Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

ruszylem dzisiaj sprawy firmowe, z poczatku bylo ciezko sie zabrac za prace, ale juz dzis zarobilem pierwsza 100 zl. Troche mialem wytchnienia od tej nerwicy jak sie zajmowalem sprawami firmowymi. Jestem zestresowany bo wczoraj na noc zazylem ketler i myslalem ze mnie lek uspokoi, a tymczasem nie poczulem tego. No to sie zdenerwowałem. Mam dzis zaczac brac ten nowy lek i czuje sie podenerwowany. Przez te leki to same nerwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, trzeba dawać, świat jest zbyt skurwiały aby zataczać się w nim, tak więc jedziemy do przodu :) A co tam u Ciebie wirtualny przyjacielu?

 

platek rozy, co nie wejdę to nowy avatar ;p Pokaż w końcu wszystkie swoje twarze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, ja lubię pospać, 10 godzin to dla mnie normalne :D

 

platek rozy, na każdy nastrój mam coś dla kobiety ;p A to kwiatek, a to czekoladka ;) Jestem przygotowany na takie zagrywki :D

 

Ja miałem kiedyś tatuaż z Laysów, ale już się zmył ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, nie , niestety ale podobaja mi sie ogromnie i myslalam kiedys zrobic .Na stopie tak u gory :) bo ladnie wyglada latem do japonek :)

 

Marcosm, to ja poprosze kwiatuszka (rozyczki to moje ulubione) , bo z e slodyczy na chwile obecna rezygnuje ;) za duzo ich cos jadlam ostatnio :mhm::mhm::mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×