mnie,ale też emanowanie mhrokiem i malkontencją zniechęca.

Jakoś pomiędzy D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby ludzie się nie zmieniali, to nadal kamieniami zabijalibyśmy mamuty.

 

gdyby ludzie się nie zmieniali, to jaki sens miałyby te wszystkie terapie?

 

ja widzę w sobie zmiany. jestem inna niż wczoraj, ba, nawet niż 3 godziny temu.

 

Bo wszak,ironia losu mówi że miłość i sraczka nachodzą znienacka.

słyszałam inną wersję tego powiedzenia :P miłość, śmierć i sraczka przychodzą znienacka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

metka00, dzięki terapii możesz dostrzeć coś, czego nigdy byś nie dostrzegł sam, a dzięki temu przejść wewnętrzną metamorfozę. Moim zdaniem ludzie się zmieniają, ale w jakimś tam stopniu, na pewno nie da się zmienić w całości. W moim przypadku to akurat szkoda, że tak sie nie da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TEUFEL, Dlaczego lekowcy mają leki.? to kwestia psychiki , tak silnego wmawiania sobie czegos ze z czasem sie tego boisz. Dzieki terapi dostrzegasz ze " Lęk" tak naprawde nie jest Grozny , nie zrobi Ci krzywdy , wiec z czasem terapi zaczynasz w to wierzysz a lek sie zmniejsza. Co to ma do zmiany człowieka.? Np kto był Chamem , chamem pozostanie , kobieta ktora zdradzila , zdradzi ponownie itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

metka00, Dlatego napisałem że w 100% zmienić się człowieka nie da, pewne sprawy to czysta genetyka wpisana w danego człowieka, a walka z tym to walka z wiatrakami bo z naturą nie da się wygrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

metka00, Widze nawet po sobie, ciężko nad sobą haruje bo bez tego to już w ogóle kaplica by była, ale pewnych rzeczy pomimo wielu lat prób nie udało mi się wyeliminować, to są elementy wpisane we mnie genetycznie i nie wyplewie tego, moge jedynie ratować się pozytywnymi cechami, ale nawet z nimi wypadam blado :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

np fanatycznego kibica nie da sie zienic by na mecze nie jezdzil , jedyne co go moze powstrzymac to dziecko i to jak on osagnie wiek odpowiedni:)

A propo ustawek.

Obejrzyj sobie ten dokument:

 

[videoyoutube=watch?v=8HcdGrqd4k8][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×