Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

magnolia84, ;)

a wracajac do dziwnych zachowan psów... nasz łyżew zajebiscie siada na materacu.... w sypini mam duzy materac na który bury nie maja wstępu... a ta franca żeby chociza troche być na nim, podchodzi i siada tak żeby jej tyłek był na nim :mrgreen: bosko to wygląda :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, wiem coś o tym ale staram się pozbywać masek, bo cholernie uwierają i na dłuższą metę duszą

 

-- 22 sty 2014, o 01:17 --

 

Aranjani, aż się na głos zasmiałam :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, myślę, że to nie sytuacje wymuszają, tylko my to wymuszamy na sobie. Rzeczywiście, można stracić orientację co do oceny własnego "ja", kiedy maski weszły nam poniekąd w nawyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, nic nie trzeba udawać, bo to źle wpływa na nasz komfort psychiczny no ale wiadomo jak jest... Ja powolutku przestaję udawać i czuję pewną ulgę ale jeszcze dużo do nauki przede mną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, wezmę prosty hipotetyczny przykład :P

Jest chłop,na utrzymaniu rodzina,roboty swojej nie trawi,ale wie że póki co musi pracować tam,wie że byle pyskówka kończy sie wylotką i kłopotami z utrzymaniem .

I nagle ma powiedzieć szefowi że nie cierpi jego i tej roboty? I kazać familii kosztować tynk ze ścian : P?

Nie zawsze można być w pełni sobą,czy okazywać wszystko :<.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×