Skocz do zawartości
Nerwica.com

...


nana x

Rekomendowane odpowiedzi

nana x, brak seksu na pewno może pogłębić nerwicę, ale czy wywołać, to nie wiem, i szczerze mówiąc wątpię. Lepiej jednak starać się utrzymywać kontakty płciowe, choćby dlatego, że są naturalne i niezbędne do normalnego, zdrowego życia. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nana x, nerwica pojawia, gdy często robimy coś z czym nie czujemy sie dobrze, lub gdy z braku czegoś nie czujemy się dobrze.

U Ciebie to jest brak seksu, a może brak bliskości drugiego człowieka, który to brak utożsamiasz z brakiem seksu ? ;)

Ciekawe czemu tylko mężczyźni tak szybko zareagowali na taki temat :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czemu tylko mężczyźni tak szybko zareagowali na taki temat

no menszu a Ty jak widze jak zwykle aktywny a takich tematach szkoda ze tylko tu ;);P

 

ja mysle inaczej z brakiem seksu sobie radze natomiast jesli mialabym isc z kims do lozka wtedy dopiero dostalabym ataku nerwicy xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ja mysle inaczej z brakiem seksu sobie radze natomiast jesli mialabym isc z kims do lozka wtedy dopiero dostalabym ataku nerwicy xD

 

 

:)

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:08 pm ]

Ciekawe czemu tylko mężczyźni tak szybko zareagowali na taki temat :lol:

 

 

bo są męskimi szowinistyczno-seksistowskimi świniami ?

 

 

:) :D:lol::roll::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi sie żeby z braku sexu ludzie mieli nerwicę, aczkolwiek w sexe odreagowuje wszystkie stresy. Oczyszcza mnie to wewnętrznie. Dodam, że kocham sex i jak go długo nie mam to sie wkurzam i jem więcej i czuje się częściej spięta. Sex jest zdrowy dobry i pomocny na każdą nerwicę:) Na moją na pewno:)!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że kocham sex i jak go długo nie mam to sie wkurzam i jem więcej i czuje się częściej spięta.

 

A czemu byś go miała nie mieć? Chętnych przecież nie brakuje :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że kocham sex i jak go długo nie mam to sie wkurzam i jem więcej i czuje się częściej spięta. Sex jest zdrowy dobry i pomocny na każdą nerwicę:)

Co za kobieta :D Nie dałabyś się skolonować lub czy nie zechciałabyś zostać wzorem do naśladowania dla innych kobiet ? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po Anandzie można się tandety spodziewać, ale Ty - God's.... :roll:

 

Brak 'możliwości' zaspokojenia potrzeb sexualnych może wynikać z sytuacji życiowej, może być OBJAWEM - SKUTKIEM nerwicy, a nie przyczyną :!: Sam fakt kojarzenia jednego z drugim świadczy o problemach/zaburzeniach na tym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

quote="anand22"]

A czemu byś go miała nie mieć? Chętnych przecież nie brakuje .

 

Anand22 - nie chodzi o to, żeby iść z każdym do łóżka kto ci wpadnie w ręce, bo taki sex nie ma smaku. Wierzę w miłość i związki co nie wyklucza przygód ale to nie może być zwykłe królicze walenie się, bo to jest puste i nudne. To tak jakby iść do łóżka z opalonym mięśniakiem, który ma IQ -20. Co z tego, że fajne ciało jak w głowie słychać dwie puste obijające się o siebie kuleczki...

