Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory 2014


sheldon20

wybory 2014  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1. wybory 2014

    • Platforma Obywatelska
      2
    • Prawo i Sprawiedliwość
      8
    • Sojusz Lewicy Demokratycznej
      3
    • Polskie Stronnictwo Ludowe
      0
    • Twój Ruch
      3
    • Solidarna Polska
      1
    • Polska Razem
      1
    • Nowa Prawica
      7
    • inna partia
      11


Rekomendowane odpowiedzi

Zaznaczyłem inna partia, może sam jakąś założę bo istniejące partie mnie nie zadowalają. W ostateczności mogę zagłosować na PPS lub coś w tym stylu, a najlepiej to oddał bym głos na partię dążącą do likwidacji państwa polskiego i stania się niemieckim landem z ich pensjami i socjalem rzecz jasna. Ale takiej partii nie ma i chyba sam muszę założyć. To jedyna szansa żeby oddalić się mentalnie od Azji. :twisted:

 

-- 19 sty 2014, 13:16 --

 

A Korwin Mikke to jakiś fenomen, w internecie co drugi internauta pisze że popiera JKM, a jak przychodzi do wyborów to progu wyborczego nie przekraczają, choć czytając wpisy, fora itd wydaje się że to największa siła polityczna w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczyłem inna partia, może sam jakąś założę bo istniejące partie mnie nie zadowalają. W ostateczności mogę zagłosować na PPS lub coś w tym stylu, a najlepiej to oddał bym głos na partię dążącą do likwidacji państwa polskiego i stania się niemieckim landem z ich pensjami i socjalem rzecz jasna. Ale takiej partii nie ma i chyba sam muszę założyć. To jedyna szansa żeby oddalić się mentalnie od Azji. :twisted:

 

-- 19 sty 2014, 13:16 --

 

A Korwin Mikke to jakiś fenomen, w internecie co drugi internauta pisze że popiera JKM, a jak przychodzi do wyborów to progu wyborczego nie przekraczają, choć czytając wpisy, fora itd wydaje się że to największa siła polityczna w Polsce.

 

Mniejszość niemiecką rozważałem, ale to by trzeba do Opola chyba jechać, zbyt dużo z tym zachodu, ale idea wzniosła.

 

To nie najlepiej świadczy o internautach. ;)

Korwin ma poparcie młodzieży, która nie mają prawa głosu, potem młodzież idzie do pracy i otwierają jej się oczy.

 

Ciekawe, czy ten banderowiec Kaczyński wygra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój brat to zaciekły Korwinista a mimo 30-tki nigdy w życiu poważnie nie pracował i żyje z pieniędzy unijnych, czyli dla Korwina taki człowiek nie ma prawa życia. ;) stety czy niestety spora cześć Korwinistów to osoby które nigdy nie pracowały, albo nie doświadczyły wyzysku w pracy gdzie szef wozi się mega autem a pracownikom daję po 6 zł/h, żyją na utrzymaniu innych. Ale w sumie ucieszyłoby mnie dostanie się Korwnisitów to któregoś z parlamentów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
Za najlepiej to oddał bym głos na partię dążącą do likwidacji państwa polskiego i stania się niemieckim landem z ich pensjami i socjalem rzecz jasna. Ale takiej partii nie ma i chyba sam muszę założyć.

Przecież my już od nich podobno dostajemy te grube miliony. ;) Kasa właśnie przyszła na konto. XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za najlepiej to oddał bym głos na partię dążącą do likwidacji państwa polskiego i stania się niemieckim landem z ich pensjami i socjalem rzecz jasna. Ale takiej partii nie ma i chyba sam muszę założyć.

Przecież my już od nich podobno dostajemy te grube miliony. ;) Kasa właśnie przyszła na konto. XD

Tia, ja ogólnie jestem antyunijny ale gdyby UE wprowadziła dla wszystkich członków minimalną stawkę godzinową na poziomie chociaż 5 Euro/ h to bym był wniebowzięty i oddał bym za nią życie :mrgreen: ale te pedały unijne o tym w ogóle nie myślą choć ceny są w całej unii no może poza skandynawią są właściwie identyczne. To dlaczego Rumun czy Polak zarabia 5-10 razy mniej od zachodnioeuropejczyka a koszty życia zbliżone przecież to przeczy zasadą równości i sprawiedliwości które unia uznaje za fundament.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem przeciwnikiem PiS, ale wg mnie niech wygrają wybory i porządzą, zobaczymy co będzie i czy będzie lepiej niż za Tuska i będzie taki raj na ziemi jak obiecują. I tak mi na dobru kraju nie zależy, także niech PiS zdobędzie 100% ;) tylko żeby państwa wyznaniowego tu nie zrobili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za PIS , ale wkurza mnie ichne wpierda-lanie sie w sprawy suwerennego państwa jakim jest Ukraina . Jak tak chcą im pomóc to niech przebiją Rosjan i dadzą Ukraincom więcej niż 15mld Euro ze swoich składek .

Mnie nie tylko PiS wkurza w tej sprawie Ukrainy, prawie wszystkie znane mi partie i mainstreamowe media są tak jednostronne przeciw Janukowyczowi że aż żal. Lepszy Janukowycz( przypomnę legalnie wybrany bo rządy Tymoszenki i Juszczenki się kompromitowały kompletnie) niż Banderowcy. Nie widzę powodu aby interweniować w legalnie wybrany rząd bo nie podoba nam się ich prezydent i związki z Putinem. Równie dobrze np w Polsce mogłyby wybuchnąć podobne protesty przeciw Tuskowi i czy podobałoby się że inne państwa się wtrącają i tak jednostronnie to pokazują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem przeciwnikiem PiS, ale wg mnie niech wygrają wybory i porządzą, zobaczymy co będzie i czy będzie lepiej niż za Tuska i będzie taki raj na ziemi jak obiecują. I tak mi na dobru kraju nie zależy, także niech PiS zdobędzie 100% ;) tylko żeby państwa wyznaniowego tu nie zrobili.

 

Jak zrobią państwo wyznaniowe, to wtedy pozostanie nam ten scenariusz napady->więzienie, oczywiście w Norwegii. Chociaż pojawiłaby się pewnie opcja szukania azylu gdzieś na Zachodzie z powodów religijnych prześladowań. Wyjechalibyśmy tam, pokrzyczeli jak nam tu źle, założyli jakąś organizację pomagającą uchodźcom (czyli sami sobie) i brali od państwa grube tysiące euro na jej prowadzenie. Jeszcze by nas w mediach pokazali, że emigranci a jak dobrze się potrafią zorganizować. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polityka mnie nie interesuje, ale doceniam postualty Palikota. Antykatolikiem nie jestem, od razu mówię. Katolicyzm to niemal religia państwowa. Miałem już w życiu kilka nieprzyjemności ze względu na wyznanie. Chciałbym żeby było normalniej.

 

Nie będę się zagłębiać w program. Wielu osobom te postulaty są kontrowersyjne, dla ludzi jak ja to wizja normalności [patrz zasada milczącej zgody, nie wiem na ile aktualna, ale ma same dobre strony].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety od x lat ciągle te same opite mordy na scenie politycznej,

głos oddam na SLD, de facto żadna partia nie ma programu gospodarczego, to już wolę przynajmniej mieć refundowane środki antykoncepcyjne i realne szanse na rozwód z kościołem katolickim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×