Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ceny leków


kate80

Rekomendowane odpowiedzi

Asentra 100mg bez refundacji: 54zł

z refundacją 36zł...

Asentra 50mg bez refundacji 32zł

 

Czysto teoretycznie zastanawiam się czy skoro jestem ubezpieczona w NFZ mogę iść do lek pierwszego kontaktu aby przepisał mi receptę. Do psych chodzę prywatnie do ośrodka który nie ma umowy z NFZem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co brać Asentrę która refundowana kosztuje ponad 30zł skoro Sertralina Krka kosztuje 6zł. Działanie takie samo.

 

nic już nie rozumiem. Byłam w innej aptece, bo w "mojej" nie było asentry 100mg, i kupiłam ją za 34.79 a nie za 56 tak jak w mojej ;/

(ceny bez refundacji)

 

Marian, Asentra to sertralina produkowana przez firmę Krka. Czy Ty mówisz o jakiejś innej sertralinie produkowanej przez tą firmę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupujecie czasami bezno przez neta, gdzie są jakies pewne , moja lekarka mi nic po za bromazepamem nie wypisze, a ja mam takie jazdy że kosmos, mała mieścina, wiec nie mam ot tak opcji zmiany lekarza.

Myślałem o diklazepamie i etizolamie ale w tych internetowych sklepach chore ceny 5zł /tabletke.

A ja poprostu potrzebuje alpre lu klona żeby mi na długo na lęki starczyło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupujecie czasami bezno przez neta, gdzie są jakies pewne , moja lekarka mi nic po za bromazepamem nie wypisze, a ja mam takie jazdy że kosmos, mała mieścina, wiec nie mam ot tak opcji zmiany lekarza.

Myślałem o diklazepamie i etizolamie ale w tych internetowych sklepach chore ceny 5zł /tabletke.

A ja poprostu potrzebuje alpre lu klona żeby mi na długo na lęki starczyło

 

 

Jeszcze jeden frustrat poszukujący ukojenia u tych morderców ( tak MORDERCÓW !) z RC . Nie dość ,że drogie , to mogą Ci takich kłopotów "synu "narobić ( jak mi ) ,że będziesz paznokietki obgryzał na zejściu .

Kupuj TYLKO z Apteki , od dilów z RC nie kupuj syfu . Bo oprócz substancji czynnej mogą zawsze dołóżyć coś tańszego co Cie stary pokiereszuje i Twoją kieszeń .

Pozdrawiam . Ja od Tych HUJ_ÓW NIC< NIC PO TRZYKROĆ NIĆ NIE CHCĘ!!!! , po ostatniej psychozie zero eksperymentów z ichnymi gównami .

Pozdrawiam ,życząć Ci mądrych wyborów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×