 

Co za kobieta Very Happy Nie dałabyś się skolonować lub czy nie zechciałabyś zostać wzorem do naśladowania dla innych kobiet ? Mr. Green

 

Ale ja znam nie jedną kobietę, która też kocha sex. Należę do osób, które mają duże potrzeby seksualne i uwierz mi, że nie jestem wyjątkiem!!! I dodam, że się tego nie wstydzę. Sfera seksualna to jedna z ważniejszych sfer człowieka. Oprócz wielkiej przyjemności i doznań sex pozwala mi co raz bardziej poznać siebie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Droga jaaa, sex nie zając - przyjdzie czas i sposobność i będziesz nadrabiać zaległości ;) Jego brak wynika z Twoich problemów ze sobą a nie z powodu jakichkolwiek braków w Twoje osobie:!: Poza tym, sex lepiej smakuje, gdy się go szanuje... ;)

 

nie jestem doskonały, nawet nie chcę być.

I za to Cię tak baaaaaaaardzo lubię :P;)

 

nie chodzi o to, żeby iść z każdym do łóżka kto ci wpadnie w ręce, bo taki sex nie ma smaku

Droga Hetno, ale jemu chodzi tylko i wyłącznie o to :lol:

 

Należę do osób, które mają duże potrzeby seksualne i uwierz mi, że nie jestem wyjątkiem!!! I dodam, że się tego nie wstydzę.

Zgadza się, nie jesteś :D Większość po prostu się wstydzi :D dlatego niektórzy traktują sex jak przedmiot codziennego użytku a niektórzy jak żart (bez urazy Panowie jw) i mają problem z poważnym potraktowaniem tematu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwica moze powodować przedewszystkim niechęc do sexu , brak mysli na jego temat, i same zaburzenia np.libido.

Ja co do sexu i nerwicy mam tak że lubie sex ale po mam poczucie winy i nie wiem dlaczego, popadam w dołek czasami trudny do zniesienia, generalnie zawsze kojarzył mi się z czyms zakazanym, niedobrym, nieczystym sam nie wiem jak to okreslic generalnie jest konfikt, chce go ale sie go boję bo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sex sprawia bardzo dużą przyjemność oderwanie sie od wszystkiego i choć na chwilke pozwala mi zapomniec ...ale mam przerwę chyba już pół roczną z powodu braku dziewczyny ehhh...głowni dlatego ze nerwica nie pozwala mi być pewnym siebie:/ wczesniej nigdy nie miłem z tym problemu a teraz myśle ze nie mam szans u partnerki odrazu z miejsca.... potem nie powodzenia z inna i teraz jakos nie probuje:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, nerwica najczęściej powoduje osłabienie libido. A zdarza się komuś tracić ochotę już w trakcie? No wiecie - jest przyjemnie, czujesz się podniecony ale nagle tracić jakby uczucia i to co się dzieje staje się obojętne, mechaniczne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwica moze powodować przedewszystkim niechęc do sexu , brak mysli na jego temat, i same zaburzenia np.libido.

Ja co do sexu i nerwicy mam tak że lubie sex ale po mam poczucie winy i nie wiem dlaczego, popadam w dołek czasami trudny do zniesienia, generalnie zawsze kojarzył mi się z czyms zakazanym, niedobrym, nieczystym sam nie wiem jak to okreslic generalnie jest konfikt, chce go ale sie go boję bo...

to samo ,,,eh nie chce sie ranic wiec musze sobie tego odomowic , nie znam takeigo co chcialby sie zwiazac z kobieta i zyc w celibacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe

nieprawidlowsoc w relachach ludzkich jak i damsko meskich a co za tym idzie z seksem...i tu moze byc wszyzstko

 

za malo seksu

za duze wymagania

konflikt miedzy miloscia fizyczna a psychiczna

 

to glowna przyczyna nerwica

 

przeciez to glowne zalozenia Freuda

seksualnosc okresla czowieka

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 2:19 pm ]

jak sie dobrze zastanowic

 

to na problem z seksem skladaja sie innne problemy

i wszystko sie zazebia

 

ale ostatecznym powodem nerwicy jest niezaspokojenie popędu

 

i wszystko by sie zgadzalo

naprwno wiekszsc z nas po dokladnym zastanowieniu potwierdzi ze tuz przed nasileniem lęków wystapilo zalamanie w sferze uczuciowej i seksuanej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×