Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Od maja brałam cital, ostatnio nawet rano i wieczorem po 2tab. Jestem od 3 m-cy sama z córeczką ma 1,5roku. Jej tata to klasyczny "psychopata" i jeszcze finansowo mnie oszukał. Moja Rodzina jest za nim a ja nie mam nikogo. Zaczynam już wierzyć ze jestem zła pod każdym względem :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha, a na ZSL wsztywy wydaja sie tacy zdrowi a w sumie nie wiadomo jak czuja sie naprawde. Nie mam zadnych miesni spiętych, tylko emocjonalnie jestem spiety. Agorafobie to dostslas od siedzenia w domu. Tez to mialem, ale kiedys kolega wycignal mnie do knajpy. Poszedłem, pozniej wrocilem do pracy w biurze,

pozniej zaczalme chodzic do knajpek i jakos tam wracalem do normalnego zycia. Bylo nie raz tak, ze przez 2 dni nie mialem żadnych objawów. Prawie ze normalnie zylem i to na lekkim leku coaxilu.

 

Zawsze wted opisywalem swoje przygody na forum. Kurcze, chcabym aby bylo jak dawniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od maja brałam cital, ostatnio nawet rano i wieczorem po 2tab. Jestem od 3 m-cy sama z córeczką ma 1,5roku. Jej tata to klasyczny "psychopata" i jeszcze finansowo mnie oszukał. Moja Rodzina jest za nim a ja nie mam nikogo. Zaczynam już wierzyć ze jestem zła pod każdym względem :-(

 

Nie zazdroszcze :nono:

Ale super, ze sie zarejestrowalas na forum bo tutaj znajdziesz wiele osob z podobnymi problemami i poczujesz sie jak wsrod swoich. Mnie to forum bardzo pomoglo i poznalam naprawde mase fantastycznych ludzi. Najwazniejsze, ze na forum mozesz rozmawiac otwarcie o swoich problemach, poznac walke ludzi ze swoimi slabosciami i uzyskac dobre rady.

 

Glowa do gory dk8888 :great:

 

Wiesiu ja wlasnie dostawalam atakow paniki jak wychodzilam z domu ale wtedy jeszcze nie wiedzialam, ze to så ataki paniki i nawet nie pomyslalam, ze to jest spowodowane nerwicå. Stracilam cale pol roku albo i rok aby szukac przyczyn gdzie indziej, tylko nie u psychiatry.

Pierwszy moj atak paniki dostalam w lutym 2013 i mialam jeszcze 5 do konca kwietnia. Potem cudem daly mi spokoj. Dopiero jak w listopadzie jednego dnia dostalam 3 to w koncu ruszylam do psychiatry. Od listopada wlacznie z dzisiejszym dniem mialam ich 10.

 

PS: Dzieki za linka, zapisalam go sobie i poczytam jutro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ide Kochani do wyra ziew.gif

mam nadzieje, ze nastepny dzien bedzie lepszy choc... kazdego wieczora sie tym łudze.

Jakos mam wiecej tych gorszych dni niz lepszych a przeciez powinno byc odwrotnie.

 

Trzymajcie sie Wiesiu i dk

Spokojnej nocki Wam zycze i slonecznego poniedzialku. :papa:

papatki

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×